• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » BOM و حواله خودکار

افزونه های یــاس سیستم

BOM و حواله خودکار

استفاده از این افزونه قدرت شرکتهای تولیدی را در مدیریت صحیح و دقیق کالاهای مصرفی برای تولید افزایش داده و امکان مدیریت انحراف مصرف کالا را فراهم می آورد که حاصل آن کاهش چشمگیر مصرف مواد اولیه در هدر رفتن این سرمایه مهم است.

همچنین با استفاده از امکان حواله خودکار این افزونه، سرعت صدور حواله مواد اولیه و دقت آن بسیار بالا می رود که حاصل آن کاهش هزینه های اپراتوری برای صدور تک به تک مواد اولیه، کاهش چشمگیر مصرف مواد اولیه (در اثر کنترل اتوماتیک مواد مورد نیاز برای تولید) و همچنین جلوگیری از اتلاف این مواد می گردد.

بهره گیری از این افزونه در کاهش بهای تمام شده سازمان شما اثر چشمگیری دارد. برای بهره برداری از این افزونه، حداقل می بایستی سیستم انبار یاس نصب شده باشد.

قیمت افزونه :

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فعال سازی در

سیستم ابنار یاس

بیشترین کاربرد

برای درخت محصول

قابلیت تعریف

فرمول ساخت محصول

این افزونه بیشتر برای مجموعه های تولیدی کاربرد دارد. یکی از موضوعات بسیار مهم در مجموعه های تولیدی، تعریف فرمول ساخت یا درخت محصول می باشد. با بهره گیری از این افزونه شما می توانید فرمول ساخت محصولات و یا کالاهای نیمه ساخته را در سطوح نا محدود تعریف نموده و حتی نیمه ساخته در نیمه ساخته ایجاد نمایید.

با استفاده از این ویژگی، امکان مدیریت بر مواد مصرفی مورد نیاز فراهم گشته و انحراف مصرف واقعی با میزان تعیین شده در فرمول ساخت نیز در هر لحظه میسر می گردد.

ویژگی دیگر این افزونه، امکان صدور حواله خودکار است. در بسیار از مجموعه ها، صدور حواله مواد مصرفی برای کالاهای تولیدی امری زمان بر و طولانی بوده و دقت کافی را ندارد. برای رفع این مشکل، امکانی در این افزونه ایجاد گردیده که قابلیت دارد تا با صدور رسید از تولید برای یک کالای خاص، حواله مصرف مواد آن را به صورت اتوماتیک صادر نماید. به این ترتیب ضمن جلوگیری از اشتباهات ناخواسته و صدور حواله های مازاد، در زمان انجام کار نیز صرفه جویی می شود.

پیش نیاز استفاده از افزونه BOM و حواله خودکار، حداقل سیستم انبار و مالی یاس بوده و با تهیه آن، امکانات مربوطه بر روی سیستم انبار فعال می گردد .

پیش نیاز : سیستم های مالی / انبار

به بالای صفحه بردن