" /> جشنواره بزرگ حسابدار | یاس سیستم

جشنواره فروش یاس سیستم

مسئولیت آینده کسب و کار شما را می پذیریم

کسب و کار خـــود را حــــرفه ای مدیریت کنید

Days
Hours
Minutes
Seconds

حرفه ای و توانمند با یاس

آکادمی مالی یاس بطور منظم برای مشتریان خانواده آیک و یاس سیمنار ها و دوره های حسابداری و مالیاتی بصورت رایگان برگزار می کند تا مشتریان همواره از نکات مهم مالیاتی با خبر باشند. به امید آنکه سرمایه شرکت ها هدر نرود و مسیر موفقیت و پیشرفت برایشان هموار گردد.

سادگی و آرامش در کار با یاس

یاس سیستم آرامش را به شما هدیه میدهد. در طراحی یاس سیستم از نظرات روانشناسان استفاده شده تا محیط نرم افزار ساده باشد و از پیچیدگی به دور! همچنین از خسته شدن کاربران در طول زمان کار با یاس سیستم جلوگیری می کند و دقت آنان کاهش پیدا نمی کند.

امنیت و خیال راحت با یاس

در طراحی یاس سیستم از بروز ترین متد امنیتی دنیا استفاده شده تا کاربران بتوانند با اطمینان اطلاعات خود را ثبت و مدیریت کنند. نرم افزارهای گروه شرکت های آرک در طی بیش از دو دهه فعالیت همواره از حریم اطلاعاتی مشتریان به نحو احسن مراقبت کرده است.

دقیق و بی اشتباه با یاس

یاس سیستم هوشمند است. با برخورداری از شش سطح حساب و پروژه بیس بودن ، مدیریت اطلاعات را در سیستم بصورت حرفه ای و دقیق می توانید انجام دهید. همچنین سیستم بصورت هوشمند از خطاها جلوگیری می کند

جشنواره بزرگ یاس سیستم

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تماس بگیرید  ۲۵۹۲۴-۰۲۱

۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴

puzzle (1)

بســـته ها

جاهای خالی را پــر کنید

با بسته های یاس ، جاهای خالی شرکت خود را پر کنید. این بسته ها بصورتی در نظر گرفته شده اند که جاهای خالی مدیریت اطلاعات را در شرکت شما شناسایی ، اصلاح و پر کنند. بسته های یاس می توانند به شما در مدیریت اطلاعات شرکت کمک کنند.

idea

سیستم های یاس

یک شرکت حــرفه ای و توانمند

نرم افزارهای یاس به نحوه سراحی شده اند تا نیاز شما پوشش دهند. علاوه بر این امکانات حرفه ای و درعین حال سادگی باعث می شود تا بهره وری شرکت شما بیشتر شده و اطلاعات بطور حرفه ای مدیریت شوند.

puzzle

راهــکارها

از صفر تا صد شرکت شـــما

راهکارهای یاس سیستم مجموعه ای از سیستم ها و افزونه ها می باشند که با نوع نیاز کسب و کار شما بصورت اختصاصی متناسب سازی شده اند تا تمامی نیاز های شما را بطور کامل در حال و آینده پوشش دهند.

ویـــــژگی های یــاس

یاس سیستم برای اولین بار این امکان را فراهم کرده که شما می توانید بدون اینترنت و حتی کامپیوتر ، از سیستم ها گزارشات مورد نظر خود را دریافت کنید.

این کار را به راحتی ارسال پیامک می توانید انجام دهید و در هر زمانی از شبانه روز و در هرکجایی که هستید می توانید ورود و خروج انبار ، چک ها ، صورت حساب مشتری و … را کنترل کنید.

در طراحی و تولید یاس سیستم ار تظرات روانشناسان استفاده شده تا محیط کاربری یاس ساده و زیبا باشد و دقت کاربران در طول زمان کار با سیستم کم نشود.

به همین علت بهره وری سازمان بالا می رود و حسابداران با آرامش کار می کنند.

شما می توانید به تمامی امکانات یاس سیستم در هر زمان و هر مکان دسترسی داشته باشید.نرم افزارهای یاس قابلیت دسترسی آسان و ایمن را بر بستری ابری برای شما فراهم آورده اند تا بتوانید در هر جا که هستید با موبایل ، تبلت و کامپیوتر خود با اتصال به اینترنت به یاس دسترسی پیدا کنید. حتی اگر این امکانات را هم در اختیار نداشتید مشکلی نیست ، می توانید به سادگی ارسال پیامک با موبایل خود بدون نیاز به اینترنت از سیستم های یاس گزارشات دلخواه خود را دریافت کنید.

تمامی سیستم های یاس ، بر بستری یکپارچه هستند و این بدان معناست که شما نیازی به تعریف مجدد هیچ اطلاعاتی در سیستم ها ندارید. سیستم های  حسابداری ، انبار ، فروش ، بودجه ، صنعتی ، حقوق و دستمزد و صندق با یکدیگر در ارتباط هستند و با تعریف هر اطلاعاتی در هر سیستمی ، سند آن بصورت کاملا خودکار در تمام سیستم ها مرتبط تعریف می گردد و این یعنی صرفه جویی در انرژی و زمان.

امکانات یاس سیستم به نحوی طراحی شده که می تواند نیاز مجموعه های کوچک و متوسط را حتی برای آینده هم بطور کامل پوشش دهد و نیازی به تغییر نرم افزار بعد از گذشت سال ها نیست.

یاس سیستم دارای هشت سیستم و یازده افزونه می باشد.

یک خبر خوب ! در یاس سیستم شما هیچ محدودیتی برای ثبت رکورد ، ثبت و مدیریت شرکت و حتی کاربر ندارید. ضمن اینکه می توانید به هر تعدادی که می خواهید شرکت تعریف کنید و اطلاعات آن ها را مدیریت کنید. همیچنین می توانید گزارشات متنوع و مقایسه ای بین شرکت ها بگیرید.

با ما در ارتباط باشید ۲۵۹۲۴-۰۲۱ و ۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴

 

جشنواره بزرگ یاس سیستم

برای بهره مندی از امکانات و تخفیفات این جشنواره از ۸ الی ۲۵ آذرماه فرصت دارید.

داستان موفقیت مشـــتریان

نکته ای که در یاس سیستم برای ما بسیار جالب توجه است این است که به دلیل استفاده از یک بانک اطلاعاتی یکپارچه برای همه شرکت ها، امکان دریافت گزارشات مقایسه ای و تجمیعی بین شرکت ها به راحتی وجود دارد. حتی می توانیم سرفصل ها و یا اسناد مالی را بین شرکت ها منتقل نماییم که این امر علاوه بر جلوگیری از دوباره کاری و هزینه های ثبت مجدد ، اطلاعات بین شرکتی جامع و کلان قابل توجهی را در اختیار قرار می دهد.
طیبه راد
مدیرعامل مجتمع آموزشی کوشا
یاس سیستم، نرم افزار جامع و کاملی است و امکانات آن به گونه ای است که نمی توان گفت صرفا برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب است. به نظر من این نرم افزار به اندازه ای وسعت و یکپارچگی دارد که برای کسب و کارهای متوسط به بالا هم می تواند مناسب باشد.
سهیل قلیزاده
معاونت مالی و اداری شرکت مهزیار آسانبر اطلس

با ما در ارتباط باشید ۲۵۹۲۴-۰۲۱ و ۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴

نیاز به مشاوره و دمو دارید؟