وبینار روز حسابدار برگزار شد

روز حسابدار آذر ۹۹

وبینار روز حسابدار با موفقیت برگزار شد

خدمتی دیگر از گروه آرک – یاس سیستم به جامعه حسابداران کشور

روز حسابدار آذر ۹۹

بعد از استقبال گسترده جامعه حسابداران ایران از کمپین ثبت روز ملی حسابدار که توسط گروه آرکیاس سیستم در سال جاری برگزار شد و بیش از یک هزار مدیرمالی ، حسابدار و دانشجویان رشته حسابداری در این کمپین مشارکت کردند ، وبینار تخصصی مالی و مالیاتی در تاریخ ۱۳ آذرماه برگزار شد.
روز حسابدار آذر ۹۹ در بخش های زیر برگزار شد:

در این وبینار ابتدا جناب آقای امیرحسین عسکری طباطبائی – موسس و مدیرعامل گروه آرک – به سخنرانی در رابطه با موضوع ” مهارت های اصلی حسابداران برای اینکه بهتر دیده شوند” پرداختند.

سپس جناب غفار زاده – مشاور مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی – به بررسی اهمیت تراکنش های بانکی در امور مالی و مالیاتی پرداختند.

در بخش بعدی جناب مسعود امیر آتشانی – مدیر موسسه مالی امیرآتشانی و مولف کتب حسابداری مدیریت – در رابطه با روش های مدیریت هزینه در کسب و کارهای کوچک و متوسط در دوران کرونا سخرانی کردند.

در بخش بعدی سرکار خانم فولادین – معاون فروش و قراردادهای گروه آرک – در زمینه نحوه همکاری با این مجموعه به عنوان شریک تجاری صحبت کردند و سپس نحوه شرکت در مسابقه آنلاین که ویژه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده بود، توسط ایشان اعلام گردید.

در بخش بعد مهندس الهیان – معاون تولید و پشتیبانی گروه آرک – در رابطه با ابزارمناسب برای حسابداران و آرامش در محیط کار به صحبت پرداختند .

بخش هایی از نرم افزارمالی یاس سیستم ، ویژگی ها و تمایزات آن را برای حاضرین دمو کردند که با استقبال بسیار زیاد حاضرین مواجه شد.

در انتهای برنامه، اساتید ، خاطره هایی بسیار جالب از حسابدارانی که در طول مسیر حرفه ای خود با آنان برخورد کردند را برای حاضرین تعریف کردند.

در این برنامه ، بیش از ۵۰۰ مدیرمالی و حسابدار حضور داشتند و این برنامه ، ۱۹ امین دوره آموزشی رایگانی بود که امسال توسط این مجموعه برگزار گردید.

نقش حسابداران در کسب و کار، بسیار مهم است.

حسابداران قلب تپنده هر مجموعه هستند که با اطلاعات و گزارشاتی که ارائه می دهند و با تحلیل های حرفه ای، می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی کنند.

به امید ثبت روز ملی حسابدار در تقویم رسمی کشور.

روز حسابدار آذر ۹۹

 

دیدگاهی در مورد “وبینار روز حسابدار برگزار شد

  1. علی گفت:

    سلام عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *