نرم‌افزارهای حسابداری و مالی یاس سیستم

یاس سیستم با پشتوانه سه دهه سابقه و با یک نرم افزار خوب و یکپارچه حسابداری که دارای امکانات حرفه‌ای، پشتیبانی سریع و گزارشات گسترده است، که مشکل شرکت‌های کوچک و متوسط و صنایع مختلف و معتبر زیادی را حل کرده‌ است. با تهیه یک نرم افزار یکپارچه مالی مطمئن حال کسب و کارتون رو خوب کنین.

حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت ۱۴۰۲!

یاس سیستم با پشتوانه سه دهه سابقه و با یک نرم افزار خوب و یکپارچه حسابداری که دارای امکانات حرفه‌ای، پشتیبانی سریع و گزارشات گسترده است، مشکل شرکت‌های کوچک و متوسط و صنایع مختلف و معتبر زیادی را حل کرده‌ است. خبر بد اینکه مجبوریم قیمتهامون رو حدود 50% افزایش بدیم، اما خبر خوب اینکه تا 8 خرداد فرصت دارین تا با قیمت های سال 1402، یک نرم افزار یکپارچه مالی مطمئن تهیه کنین و حال کسب و کارتون رو خوب کنین.

هنوز فرصت دارید %50 ارزانتر بخرید

فقط تا 9 خرداد 1403

یــاس سـیسـتم
فرصت استفاده از

یـاس سیستم

تعدادی از هزاران مشتری یاس سیستم

چرا یاس سیستم نرم افزار معتبر و کارآمدی است؟

قیمت مناسب

حسابداری شرکتی

از ۶ میلیون تومان

حسابداری فروشگاهی

از ۱ میلیون تومان

مطمئن

ما که به یاس سیستم مطمئنیم!

شما اگر ایراد و باگ دیدی جایزه بگیر!

خیلی ساده

خیلی کاربر پسند، خیلی ساده

هیچ چیز در یاس سیستم اتفاقی نیست

با تجربه

سه دهه تجربه داریم.

می دانیم چه می خواهید!

چینش و دسته بندی اطلاعات بر اساس نیاز صنعت شما

مورد تأیید

مورد تایید همه!

هم سازمان امور مالیاتی

هم شورای عالی انفورماتیک

هم جامعه حسابداری

هم صاحبان کسب و کار

حرفه ای

آینده کسب و کار شما تضمینه!

پیش بینی نیازهای آینده شما را هم کرده ایم

ابری

دسترسی از همه جا در هر زمان!

نگران اطلاعاتت نباش!

سرور هم پیش خودته

نرم افزار حسابداری یاس سیستم

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم‌افزار حسابداری شرکتی یاس سیستم یک نوع نرم‌افزار حسابداری و مالی است که شرکت‌ها (نه فروشگاه و افراد) نیاز دارند. شرکت‌ها به نرم‌افزارهای حسابداری برای ثبت دقیق و محاسبات صحیح هزینه درآمد، سود و زیان، گرفتن گزارش‌های مالی و مالیاتی، برنامه‌ریزی دریافت و پرداخت و هرآنچه ریسک مالی و مالیاتی شرکت را به حداقل برساند، نیاز دارند.

آشنایی با یاس - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

مدیریت حساب‌ها در فروشگاه‌ها از دغدغه‌های اصلی فروشگاه‌داران است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاس مارکت، با ارائه بسته‌های زیر می‌تواند پاسخگوی نیازهای اصناف در سطوح مختلف باشد. نرم افزار یاس مارکت نرم افزاری دقیق و هوشمند و ابزاری مطمئن و کارآمد برای حساب‌وکتاب‌های فروشگاه و مغازه شما خواهد بود.

سایر دوره های رایگان

چطور یاس سیستم حال کسب و کارتان را خوب می کند؟

گرچه ثبت اطلاعات در واحد حسابداری یک مسوولیت ذاتی بسیار مهم است، اما به عنوان اصلی ترین و مهمترین کار حساب نمی شود. کار مهم در حسابداری، نتیجه ای است که از ثبت های مالی می گیرید و این نتایج در قالب گزارشات و تحلیل ها خودنمایی می کند. نرم افزار حسابداری یاس سیستم با دار بودن بیش از 800 نوع گزارش (که البته هر کدام دارای فیلترهای متعدد برای دسته بندی و هدفمندتر کردن گزارش است)، نتیجه و ثمره زحمات شما را به عنوان حسابدار به نحو مطلوب نمایش می دهد و البته صاحبان کسب و کار و مدیریت شرکت هم برای تصمیم گیری صحیح و سریع و به موقع از آن بهره خواهند برد. ضمن اینکه تمامی گزارشات در یاس سیستم دارای خروجی هوشمند به اکسل است و حسابدار می تواند خروجی ها را به شکل دلخواه تنظیم کند.

هرچه ثبت اطلاعات دقیق تر باشد، علاوه بر اینکه امکان دست حسابدار در دسته بندی اطلاعات باز تر می شود، خروجی و گزارشات دقیق تری می توان از سیستم حسابداری استخراج نمود. یاس سیستم مجهز به یک سطح بیشتر حساب (مرکز) است که زیر مجموعه تفصیلی قرار گرته و در عین حال به صورت مستقل عمل می کند.

ثبت اطلاعات در یک سطح ریزتر، علاوه بر موارد فوق، امکان استفاده از سیستم محاسبه بهای تمام شده را برای شرکت ممکن می سازد.

حتما با اصطلاح مرور حساب ها در سیستم حسابداری آشنا هستید. اما یاس سیستم یک داشبورد مالی در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید در یک نگاه و دریک صفحه اطلاعات مالی ثبت شده را مدیریت کنید. از گروه به سمت مرکز (از کل به جزء) و یا از مرکز به گروه (از جزء به کل) پیمایش کنید، تراز دو ستونی در هر سطح را ببینید و از همانجا به اسناد ثبت شده سرفصل انتخاب شده در سطح مربوطه برسید.

اسناد را چاپ کنید، اصلاح کنید و یا آن را حذف کنید. سرعت، دقت و قدرت این ابزار در سیستم حسابداری یاس سیستم به قدری است که شما را از تعداد زیادی از گزارشگیری ها راحت می کند.

مشتری برای هر شرکت سرمایه است و نیاز به نگهداری و راتباط دارد. سیستم ارتباطات ویژه یاس سیستم، این ارتباط را به صورت هوشمند برقرار می کند. در ازای صدور پیش فاکتور، فاکتور، دستور تحویل، حواله فروش و …، پیغام مورد نظر شما را به صورت اتوماتیک به مشتری مربوطه ارسال می کند و حس خوب نظم و اعتبار شرکت شما را به مشتری تان منتقل می کند. حسی که علاوه بر ایجاد اعتبار، موجب وفاداری مشتری به شرکت شما می شود.

شما حتی می توانید با این ابزار، برنامه را طوری تنظیم کنید که موجودی کالا، کالاهایی که به نقطه سفارش رسیده اند، مانده حساب مشتری و بسیاری اطلاعات دیگر را برای کاربران و مدیران مجاز شرکت به صورت هوشمند ارسال کند.

گرچه پروژه برای مجموعه هایی که ذات آنها سفارش محور است به عنوان یک اصل اطلاعاتی ضروری شناخته شده و بدون آن عملا ثبت کردن اطلاعات کاربرد لازم را ندارد، اما برای سایر مجموعه های تولیدی و یا تولید بر مبنای سفارش و یا بازرگانی هم کاملا مفید است.

پروژه به هر فعالیتی که ابتدا و انتهای مشخصی داشته باشد گفته می شود. یک سفارش تولید، قرارداد فروش، قرارداد خرید، ساخت یک سوله برای شرکت، یک برنامه مهارت افزایی برای پرسنل شرکت و … با استفاده از افزونه پروژه یاس سیستم، شما می توانید فرآینهایی که بر روی فعالیت مورد نظر اتفاق می افتد را مدیریت کنید. اینکه چه هزینه هایی برای این فعالیت یا پروژه انجام شده، چه کالاهایی برای آن خریداری شده، چه مقدار بابت آن دریافت یا پرداخت انجام شده، چه کالاهایی بابات آن از انبار خارج شده، فاکتورهای فروشی که بابت این فعالیت یا پروژه صادر شده و …

کد پروژه در یاس سیستم مانند یک زنجیره اطلاعات فرآیندهای مورد نظر را در سیستمهای حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار، فروش به هم پیوند می دهد.

 

رقابت هم مانند هر فعالیت دیگری ابزار مناسب نیاز دارد و مهمترین ابزار در رقابت تجاری، داشتن اطلاعات صحیح و دقیق است. سیستم صنعتی (بهای تمام شده) یاس سیستم، به شکلی بسیار ساده و دقیق بهای تمام شده محصولات و یا خدمات شما را محاسبه می کند و انحرافات قیمت تمام شده محصول یا خدمت شما را با مقداری که پیش بینی کرده اید (قیمت تمام شده استاندارد) ارائه می دهد.

ارائه بهای تمام شده مواد اولیه به 4 روش و استفاده از دو نسبت برای تسهیم، دست شما را در محاسبه بهای تمام شده محصولات باز گذاشته و قدرت تحلیل و در نتیجه رقابت در بازار را برای شما بسیار بالاتر می برد.

تعریف چند شرکت در  نرم افزار مالی، مورد نیاز بسیاری از مجموعه هاست. آن چیزی که چند شرکته یاس سیستم را متمایز می کند، امکان تعریف شرکت های مختلف در یک نرم افزار حسابداری (بدون نیاز به پایگاه داده متعدد) است. از دیگر ویژگی های چند شرکته یاس سیستم، امکان تعریف کدینگ برای هر شرکت به صورت مستقل، امکان انتقال اطلاعات بین شرکت ها، تعریف حقوق دسترسی کاربران به هر شرکت و سیستمهای هر شرکت و فرم های هر سیستم است.

نکته بسیار مهم دیگر در چند شرکته یاس سیستم این است که این امکان در تمامی سیستمهای یاس سیستم اعم از حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار، دستمزد، فروش، اموال، بودجه، صنعتی و توزیع است. یعنی با تعریف یک شرکت اضافه در یاس سیستم، می توانید اطلاعات لازم برای این شرکت را در تمامی سیستم ها به صورت مستقل ثبت نموده و گزارشگیری کنید.

داستان موفقیت مشتریان یاس سیستم

درباره ما

انواع نرم افزارهای حسابداری، ویژگی ها و تفاوت هایی دارند. حتی یک نرم افزار حسابداری رایگان هم از امکانات و ویژگی هایی – گرچه محدود – برخوردار است. اما بهترین نرم افزارها علاوه بر امکانات قدرتمند و حرفه ای باید ساده بوده و پشتیبانی خوبی داشته باشند. یاس سیستم به عنوان یک نرم افزار حسابداری مالی حرفه ای و در عین حال ساده، با پشتوانه 27 سال سابقه، با امکانات و گزارشات بسیار گسترده و پشتیبانی لحظه ای همراه با مشاوره اجرایی، در زمینه ارائه نرم‌افزارهای حسابداری و مالی جامع و یکپارچه شرکتی و فروشگاهی فعالیت می‌کند. نرم افزار حسابداری شرکتی یاس به مدیریت بهینه امور شرکت‌های کوچک و متوسط در حوزه‌های بازرگانی، تولیدی، پخش، خدماتی و پیمانکاری، کمک می‌کند. یاس سیستم تا کنون موفق شده حال خوب کسب و کار را برای شرکت هایی در صنایع چوب، پتروشیمی، غذایی، دام و طیور، نساجی، کشت و صنعت، ساختمانی، بازرگانی، تجهیزات پزشکی و … به ارمغان آورد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاس مارکت نیز برای رفع نیاز اصناف و فروشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف مانند عمومی، سوپرمارکت، پوشاک و … ارائه شده است.

نرم افزار حسابداری یاس سیستم

ما + شما = موفقیت به توان ۲!

ارتباط با ما

تلفن تماس : ۲۵۹۲۴-۰۲۱