سامانه برخط و هوشمند پشتیبانی گروه آرک راه اندازی شد .

مهندس طباطبایی مدیر عامل گروه آرک ضمن اعلام رسمی راه اندازی سامانه برخط و هوشمند پشتیبانی گروه آرک، اظهار داشت این سامانه به منظور بالا بردن سطح دقت و کیفیت ارائه خدمات راه اندازی شده است.

طباطبایی، راه اندازی سامانه برخط ارائه خدمت را برای شرکتهای ارائه دهنده سرویس بسیار ضروری دانست و گفت: این کار موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان در ارائه درخواستها شده و نظم قابل توجهی را در این حوزه به همراه خواهد داشت.

وی همچنین قابل پی گیری بودن درخواست را از نکات مهم و ویژه بهره برداری از این سامانه عنوان نمود و افزود: گرچه استفاده از این قبیل سامانه ها موضوع جدید نیست، اما ویژگی سامانه برخط پشتیبانی و خدمات آرک، بازخورد اتوماتیک و هوشمند نسبت به ارائه درخواستها و اعلام نتیجه کارها به همراه نظر سنجی کیفیت ارائه خدمت در ارتباط با هر درخواست است.

لازم به ذکر است، در این سامانه درخواست های خانواده مشتریان گروه آرک به تفکیک محصولات (آتیس ، یاس و سایه)،به صورت مستقیم و در لحظه به کارشناسان ذیربط ارجاع داده شده و در کمترین زمان ممکن مورد بررسی و اقدام مقتضی قرار خواهد گرفت. ضمنا در صورت اتمام درخواست، نتیجه به صورت اتوماتیک و هوشمند به مشتریان محترم اطلاع رسانی می شود.

خانواده مشتریان گروه آرک زین پس می توانند با ورود به سایت گروه آرک و یا سایت یاس سیستم، درخواست خود را ثبت و آن را تا حصول نتیجه پیگیری و ردگیری نمایند.