" /> همکاری حرفه ای | یاس سیستم

تجـــربه و ارتباطات شما با ارزش هستند...

سوالی دارید؟ ۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴

بعد از مشاهده فیلم ، با ادامه این صفحه با ما همراه باشید

۹۸

یک همکاری حرفه ای ، نیازمند تخصص و مهارت شما و محصولی مطمئن می باشد.

شما با پیوستن به خانواده بزرگ شرکای تجاری گروه آرک – یاس سیستم ، به زنجیره ارزش آفرینی می پیوندید و در منافع این همکاری سهیم می شوید.

سهم این همکاری چقدر است؟

در این همکاری منافع شما از ۱۰ تا بیش از ۴۰ % است

مســــــیر همکاری

شریک تجاری با بازاریاب متفاوت است. در خانواده شرکای تجاری گروه آرک – یاس سیستم ، مدیران مالی و حسابداران به حرفه اصلی خود مشغول هستند و درصورتی که نیازی در کسب و کاری شناسایی کردند که می توان آن نیاز را با امکانات و ویژگی های یاس سیستم برطرف کرد ، آن مجموعه را به یاس سیستم معرفی کرده و در سود مشارکت فروش به آن شرکت و برطرف سازی نیازها و بهبود عملکرد آن سهیم می شوند.

یکی از مهم ترین نکات در معرفی یک نرم افزار از طرف شرکای تجاری ، اطمینان از کیفیت ، تمایزات و پشتیبانی آن است. گروه آرک با بیش از دو دهه سابقه موفق در زمینه طراحی ، تولید و پیاده سازی نرم افزارهای مالی در بزرگترین هلدینگ ها ، سازمان ها و بانک های کشور ، نرم افزار یاس سیستم را ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط به بازار عرضه کرد که بدون ایراد فنی و با کیفیت بسیار مطلوب در صدها مجموعه درحال استفاده می باشد.

شرکای تجاری ، جزوه خانواده گروه آرک هستند و به همین دلیل و برای موفقیت هرچه بیشتر این خانواده ، دوره هایی با نام “ارزش آفرینی” را از سال ۹۸ شروع کرده که در آن به آموزش تخصصی و بروز مطالب مالی ، مالیاتی و مدیریتی پرداخته می شود.

همچنین به غیر از نگرش اقتصادی ، در گروه آرک – یاس سیستم نگرش ایجاد ارزش و کمک به توسعه کسب و کار مشتریان را در دستور کار اصلی خود دارد. لذا بسیار هم است که یاس ، بتواند با ویژگی های خود نیازهای جاری کسب و کار را پوشش دهد و آینده آن کسب و کار را هم تامین کند.

این همکاری در سه محصول :

یاس (ویژه کسب و کارهای کوچک)

یاس پلاس (ویژه کسب و کارهای متوسط و بزرگ)

یاس ابری (نرم افزارمالی تحت وب)

انجام می شود.

محدوده فعالت شرکای تجاری چقدر است؟ خب ، هیچ محدودتی وجود ندارد.

در تمام کشور می توانید فعالیت کنید و یاس سیستم در کنار شماست.

درصورت تمایل به پیوستن

به خانواده شــــرکای تجــــــــاری

فــــرم را تکمیل فرمایید

۰۲۱-۲۵۹۲۴
۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴

تجربه موفق همکاری با یاس

تجربه برخی از مشتریان و شرکای تجاری 

گروه آرک – یاس سیستم را در این فیلم ببینید