" /> هم افزایی نیروها | یاس سیستم

هــم افــزایی نیروها

هم افزایی نیروها از جدیدترین روش های همکاری می باشد.

این روش ، شــــروع یک همکاری حرفــه ای و مطمـــئن است.

با اینکار ، در ایجـاد ارزش برای کسب و کارها سهیم باشید …

هم افزایی نیروها همکاری در منافع است و نه ضرر!

طبق تعریف ویکی پدیا

هم افزایی معمولاً اینگونه تعریف می‌شود: زمانی که دو یا چند عنصر، جریان یا عامل با هم تعامل داشته باشند معمولاً اثری به وجود می‌آید.

اگر این اثر از مجموع اثرهایی که هر کدام از آن عناصر جداگانه می‌توانستند به وجود آورند بیشتر شود، در اینصورت پدیده هم‌افزایی رخ داده‌است.

در ساده‌ترین توصیف می‌توان گفت که برآیند نیروی جمعی از جمع تک تک نیروها بیشتر است.

هم-افزایی-۲

کاربرد هم افزایی نیروها چیست؟

با گسترش کسب و کارها و وسعت محصولات متفاوت ، پیدا کردن محصولی که متناسب با نیاز کسب و کارها باشد و تمام نیازها را پوشش بدهد کار بسیار پیچیده ای شده است. اما با ایجاد زنجیره ای از افراد توانمند می توان تمامی نیازهای مالی یک کسب و کار را پوشش داد.

به نحوی که محصول ارزشی + افراد متخصص و توانمند = پیشرفت کسب و کار و برطرف شدن نیاز آن

هم افزایی و شریک تجاری در یاس سیستم

شریک تجاری در یاس سیستم ، فردی متخصص در زمینه مالی مالیاتی است که در زمان شناسایی نیازها در یک کسب و کار و درصورتی که یاس سیستم می تواند آن را برطرف نماید ، با معرفی آن کسب و کار در فروش ، آموزش و استقرار یاس سیستم در آن مجموعه همکاری کرده و سهم مشارکت را دریافت نمایند.

چند جمله درمورد یاس سیستم

در ابتدا یاس سیستم ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط به بازار عرضه شد ، اما با توجه به استفاده های گسترده در هلدینگ های بزرگ کشور به دلیل سرعت بالا در انتقال اطلاعات ، امکانات گسترده و جامع، امنیت بالا ، امکان استفاده تحت وب و پشتیبانی حرفه ای محصول یاس پلاس هم به این خانواده پیوست تا بطور تخصصی بر کسب و کارهای متوسط و بزرگ حضور پیدا کند.

وسعت کسب و کارها به نحوی است که ما به تنهایی نمی توانیم نیازهای تمامی کسب و کارها را شناسایی کنیم.

به همیت علت با همکاری شما که در زمینه مالی – مالیاتی فعالیت دارید می خواهیم در کسب و کارها ارزش ایجاد کنیم.

برای شروع همکاری آماده اید؟

اگر شما هم می خواهید در مسیر ایجاد این ارزش در کسب و کارها سهیم باشید ، بر روی کلید زیر کلیک کنید تا با شرایط این همکاری بیشتر آشنا شوید.