توصیه های مهم بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک (بخش اول)

کسب و کارهای کوچک به دلیل ماهیتشان نمیتوانند از روش های پر هزینه ی تبلیغاتی استفاده کنند و باید به دنبال روش های کم هزینه تر باشند.

نکات زیر می تواند شما را برای معرفی محصول کمک کند.

۱- بهترین اگهی های  خود را به صورت کارت چاپ کرده و برای مشتریان خود در بازار هدف خود ارسال کنید.

مشتریان کارت هایى را مى خوانند که کوتاه و خلاصه باشد. یک آگهى کوچک روى یک کارت پستال مى تواند بازدیدکنندگان زیادى را به وب سایت شما بیاورد و این خود مى تواند باعث افزایش فروش شما شود. هزینه اینکار معمولا زیاد نیست.

۲- یک روش بازاریابى معمولا براى همیشه براى همه کسب و کارها موفق نیست، بنابراین روشهاى بازاریابى خود را مرتب عوض کنید و در استفاده از این روشها خلاق باشید.

مشتریان شما اگر متن آگهى شما عوض نشود خسته مى شوند، البته خود شما هم از این تکرار خسته خواهید شد. بازاریابى مى تواند مفرح باشد بنابراین از مزیت هاى استفاده از روش هاى متنوع بازاریابى براى برقرارى ارتباط با مشتریان با ارزش خود استفاده کنید. اما در انتخاب روش هاى بازاریابى خود دقت کنید.

 همیشه براى یک بازاریابى موفق باید بر اساس یک طرح بازاریابى عمل کرد. سعى کنید در طرح بازاریابى خود از روشهاى متنوع استفاده کنید. همیشه نظر مشتریان خود را در مورد روشهائى که بکار برده اید جویا شوید این نظریات مى توانند موفقیت طرح بازاریابى شما را تضمین کند.

ادامه مطلب را در بخشهای بعدی دنبال نمایید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *