• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » ارتباطات ویژه

افزونه های یــاس سیستم

ارتباطات ویژه

یکی از موضوعات بسیار مهم در اداره صحیح مجموعه، دسترسی سریع و آسان به اطلاعات و اطلاع رسانی به موقع و منظم می باشد. اطلاع رسانی صحیح و به موقع به مشتریان، باعث تحکیم ارتباط با بازار و جلب اعتماد حداکثری آنها می گردد. از طرفی، دریافت اطلاعات مورد نیاز مدیران در هر لحظه از شبانه روز به صورت برنامه ریزی شده و یا با ایجاد یک درخواست پیامکی ساده و دریافت اطلاعات خواسته شده، قدرت تصمیم گیری برای مدیران مجموعه را بالا برده و حس زیبای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات را به همراه دارد.

با بهره گیری از پنل ارتباطات یاس، شما می توانید به راحتی هرچه تمام تر از طریق پیامک و یا ایمیل اطلاعات مهم مورد نظر خود را از یاس دریافت نمایید.

قیمت افزونه :

۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

فعال سازی در

سیستم مالی یاس

بیشترین کاربرد

گزارش گیری لحظه ای

قابلیت گزارش گیری

با ارسال پیامک در هر زمان

پنل ارتباطات ویژه یاس، ابزاری است برای اطلاع رسانی آسان و سریع. این پنل قادر است بر اساس برنامه ریزی توسط خود شما، پیامک و یا ایمیلی را حاوی اطلاعات مورد نیاز برای افرادی که شما تعیین نموده اید ارسال نماید.

به عنوان مثال شما می توانید در سیستم یاس تعیین نمایید که با صدور فاکتور، اطلاعات کالا، قیمت، جمع کل، مانده حساب و یا هر اطلاعات مشخص دیگری برای مشتری ارسال گردد. شما حتی می توانید مشتریان یا کالاهایی که می خواهید از این  سرویس یرا آنها استفاده شود را خودتان تعیین نمایید.

همچنین می توانید یک جدول زمانی برای ارسال اطلاعاتی مشخص برای افرادی مشخص تعیین نمایید. به عنوان مثال مشخص نمایید که در چه روزها و چه ساعتهایی به صورت مرتب، چه اطلاعاتی برای چه افرادی ارسال گردد. شما می توانید برای ارسال اطلاعات خود شرط هم تعیین کنید!

اما نکته مهم و قابل توجه این افزونه ویژه، درخواست اطلاعات با ارسال یک پیامک ساده است! شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز، اطلاعات تعیین شده مورد نیاز خود را با ارسال یک کد مشخص به سامانه از طریق پیامک و یا ایمیل دریافت نمایید.

حتی تصور آن هم لذت بخش است . . .

پیش نیاز استفاده از افزونه ارتباطات ویژه، حداقل سیستم مالی یاس بوده و با تهیه آن، امکانات مربوطه بر روی سیستم انبار فعال می گردد .

پیش نیاز : سیستم مالی

به بالای صفحه بردن