کدینگ معتبر فروشگاهی

ما در یاس سیستم با بیش از ۲ دهه تجربه اجرای سیستم های یکپارچه به شما کمک می کنیم تا نگرانی از بابت ثبت سند حسابداری وقایع کسب و کارتان نداشته باشید. یاس مارکت دارای کدینگ معتبری می باشد که براساس آخرین استانداردهای مالی تدوین شده و به شما در گزارشگیری ها کمک می کند.

کدینگ معتبر فروشگاهی

مدیریت مشتریان

با توسعه کسب و کارها و رقابت فشرده قطعا حفظ و مدیریت تک تک مشتریان برای یک فروشگاه بسیار با اهمیت است. بنابراین دیگر نمی توان با اتکا به توانمندی اشخاص و کارکنان فروشگاه مدیریت مشتریان را انجام دهید. یاس مارکت با امکانات حرفه ای و در عین حال با کاربری بسیار ساده به شما کمک می کند تا همواره با مشتریان در ارتباط باشید و ارتباط شما با مشتریان محدود به حضور فیزیکی وی نباشد. گروه بندی مشتریان ، طراحی تخفیفات مختلف به تفکیک مشتریان و گروه مشتریان ، ارتباط پیامکی با مشتریان تنها بخشی از قابلیت های یاس مارکت در حوزه مدیریت مشتریان است.

مدیریت مشتریان

فروش هوشمند

یاس مارکت یک صندوق فروشگاهی هوشمند است که با قابلیت اتصال به بارکد، کار فروش و مدیریت مشتریان و نگهداری حساب ها را برای شما ساده و حرفه ای می کند. در سیستم فروش یاس مارکت می توانید چاپ فاکتورها را بصورت چاپ حرارتی (۸ سانتی) یا بصورت چاپ A4 تهیه نمایید و در بخش دریافتی ، انواع دریافتی شامل نقد، چک،POS و … را ثبت نمایید. همچنین در زمان صدور فاکتور می توانید از موجودی لحظه ای کالا در انبار مطلع گردید.

فروش هوشمند

مدیریت کالا

در یاس مارکت می توانید کالاها را به تفکیک گروه اصلی و فرعی در هر انبار تعریف نمایید و با استفاده از روش قیمت گذاری FIFO و میانگین، خروجی های انبار را قیمت گذاری نمایید. همچنین با استفاده از انواع دستگاه های بارکدخوان می توانید در سیستم فروش، کالا یا خدمات را بر اساس بارکد ثبت کنید. همچنین با بهره گیری از گزارشات متنوع یاس مارکت در بخش کالا می توانید از موجودی کالاها به اشکال مختلف آگاه شوید.

مدیریت کالا

همیشه در دسترس

در یاس مارکت برای دسترسی به اطلاعات فروشگاه یا محل کارتان حتما نباید در محل کارتان باشید بلکه با استفاده از دسترسی ابری می توانید از هر مکان و در هر زمان به اطلاعاتتان دسترسی پیدا کنید و علاوه بر ثبت اطلاعات می توانید از گزارشات یاس مارکت لذت ببرید.

همیشه در دسترس