یاس-سیستم-شریک

۲۰۰ میلیارد دلیل برای همکاری با یاس سیستم

یاس سیستم با موتور سیستم های مالی و مدیریتی کسب و کارهای بزرگ می باشد که با نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط منتاسب شده است. یاس سیستم به آینده کسب و کارهای نگاه می کند و می تواند نیاز کسب و کارهای را به دلیل جامع بودن و امکانات مناسب پوشش دهد. ما به توسعه و پیشرفت کسب و کارها و رشد اقتصادی صنایع و همچنین مدیریت و کنترل سریع ، دقیق و هوشمند اطلاعات کمک می کنیم.

ویدئو زیر را مشاهده کنید و تصمیم بگیرید نقش شما در جهت رشد شرکت ها چیست

فرصت های یاس در کسب و کارهای کوچک

برای توسعه و معرفی یاس سیستم به کسب و کارهای کوچک و متوسط یا به اختصار SME ها ، فرصت های بسیار مناسبی وجود دارد. حدود ۵۰۰ هزار کسب و کار کوچک و متوسط در ایران درحال فعالیت می باشند. ارزش معرفی یاس سیستم به این کسب و کارها بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان می باشد.

اما ما به تنهایی قادر نیستیم تا به تمامی کسب و کارهای کوچک و متوسط مراجعه کنیم و نیاز هر یک را بیابیم ، پس به کمک همکارانی دقیقا مثل شما نیاز داریم.

شرکای تجاری ما چه کسانی هستند؟

شریک تجاری فردی متخصص است که در کنار کسب و کار حرفه ای خود ، در صورت تشخیص نیاز یک کسب و کار ، محصول یاس سیستم را به او معرفی می کند.

با اینکار علاوه بر رفع نیاز از آن کسب و کار ، سیستمی ساده ، پویا و مطمئن را به او معرفی کرده و در منافع مالی هم سهیم خواهد شد.

جای شما در جمع خانواده یاس خالیست

مخصوص شرکای تجاری :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سوالی دارید ؟

با ما تماس بگیرید:   ۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴      ۰۲۱-۲۵۹۲۴