• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » شریک تجاری به چه معناست؟

شریک تجاری به چه معناست؟

[av_slideshow_full size=’no scaling’ stretch=” animation=’slide’ autoplay=’false’ interval=’5′ control_layout=’av-control-default’ src=” attachment=” attachment_size=” position=’top left’ repeat=’no-repeat’ attach=’scroll’]
[av_slide_full id=’9450′][/av_slide_full]

[/av_slideshow_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’15px,0px,0px,0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=” src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’]
[av_textblock size=’16’ font_color=” color=”]

برون‌ســپاری چیست ؟

 

برون‌سپاری به انگلیسی(Outsourcing):

 

به واگذاری انجام فرایندها یا فعالیت‌های داخلی یک کسب و کار به یک شخص یا سازمان بیرونی تحت قرارداد مشخص اطلاق می‌شود.

در واقع تعاریف بسیاری برای برون سپاری وجود دارد. اما یکی از اساسی‌ترین آنها، واگذاری خدمات به شخص ثالث است. برون سپاری می‌تواند شامل هر چیزی از برون سپاری انجام کار، بخشی از فرآیند تولید و یا فروش محصولات باشد. در برون سپاری، شرکت اصلی، در مقابل واگذاری بخشی از مسوولیت خود، فرد یا افرادی را در سود خود شریک می نماید.

دلایل بسیاری برای برون‌سپاری فرایندهای کسب و کار مطرح شده‌است اما دلایل اصلی معمولا صرفه جویی در هزینه، تمرکز بر اصل شایستگی، انجام فعالیت ها به صورت تخصصی تر، بهبود کیفیت، گسترش فعالیتها، دسترسی و کشف استعدادها، به استعداد و افزایش ظرفیت برای نوآوری بیشتر است.

در حقیقت، در عملیات برون سپاری، توانایی و تخصص افراد و مجموعه ها با یکدیگر تجمیع شده و مجموعه ای بزرگ تر، پویا تر و تخصصی تر را تشکیل می دهد و طبعا این مجموعه بزرگتر، توانایی بیشتر و قدرت رقابت بیشتری پیدا کرده، سهم بیشتری از بازار را به دست آورده و در نتیجه همه اعضای آن منافع بیشتری کسب خواهند کرد.

در دنیا این نوع مشارکت در کار کاملا جا افتاده و شناخته شده است و مجموعه ها و افراد با این کار، قدرت و قابلیت خود و نیز درآمد و منافع خود را بالاتر می برند.

گروه آرک در سال ۹۲ اقدام به سرمایه گذاری، تولید و عرضه نرم افزار یکپارچه مالی یاس سیستم نمود که طی سالهای اخیر، مشتریان زیادی به صورت حرفه ای، وسیع و مطمئن از آن استفاده نمودند.

لذا یاس سیستم به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه آرک، در سال ۹۵ با دعوت از متخصصین در حوزه های مالی، بازرگانی، حسابرسی، مدیریت و فناوری، اقدام به ایجاد شبکه ای گسترده و تخصصی نموده شرکای تجاری نمود تا از طریق معرفی و عرضه تخصصی نرم افزار یاس سیستم به کسب و کارهای کوچک و متوسط، سهم این گروه جدید و بزرگ بیشتر شده و اعضای آن در منافع (فروش) خود شریک باشند.

 

 

 
[/av_textblock]
[/av_one_full]

به بالای صفحه بردن