• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » افزونه پیام رسان یاس

افزونه های یــاس سیستم

پیام رسان

چگونه در زمانی که در سیستم حسابداری هستم، پیامی را برای همکار دیگرم که کاربر سیستم انبار یا دستمزد است بگذارم؟ چگونه یک یادآوری مهم (یک تامین موجودی، یک وصولی، یک قرار ملاقات مهم، یک جلسه مالیاتی و یا …) را برای خودم یا برای کاربر دیگر یاس قرار دهم؟ چگونه از داخل یاس با سایر کاربران در داخل شبکه در ارتباط باشم؟ چگونه مطمئن شوم که پیام من به شخص مورد نظرم رسیده است؟ چگونه مطمئن باشم که پیام مدیرم محرمانه می ماند؟

موارد فوق بخشی از مسائلی است که به صورت روزمره با آن درگیر هستیم. پیام رسان یاس با هدف تسهیل و تسریع و ایجاد دقت و امنیت در ارتباطات بین کاربران به صورت بدون کاغذ در شبکه داخلی سرویس دهی نموده و محیطی بسیار راحت و ایمن را برای مجموعه فراهم می نماید.

کاهش هزینه های کاغذ، امنیت در برقراری ارتباط، سرعت و دقت در تبادل پیام و اطمینان از دریافت پیام توسط سایر کاربران حداقل حاصلی است که از بهره برداری از این افزونه بدست می آید.

قیمت افزونه :

۵۰۰,۰۰۰ تومان

فعال سازی در

سیستم مالی یاس

امکان ارتباط بین کاربران

از داخل سیستم ها

افزایش دقت ، ایمنی

بهره وری و مدیریت صحیح

پیام رسان یاس، ابزاری کارآمد برای تبادل پیام در شبکه داخلی و بین کاربران یاس می باشد. بواسطه این افزونه شما می توانید پیامی را برای سایر کاربران ارسال نموده، موضوعی را یادآوری نمایید و یا پیامی را از مدیر مجموعه دریافت کنید.

ویژگی مهم این افزونه سادگی و در دسترس بودن آن است. به گونه ای که شما در حال کار با یک سیستم از مجموعه یاس، به راحتی می توانید پیامی را ارسال نمایید. همچنین در صورت دریافت پیام از سایر کاربران، سیستم به شما طی یک آلارم اطلاع رسانی می نماید.

در این افزونه شما می توانید پیامهای خوانده شده خود را از پیامهای جدید (خوانده نشده) تشخیص داده و حتی متوجه شوید که آیا پیامی را که برای کاربر دیگری فرستاده اید توسط وی مشاهده شده است یا خیر!

پیش نیاز استفاده از افزونه پیام رسان، حداقل سیستم مالی یاس بوده و با تهیه آن، امکانات مربوطه بر روی سیستم انبار فعال می گردد .

پیش نیاز : سیستم های مالی / انبار

به بالای صفحه بردن