کدینگ معتبر بازرگانی

کدینگ حسابداری پایه های اطلاعاتی شرکت شماست که اگر درست و استاندارد تعریف شود، در ارائه گزارشات استاندارد و مدیریتی، کارتان بسیار راحت خواهد بود و اگر به شکل اصولی تعریف نشود، نه تنها دسترسی به اطلاعاتتان سخت می شود، بلکه تغییر آن بسیار سخت خواهد بود. بنابراین امکاناتی در یاس سیستم پیش بینی شده که شما از یک کدینگ حساب حرفه ای، ویژه شرکت های بازرگانی بهره مند باشید! این کدینگ تا سطح معین بوده و بر اساس آخرین استانداردهای مالی و با در نظر گرفتن نیازمندی های شرکت های بازرگانی تهیه گردیده است.

کدینگ معتبر بازرگانی

مدیریت حرفه ای فروش

فروش یاس سیستم برای شرکت های بازرگانی کاملا حرفه ای است. می توانید انواع فاکتور را تعریف کنید و تعیین کنید کدام نوع فاکتور مالیات پذیر و کدام نوع معاف از مالیات ارزش افزوده است. همچنین می توانید سابقه قیمت فروش را داشته باشید. علاوه بر این می توانید انواع تخفیفات فروش را تعریف و مدیریت نمایید. امکان درج ۵ مشخصه برای کالا و استفاده از آن در فاکتور فروش را دارید و می توانید از تک تک اطلاعات ثبت شده به تفکیک شهر ، استان ، گروه مشتری و … را گزارش گیری کنید.

مدیریت حرفه ای فروش

مدیریت حرفه ای کالاها

امکان گروه بندی انبارها و تعریف نامحدود انبار ، استفاده از روش قیمت گذاری میانگین و FIFO ،مدیریت گردش کالا و محصولات در انبار، امکان ردیابی کالا و محصولات (batch number)، تعریف نقطه سفارش و حداقل موجودی به ازای هر کالا در هر انبار، امکان انبار گردانی حرفه ای، امکان درج ۵ مشخصه برای کالا و استفاده از آن در فرم های انبار، امکان مشاهده لحظه ای موجودی کالا و موجودی سریال کالا در هر فرم ، تعریف واحدهای سنجش متفاوت و امکان تبدیل واحدها به یکدیگر و صدها امکان کاربردی دیگر تنها بخشی از قابلیت های انبار یاس سیستم می باشد.

مدیریت حرفه ای کالاها

مدیریت نقدینگی

یکی از مباحث بسیار مهم در شرکت های بازرگانی مدیریت نقدینگی است و شما باید بتوانید در هر لحظه از جزئیات دریافتی ها و پرداختی ها مطلع باشید. در سیستم صندوق یاس سیستم می توانید به سادگی از جزئیات انواع دریافتی یا پرداختی شامل نقد، چک، POS و … مطلع شده و صدور سند مالی آن را به یاس سیستم واگذار کنید. همچنین شما می توانید اطلاعات گردش حساب بانک را در قالب فایل اکسل به یاس سیستم وارد کرده و مغایرت بانکی را دریافت کنید. مدیریت تنخواه، راس گیری چک ، تقویم اسناد دریافتی و پرداختی و گزارشات هوشمند تنها بخشی از قابلیت های جذاب یاس سیستم برای شرکت های بازرگانی است.

مدیریت نقدینگی

حسابداری هوشمند

تیم کارشناسان متخصص یاس سیستم در بخش استقرار به شما کمک می کنند تا سرفصل حساب های مالی را بگونه ای طبقه بندی نمایید که بتوانید بسادگی به گزارشات دلخواه دسترسی داشته باشید. شما در یاس سیستم دغدغه ای از بابت صدور سند حسابداری نخواهید داشت و سند حسابداری کلیه اطلاعات شما در هر یک از سیستم ها بصورت خودکار و هوشمند و با رعایت استانداردهای مالی در سیستم مالی ثبت می گردد. همچنین در سیستم مالی یاس می توانید اسناد را بصورت ارزی ثبت و گزارشگیری نمایید.

حسابداری هوشمند