ساده

ابزارهای حرفه ای، پیچیده هستند اما در عین حال باید تا ممکن تجربه کاربری را ساده تر و لذت بخش تر کرد. کلید های بزرگ، رنگ خاص و روانشناسی شده، دسته بندی منظم و دسترسی به هر بخش از اطلاعات تنها با دو کلیک، کار با یاس سیستم را ساده و لذت بخش کرده است.

ساده

پشتیبانی عالی

پشتیبانی مشتریان تا یک سال پس از خرید یاس سیستم رایگان است و پس از آن نیازی به عقد قرارداد سالیانه ندارید! بجای صرف هزینه بالا برای قرارداد سالیانه، هر وقت خواستید و بر اساس نیازتان می‌توانید یکی از بسته‌های تیکتینگ را تهیه کنید. تا ۹۰% تیکت‌های مشتریان در همان روز درخواست، توسط کارشناسان خبره ما پاسخ داده می شوند.

پشتیبانی عالی

چند سطح حساب

در یاس سیستم به شش سطح حساب دسترسی دارید.

این یعنی دسترسی بیشتری به اطلاعات دارید و می توانید اسناد خود را با جزئیات بیشتری ثبت و مدیریت کنید و گزارشات دقیق‌تری بگیرید:

گروه – کل – معین – تفصیلی – مرکز – پروژه

چند سطح حساب

چند شرکته

اگر دنبال این هستید که با تهیه یک نرم افزار، اطلاعات چند شرکت را به صورت همزمان مدیریت کنید، یاس سیستم این امکان را به بهترین شکل فراهم کرده است.

می توانید با تهیه یک نسخه از نرم افزار یاس سیستم، اطلاعات چند شرکت را به صورت همزمان و حرفه‌ای ثبت، کنترل و نگهداری کنید.

چند شرکته

پروژه – بیس

پروژه در یاس سیستم به معنی فعالیتی است که ابتدا و انتهای مشخصی دارد مثل: قرارداد خرید، قرارداد فروش، سفارش، برنامه تولید، پروژه ساختمانی – عمرانی و یا … یاس سیستم امکانات بسیار حرفه ای برای مدیریت مالی پروژه ها فراهم کرده است، مسلما هر چه اطلاعات دقیق‌تری داشته باشیم، بهتر می‌توانیم در خصوص نحوه پیشبرد پروژه تحلیل و تصمیم‌گیری کنیم.

پروژه – بیس