ساده و هوشمند

یکی از ویژگی های یاس سیستم طراحی ظاهری زیبا و سادگی کار با آن است. شما در یاس سیستم می توانید تنها با حداکثر ۲ کلیک به فرم مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و با استفاده از ابزارهای لمسی (Touch base) با آن کارکنید و از اطلاعات دسته بندی شده در یاس سیستم لذت ببرید. در یاس سیستم نیاز به ذخیره سازی اطلاعات ندارید و با ثبت اطلاعات در جداول و رفتن به سطر بعدی اتوماتیک اطلاعات ذخیره می گردد و این یک قابلیت فوق العاده است.

ساده و هوشمند

ارتباطات ویژه

با استفاده از افزونه ارتباطات ویژه در یاس سیستم می توانید بدون داشتن کامپیوتر یا اینترنت از نرم افزار گزارشگیری نمایید. شما می توانید صرفا با ارسال یک پیامک به یاس سیستم از موجودی کالا، دریافتی ها و تعهدات پرداختی و آخرین فروش ها به شکل پیامکی گزارش بگیرید. همچنین می توانید برای مشتریان خود پیامک انبوه ارسال نمایید و پس از ثبت هر عملیات در هر یک از سیستم های یاس به مشتریان و یا طرف های حساب اطلاع رسانی پیامکی نمایید.

ارتباطات ویژه

خودکار و دقیق

انجام دقیق و خودکار عملیات بستن حساب موقت، صدور سند اختتامیه و سند افتتاحیه در سیستم مالی یاس سیستم به شما این امکان را می دهد که دغدغه ای از بابت عملیات حسابداری نداشته باشید و با خیال آسوده عملیات ثبت اسناد حسابداری را به یاس سیستم بسپارید. در یاس سیستم تمامی اسناد از سیستم های مختلف مانند دستمزد ، صندوق ، فروش و … بصورت کاملا خودکار و بر اساس آخرین استانداردهای مالی در سیستم مالی ثبت می گردد.

خودکار و دقیق

مدیریت هوشمند هزینه

یکی از نکات مهم در شرکت های خدماتی، توجه و تمرکز بر مدیریت هزینه ها است. یاس سیستم با درک این مهم به شما کمک می کند تا بتوانید به سادگی هزینه های کسب و کارتان را مدیریت کنید. بطور مثال در سیستم دستمزد می توانید با استفاده از گزارشات هوشمند لیست حقوق و مزایای پرداختی را به تفکیک هر بخش یا قسمت و به تفکیک مراکز هزینه مانیتور و روند هزینه ها را بررسی نمایید. همچنین با استفاده از افزونه تنخواه در یاس سیستم می توانید ثبت هزینه های تنخواه را انجام داده و در هر لحظه از مانده تنخواه هر فرد و ریز هزینه های انجام شده مطلع گردید.

مدیریت هوشمند هزینه

گزارشات حرفه ای

یکی از ویژگی های یاس سیستم طراحی گزارشات متعدد در هر یک از سیستم ها است و شما می توانید با استفاده از گزارشات متنوع با فیلترهای متعدد به جزیی ترین اطلاعات در هر یک از سیستم ها دسترسی داشته باشید. برخی از گزارشات پرکاربرد در شرکت های خدماتی عبارتند از گزارشات تراز ، دفاتر و سود و زیان، مغایرت بانکی، گزارشات مربوط به حقوق و دستمزد و گزارشات دریافتی ها / پرداختی ها و نقدینگی

گزارشات حرفه ای