آموزش اکسل برای حسابداران

آموزش اکسل برای حسابداران

اکسل نمودارهای داخلی زیادی دارد که می‌توانید فوراً از آنها برای تجسم داده‌های خود استفاده کنید. و نمودارهای ترکیبی و نمودارهای پیشرفته زیادی وجود دارد که می‌توانید برای جمع‌آوری اطلاعات زیادی در یک نمودار ایجاد کنید.
نمودارهای پویا به شما امکان می‌دهند نمودار را بر اساس انتخاب کاربر تغییر دهید. به عنوان مثال، می‌توانید به محض تغییر نوار اسکرول یا کلیک روی یک دکمه، نمودار را به روز کنید.

مطالعه خبر
استانداردهای شاخص مالی

استانداردهای شاخص مالی

کلیه درآمدها و هزینه‌های شناسایی شده باید در صورت سود و زیان یا صورت سود و زیان جامع منعکس شود. درآمدها و هزینه‌ها تنها در مواردی در صورت سود و زیان دوره انعکاس نمی‌یابد که به موجب استانداردهای حسابداری مستقیما به حقوق صاحبان سرمایه منظور شود. بخش‌های متعدد فعالیت‌های واحد تجاری دارای ویژگی‌های بارزی است که از نظر ثبات، مخاطره و قابلیت پیش‌بینی با هم متفاوت است و این امر افشای جداگانه اجزای تشکیل‌دهنده عملکرد مالی را در صورت سود و زیان و صورت سود و زیان جامع ایجاد می‌کند

مطالعه خبر
تاثیر جام جهانی قطر بر اقتصاد ایران

تاثیر جام جهانی قطر بر اقتصاد ایران

زمانی که نام کشور قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 عنوان شد، بسیاری بر این باور شدند که ممکن است بخشی از بازی‌های جام جهانی در کشور ایران و در شهرهای جنوبی مانند قشم و کیش برگزار شوند. حتی چند ماه مانده به برگزاری بازی‌ها، این باور همچنان قوت داشت. به همین خاطر، کشور ایران خود را برای میزبانی آماده کرد. اما ظرفیت این شهرها به میزبانی نبود که بتواند میزبانی را برعهده بگیرد

مطالعه خبر
بهترین برنامه مدیران مالی - نرم افزار حسابداری یاس سیستم

بهترین برنامه مدیران مالی

مالیات قسمتی از درآمد یا ثروت افراد است که به منظور پرداخت بخشی از هزینه‌های عمومی و حفظ منافع اجتماعی و اقتصادی و سیاسی کشور به موجب قانون به وسیله دولت وصول می‌شود. مالیات به دو دسته مستقیم و غیرمستقیم تقسیم می‌شود؛ مالیات‌های مستقیم مالیات‌هایی هستند که به طور مستقیم از اموال یا دارایی افراد کسر می‌شود و مستقیما توسط مودی پرداخت می‌شود. مدیریت و نظارت بر امور مالیاتی، نیازمند خبره بودن بر قوانین مالیات است. یک حسابدار مالیاتی یا یک مدیر مالی باید بر تمامی قوانین مالیات مسلط باشد؛ این مهم، اساسی‌ترین کاری است که مدیر مالی در حوزه مالیات باید بلد باشد.

مطالعه خبر
نحوه ثبت گزارش معاملات فصلی

نحوه ثبت گزارش معاملات فصلی

به‌تمامی خریدوفروش‌هایی که مؤدی (حقیقی و حقوقی) در مدت‌زمان معین انجام می‌دهد معاملات فصلی گفته می‌شود. در حقیقت همان‌گونه که از نام آن پیداست، این مدت‌زمان معین به‌صورت سه‌ماهه بوده و آغاز هر فصل خورشیدی، آغاز دوره سه‌ماهه است. در این دوره‌های سه‌ماهه مؤدی فهرست تمامی مبادلات خود را به همراه اطلاعات طرف معامله و دیگر اطلاعات موردنیاز به سازمان امور مالیاتی تقدیم می‌کند.

مطالعه خبر
وظایف حسابدار مالی

وظایف حسابدار مالی

حسابدار مالی چه وظایفی را برعهده دارد و از مهم‌ترین وظایف حسابدار مالی در یک شرکت چیست؟ حسابدار مالی کیست؟ منظور از حسابداری مالی چیست؟ وظایف حسابدار مالی چه می-باشد؟ و مزیت¬های وجود حسابدار مالی در سازمان¬ها و شرکت¬ها چیست؟
هدف کلی ما در این مقاله بررسی شرح وظایف حسابدار مالی و ارائه اطلاعات کامل در رابطه با مسئولیت‌های حسابداری مالی می‌باشد، پس جهت کسب اطلاعات بیشتر دراین‌باره بهتر است تا انتهای متن همراه ما باشید.

مطالعه خبر