۳۰۳۰

سمینار بزرگ

مهندسی مالی در دوران رکود

رقابتی کردن کسب و کار برای گذر از بحران

گروه شرکت های آرک

۲۸ بهـــــمن مـــــــاه - تـــــهـــــران - رایــــــــــگان

رسالت سمینار

در شرایط اقتصادی پیچیده ، مدیریت سرمایه های شرکت و انتخاب صحیح اهداف بسیار مهم است. در این مسیر نقش حسابداران و مدیران مالی بسیار پر اهمیت است.
مدیریت سرمایه ها و منابع سازمان ، مدل کسب و کار شرکت از دید مالی و تاثیر ابزارها در موفقیت ، پیشرفت و توسعه هر شرکت و سازمان موثر است.
ما در گروه شرکت های آرک باور داریم توانمندی حسابداران باعث نجات کسب و کارها می شود و نقش آنان در این شرایط بسیار مهم است.
در این سمینار می خواهیم در کنار هم به بررسی راه های موفقیت بیشتر کسب و کارها و رقابتی شدن آن ها در دوران رکود اقتصادی بپردازیم.

محورهای اصلی این سمینار

abacus

سرمایه های شرکت چقدر اهمیت دارذ؟

سرمایه های شرکت باید صحیح مدیریت شوند، مخصوصا در این شرایط. نباید هیچ هزینه ای اشتباه یا اضافه پرداخت شود. باید با معافیت های مالیاتی و مراحل دادرسی آشنایی کامل داشته باشیم.

innovation (1)

مدل کسب و کار چیست؟

مدل کسب و کار در مسیر حرکت شرکت در بازار پیچیده اقتصادی بسیار مهم است. باید با مدل های مختلف آشنایی داشته باشیم تا درصورت نیاز بهنرین مدل را انتخاب کنیم. در این بخش به موارد زیر می پردازیم:

بررسی مدل های مختلف کسب و کار از دید مالی و IRR ،  NVP

goals

کدام ابزارها متناسب با نیاز ماست؟

ابزار مناسب می تواند سرعت ما را در انجام کارها بالا ببرد و بازده بیشتری به همراه داشته باشد.
استفاده صحیح از امکانات، آرامش بیشتری را به ارمغان می آورد.
در این بخش به بررسی ابزار متناسب با نیاز مجموعه ها می پردازیم.

با سخنرانان ما آشنا شوید

ما گروهی از سخنرانان با تجربه ، مطرح و حرفه ای که انرژی و وقت خود را صرف پرورش کارآفرینان ،

مدیران مالی و حسابداران کرده اند را برای شما گرد آوری کردیم.

چرا در این سمینار شرکت کنیم؟

شرایط اقتصادی پیچیده شده و سرعت رشد کسب و کارها روز به روز کند تر می شود. اما در همین شرایط رکود و تورم هم شرکت هایی با انتخاب های درست درحال پیشرفت هستند و کار خود را توسعه می دهند. در این شرکت ها مدیران مالی و حسابداران توانمندی حضور دارند که با انتخاب های صحیح ، مانع هدر رفتن سرمایه های شرکت می شوند و به مدیریت دقیق اطلاعات شرکت کمک می کنند. ما در این سمینار می خواهیم بگوییم : چگونه مدیرمالی و حسابداری توانمند باشیم!

با توجه به نزدیک شدن سال جدید ، می توانیم برنامه ریزی دقیق تری برای شرکت خود در سالی که پیش رو داریم داشته باشیم. در این سمینار یک روزه نکاتی را بررسی می کنیم که می تواند به برنامه ریزی بهتر ما در سال جدید بسیار مفید باشد.

 

یک انتخاب هوشمندانه

تمام هزینه شرکت شما در این سمینار توسط گروه شرکت های آرک پرداخت شده و حضور شما رایگان است.

به این امید که درکنار هم موفقیت بیشتری را تجربه کنیم و با آرامش کار کنیم…

هوشمندی در انتخاب اهــداف پیش رو ، دقت در مدیریت صحیح منابع و کنترل سرمایه های شرکت ، مدیریت اطلاعات با جزئیات بسیار زیاد، می تواند یک شرکت را از مشکلات اقتصادی نجات دهد و نگذارد آسیبی به شرکت وارد شود.

ما در کنار هم می خواهیم راه های مختلف را برای رشد و موفقیت شرکت بررسی کنیم.

این سمینار برای مدیران عامل شرکت ها ، مدیران مالی و حسابداران بسیار مفید است. گستردگی مطالب به نحوی است که هر سه دسته بتوانند از این مطالب به راحتی استفاده کنند و از مطالب گفته شده در مسیر پیشرفت حرفه ای خود استفاده کنند.

در کسب و کارهای کوچک و متوسط ، مدیرعامل و واحد حسابداری پر رنگ ترین نقش را در تعیین سر نوشت شرکت دارند. به همین علت توانمندی آنان بسیار مهم است.

بعد از حضور در این سمینار ، علاوه بر دریافت داکیومنت های سمینار ، به آکادمی مالی یاس به مدت یک ماه بصورت رایگان دسترسی پیدا می کنید.

دسترسی به پادکست های صوتی و فیلم های آموزشی به مقالات تخصصی مالیاتی ، مالی و مدیریتی نیز بصورت رایگان دسترسی پیدا می کنید.

بخشی از فیلم های سخنرانی اساتید این سمینار هم بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با توجه به پیچیده شدن شرایط اقتصادی و سخت شدن رقابت در بازار موجود ، در این سیمنار در کنار هم به بررسی راه های گذر از بحران و رقابتی تر کردن کسب و کار می پردازیم و در پایان آن با حضور اساتید به سوالات حاضرین در قالب کارگاه پرسش و پاسخ، پاسخ داده خواهد شد.

با نزدیک شدن به سال جدید ، می توانیم برنامه ای متفاوت و برای مجموعه خود داشته باشیم. مطالبی که در این سمینار مطرح می گردد به ما در برنامه ریزی هرچه موفق تر شرکت برای سال جدید کمک می کند.

  • ما معتقدیم نجات یک حسابدار = نجات یک کسب و کار

از بخش “دوره ها” در بالای سایت می توانید دوره های برگزار شده یاس سیستم و گروه آرک را مشاهده بفرمایید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیرمالی و حسابدار در طی این دوره ها به ما اعتماد کرده اند و موفق شدیم رضایت جامعه حسابداران را جلب کنیم.

ما در گروه شرکت های آرک و آکادمی مالی یاس سیستم سمینارهای مختلفی از سال ۱۳۷۶ درحال برگزاری دوره های تخصصی هستیم که از کارگاه های ۲۰ نفره تا سمینار های بزرگ ۶۰۰ را در بر می گیرد.

سوالات خود را می توانید در کارگاه پرسش و پاسخ که در پایان این سمینار برگزار می شود بپرسید ، همچنین در گروه تحت عنوان آکادمی مالی یاس عضوی می شوید که می توانید در هر زمانی ، سوالات تخصصی خود را از اساتید بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

به تمام حاضرین پکیج ویژه حضور در سمینار داده می شود و همچنین پذیرایی میان وعده و نهار برای تمام مدعوین در نظر گرفته شده است.

در پایان سمینار هم کارگاه پرسش و پاسخ برگزار می گردد.

همچنین شما به فایل های صوتی و ویدئو های آموشی سیمنارهای گذشته به رایگان دسترسی پیدا خواهید کرد.

آموزش های مانند ارزش افزوده ، اظهارنامه و …

مشـــاوره و کسب اطلاعات بیشتر

۰۹۰۲۰۰-۲۵۹۲۴

 ۰۲۱-۲۵۹۲۴

۰۹۲۰۲۰-۲۵۹۲۴

محل برگزاری

اعلام می گردد

تاریخ : ۲۸ بهمن ماه

شروع : ساعت ۸ صبح

همراه با فایل های آموزشی

و عضویت در آکادمی مالی یاس

۲۰۲۰۰۲

آقای اخوان – مدیر موسسه حسابداری

در سمینارهای مختلفی از یاس سیستم بهره گرفتم. بطور کلی سمینارهای مجموعه آرک و یاس از سطح علمی بالایی برخوردار است و می تواند در طول مسیر حرفه ای هر مدیر مالی و حسابدار بسیار مفید باشد.

با مشاور شخصی خود در ارتباط باشید

می خواهید در مورد این سمینار اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

YasSystem