جشنواره حال خوب کسب و کار

جشــــــنواره فـــــروش استثنائی یاس سیستم

فقط تا ۲۴ اسفند ماه

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تجربه کار با نرم افزار یاس ، از زبان مشتری

تجربه کار با نرم افزار مالی یاس سیستم را از زبان مشتریان ما بشنوید.

داشتن امتیاز بیش از ۹۰% رضایت مشتری و وجود سامانه هوشمند پشتیبانی آنلاین ، نشان دهنده اهمیت جایگاه مشتری در یاس سیستم می باشد.

خوشحالیم که در سال اخیر ، میزبان هزاران مدیرعامل ، مدیرمالی و حسابدار بوده ایم.

یاس سیستم ، نرم افزار ساده ، هوشمند و مطمئن 

حرفه ای و توانمند با یاس

آکادمی مالی یاس بطور منظم برای مشتریان خانواده یاس سیستم، سیمنار ها و دوره های حسابداری و مالیاتی بصورت رایگان برگزار می کند تا مشتریان همواره از نکات مهم مالیاتی با خبر باشند. به امید آنکه سرمایه شرکت ها هدر نرود و مسیر موفقیت و پیشرفت برایشان هموار گردد.

سادگی و آرامش در کار با یاس

یاس سیستم آرامش را به شما هدیه میدهد. در طراحی یاس سیستم از نظرات روانشناسان استفاده شده تا محیط نرم افزار ساده باشد و از پیچیدگی به دور! همچنین از خسته شدن کاربران در طول زمان کار با یاس سیستم جلوگیری می کند و دقت آنان کاهش پیدا نمی کند.

امنیت و خیال راحت با یاس

در طراحی یاس سیستم از بروز ترین متد امنیتی دنیا استفاده شده تا کاربران بتوانند با اطمینان اطلاعات خود را ثبت و مدیریت کنند. نرم افزارهای گروه شرکت های آرک در طی بیش از دو دهه فعالیت همواره از حریم اطلاعاتی مشتریان به نحو احسن مراقبت کرده است.

دقیق و بی اشتباه با یاس

یاس سیستم هوشمند است. با برخورداری از شش سطح حساب و پروژه بیس بودن ، مدیریت اطلاعات را در سیستم بصورت حرفه ای و دقیق می توانید انجام دهید. همچنین سیستم بصورت هوشمند از خطاها جلوگیری می کند

جشنواره بزرگ یاس سیستم

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید  ۲۵۹۲۴-۰۲۱

تا ۳۰٪ تخفیف ویـــــــژه

جشنواره بزرگ حسابدار - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط
سیستم های یاس

یک شرکت حــرفه ای و توانمند

نرم افزارهای یاس به نحوه سراحی شده اند تا نیاز شما پوشش دهند. علاوه بر این امکانات حرفه ای و درعین حال سادگی باعث می شود تا بهره وری شرکت شما بیشتر شده و اطلاعات بطور حرفه ای مدیریت شوند.

جشنواره بزرگ حسابدار - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط
بســـته ها
جاهای خالی را پــر کنید

با بسته های یاس ، جاهای خالی شرکت خود را پر کنید. این بسته ها بصورتی در نظر گرفته شده اند که جاهای خالی مدیریت اطلاعات را در شرکت شما شناسایی ، اصلاح و پر کنند. بسته های یاس می توانند به شما در مدیریت اطلاعات شرکت کمک کنند.

جشنواره بزرگ حسابدار - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط
راهــکارها
از صفر تا صد شرکت شـــما

راهکارهای یاس سیستم مجموعه ای از سیستم ها و افزونه ها می باشند که با نوع نیاز کسب و کار شما بصورت اختصاصی متناسب سازی شده اند تا تمامی نیاز های شما را بطور کامل در حال و آینده پوشش دهند.

ویـــــژگی های یــاس

یاس سیستم برای اولین بار این امکان را فراهم کرده که شما می توانید بدون اینترنت و حتی کامپیوتر ، از سیستم ها گزارشات مورد نظر خود را دریافت کنید.

این کار را به راحتی ارسال پیامک می توانید انجام دهید و در هر زمانی از شبانه روز و در هرکجایی که هستید می توانید ورود و خروج انبار ، چک ها ، صورت حساب مشتری و … را کنترل کنید.

در طراحی و تولید یاس سیستم ار تظرات روانشناسان استفاده شده تا محیط کاربری یاس ساده و زیبا باشد و دقت کاربران در طول زمان کار با سیستم کم نشود.

به همین علت بهره وری سازمان بالا می رود و حسابداران با آرامش کار می کنند.

شما می توانید به تمامی امکانات یاس سیستم در هر زمان و هر مکان دسترسی داشته باشید.نرم افزارهای یاس قابلیت دسترسی آسان و ایمن را بر بستری ابری برای شما فراهم آورده اند تا بتوانید در هر جا که هستید با موبایل ، تبلت و کامپیوتر خود با اتصال به اینترنت به یاس دسترسی پیدا کنید. حتی اگر این امکانات را هم در اختیار نداشتید مشکلی نیست ، می توانید به سادگی ارسال پیامک با موبایل خود بدون نیاز به اینترنت از سیستم های یاس گزارشات دلخواه خود را دریافت کنید.

تمامی سیستم های یاس ، بر بستری یکپارچه هستند و این بدان معناست که شما نیازی به تعریف مجدد هیچ اطلاعاتی در سیستم ها ندارید. سیستم های  حسابداری ، انبار ، فروش ، بودجه ، صنعتی ، حقوق و دستمزد و صندق با یکدیگر در ارتباط هستند و با تعریف هر اطلاعاتی در هر سیستمی ، سند آن بصورت کاملا خودکار در تمام سیستم ها مرتبط تعریف می گردد و این یعنی صرفه جویی در انرژی و زمان.

امکانات یاس سیستم به نحوی طراحی شده که می تواند نیاز مجموعه های کوچک و متوسط را حتی برای آینده هم بطور کامل پوشش دهد و نیازی به تغییر نرم افزار بعد از گذشت سال ها نیست.

یاس سیستم دارای هشت سیستم و یازده افزونه می باشد.

یک خبر خوب ! در یاس سیستم شما هیچ محدودیتی برای ثبت رکورد ، ثبت و مدیریت شرکت و حتی کاربر ندارید. ضمن اینکه می توانید به هر تعدادی که می خواهید شرکت تعریف کنید و اطلاعات آن ها را مدیریت کنید. همیچنین می توانید گزارشات متنوع و مقایسه ای بین شرکت ها بگیرید.

با ما در ارتباط باشید ۲۵۹۲۴-۰۲۱ و ۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴

 

جشنواره بزرگ یاس سیستم

برای بهره مندی از امکانات و تخفیفات این جشنواره فقط تا بیست و چهارم اسفند فرصت دارید.

داستان موفقیت مشـــتریان