• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » اخبار » اظهارنامه بنگاه های کوچک و متوسط مورد قبول قرار می گیرد و ممیزی ورود پیدا نمی کند.

اظهارنامه بنگاه های کوچک و متوسط مورد قبول قرار می گیرد و ممیزی ورود پیدا نمی کند.

رییس اتاق تهران گفت: با اقدامات انجام شده قرار است اظهارنامه بنگاه های کوچک بدون بازرسی مورد توافق سازمان امور مالیاتی قرار گیرد و این موضوع هفته آینده توسط سازمان مالیاتی ابلاغ می شود.

 مسعود خوانساری صبح امروز و در نشست هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به توافق با دولت اشاره و تصریح کرد: در خرداد ماه اولویت ها طی نامه ای به معاون اول رییس جمهور اعلام شد که معاف کردن تفاوت نرخ تسعیر ارز، بازگشت ارزش افزوده کالاهای صادراتی و اینکه اظهارنامه مالیاتی بنگاه های کوچک و متوسط مورد قبول قرارگیرد را در بر می گرفت.

وی افزود: سازمان مالیاتی ابتدا موافق این موضوع نبود اما توافق نهایی روز گذشته صورت گرفت و به نظر می رسد از هفته آینده اظهارنامه بنگاه های کوچک و متوسط مورد قبول قرار گیرد و ممیزی ورود پیدا نکند.

وی تصریح کرد: اتاق بازرگانی یکصد و سی سال قدمت دارد که حتی از قدمت مجلس بیشتر است.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کره جنوبی، اظهار داشت: آنالیز کره جنوبی نشان می دهدکه چند شرکت عمده باعث رشد این کشور شده اند و در ایران نیز باید به شرکت های بزرگ بها داد.

خوانساری گفت: بدنبال تاسیس بنیاد امین الضرب هستیم تا همه ساله بهترین ها را انتخاب کنیم ضمن اینکه دبیرخانه دائمی آن نیز ایجاد می شود؛ این تندیس و مدال باید برترین تندیسی باشد که به کارآفرینان بخش خصوصی اعطا شود.

وی اظهار داشت: هفته گذشته با هیات نمایندگان تهران و مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس جلسه خوبی داشتیم و قرار شد کمیته مشترکی با حضور ١٠ نماینده تهران و ١٠ نفر از اعضای اتاق بازرگانی تشکیل شود تا هماهنگی بین ما بیشتر شود.

خوانساری از محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت و مجتبی خسروتاج رییس سازمان توسعه تجارت برای پیگیری بازگشت مالیات بر ارزش افزوده کالاهای صادراتی قدردانی کرد.

یاس سیستم راهکاری یکپارچه ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط

این مقاله را به اشتراک بگذارید ....

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتس اپ

مطالب مرتبط:

به بالای صفحه بردن