• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » سطح ششم حساب – مالی پیشرفته

افزونه های یــاس سیستم

مالی پیشرفته

این افزونه برای واحدهایی طراحی شده است که سطح حسابداری وسیع تری داشته و نیاز مبرمی به نرم افزار حسابداری با امکانات گسترده تری را دارا می باشند.

  • سطح حساب مرکز که بعنوان یک سطح اضافه تر بعد از سطح تفصیلی بوده و از این سطح می توان جهت جزئی تر کردن حساب تفصیلی و یا حتی جهت معرفی واحدهای یک بنگاه تجاری جهت تخصیص گردش جریانات نقدی استفاده نمود. تعداد مراکز قابل معرفی در نرم افزار یاس نامحدود بوده و به سادگی می توان آنها را به هر تفصیلی تخصیص داد.
  • باتوجه به نامحدود بودن تعداد مراکز و امکان استفاده آنها در چندین تفصیلی دراین افزونه ، گزارش گردش عملیات مراکز جهت بررسی گردش مراکز تعبیه گردیده است .
  • گزارش آنالیز نموداری حسابها، که دراین گزارش امکان تهیه نمودار از حساب ها ، جهت آنالیز و تحلیل گردش حساب های مذکور میسر می باشد.

گزارش از تغییرات در سیستم که امکان تهیه گزارش از ورود و خروج کاربران با جزئیات تاریخ و ساعت و عملیات انجام شده توسط آن کاربران را ارائه می دهد.

گزارش اسناد حذف شده ، در این گزارش لیست اسناد حذف شده و تاریخ و ساعت حذف و کاربری که عملیات حذف را انجام داده ، ارائه می نماید.

گزارش دفاتر که یکی از کاملترین گزارشات سیستم مالی یاس بوده دارای انواع گزارشات دفاتر مانند گزارش دفتر روزنامه ، کل ، معین ، تفصیلی، مراکز، پروژه و کل قانونی با انواع فیلترها مانند فیلترهای دوره های مالی و شرکت ها می باشد.

قیمت افزونه :

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فعال سازی در

سیستم مالی یاس

بیشترین کاربرد برای استفاده

از طوح حساب بیشتر

قابلیت مدیریت اطلاعات

در ۶ سطح حساب

پیش نیاز : سیستم مالی

به بالای صفحه بردن