کدینگ معتبر فروشگاهی

ما در یاس سیستم با بیش از ۲ دهه تجربه اجرای سیستم های یکپارچه به شما کمک می کنیم تا نگرانی از بابت ثبت سند حسابداری وقایع کسب و کارتان نداشته باشید. یاس مارکت دارای کدینگ معتبریست که براساس آخرین استانداردهای مالی تدوین شده و به شما در گزارشگیری ها کمک می کند. همچنین در یاس مارکت زنجیره ای قابلیت ویژه ای در اختیار شما قرار دارد که به واسطه آن می توانید یک اصلاح سرفصل و یا ایجاد سرفصل جدید را در تمامی فروشگاه ها بصورت اتوماتیک اعمال نمایید.

کدینگ معتبر فروشگاهی

مدیریت متمرکز

یکی از ویژگی های یاس مارکت زنجیره ای، مدیریت چند فروشگاه با فعالیت های متفاوت است. شما بسادگی می توانید کسب و کارتان را در قالب چندین مرکز یا فروشگاه توسعه دهید و در لحظه به اطلاعات تمامی فروشگاه ها یا مراکز دسترسی داشته باشید. شما در بخش راهبری فروشگاه (یاس سیستم) می توانید موجودی کالا، ریز هزینه ها و موجودی صندوق و بانک هر فروشگاه را مانیتور کنید. همچنین می توانید لیست قیمت و تخفیفات هر کسب و کار یا فروشگاه را بصورت متمرکز تعریف نمایید. ضمن اینکه سند حسابداری برای فعالیت همه فروشگاهها به صورت خودکار و ساده ثبت می شود.

مدیریت متمرکز

همیشه در دسترس

در یاس مارکت برای دسترسی به اطلاعات فروشگاه یا محل کارتان حتما نباید در محل کارتان باشید بلکه با استفاده از دسترسی ابری می توانید از هر مکان و در هر زمان به اطلاعاتتان دسترسی پیدا کنید و علاوه بر ثبت اطلاعات از گزارشات یاس مارکت لذت ببرید.

همیشه در دسترس

گزارشات عالی

در یاس مارکت زنجیره ای می توانید به تفکیک هر فروشگاه گزارشات مدیریتی تهیه کنید. برخی از این گزارشات عبارتند از: کنترل موجودی هر کالا در هر فروشگاه، نقدینگی و دریافت و پرداخت به تفکیک هر فروشگاه؛ گزارشگیری از سود و زیان هر فروشگاه و یا مجموع فروشگاهها، گزارشات ایتاندارد مالی، گزارش از هزینه ها و …

گزارشات عالی

تاییدیه مالیاتی

یکی از ویژگی های مهم در یاس مارکت، داشتن تایید فنی شورای عالی انفورماتیک و ثبت یاس سیستم بعنوان نرم افزار مورد تایید سازمان امور مالیاتی در سامانه جامع مالیاتی است و شما می توانید با خیال راحت و با استانداردهای بالا از یاس مارکت استفاده کنید.

تاییدیه مالیاتی