محدودیت زمانی ادامه تحصیل فرزندان برای استفاده از کمک عائله مندی

? محدودیت زمانی ادامه تحصیل فرزندان برای استفاده از کمک عائله مندی چه میزان است و اثبات ادامه تحصیل چگونه است؟

?در ضوابط مربوط به پرداخت کمک عائله مندی که در ماده ۸۶ قانون تأمین اجتماعی به آن پرداخته شده قید محدودیت سنی جهت ادامه تحصیل برای استفاده از حق‌اولاد پیش بینی نگردیده است.

?ضمناً گواهی های اشتغال به تحصیل که از سوی مراکز و موسسات آموزشی رسمی صادر می گردد، ملاک احراز ادامه تحصیل خواهد بود.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *