گردهمایی

خــــــانواده یــاس

ویــژه شــــــرکای تجـــــاری

۱ اســــــفند مـــــــاه - تـــــهـــــران - رایــــــــــگان

رسالت این گردهمایی

سال ۹۸ پر از اتفاقات متفاوت بود. در این بین اخبار خوبی هم پیش آمد. یکی از آن اخبار خوب این بود که اعضای جدیدی به خانواده شرکای تجاری یاس پیوستند. حالا به حسن این همراهی گردهمایی ترتیب داده ایم تا در این گردهمایی سه هدف اصلی را بررسی کنیم. اول اینکه به بررسی نقش بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط در کشور بپردازیم. دوم مشکلات اصلی مدیران مالی از دید مالیاتی را بررسی کنیم. سوم نقش یاس را در موفقیت شرکت ها بگوییم. اما یک خبر چهارم هم هست … از این خبر بسیار مهم برای شرکای تجاری ، در این گردهمایی رو نمایی خواهیم کرد…

محورهای اصلی این گردهمایی

آخرین تغییرات قوانین مالیاتی برای سال جدید

همه روزه برای امور متفاوتی به سازمان امور مالیاتی مراجعه می کنیم. شاید برایتان جالب باشد که بیش از ۸۰% مراجعات به سازمان امور مالیاتی برای طرح شکایت ، تقسیط جرائم ، جلوگیری از مالیات هایی که اشتباه پرداخت شده و… می باشد. در این بخش راه حل های کاربردی برای رفع مشکلات مالیاتی کسب و کار شما و نکات و قوانین جدید می پردازیم.

مدل موفق کسب و کار مالی

گاهی لازم است مدل کسب و کار خود را تغییر دهیم و روشی متفاوت در بازار حضور پیدا کنیم. باید اهداف خود را با توجه به تغییر شرایط اقتصادی اصلاح کنیم و برای اینکار لازم است از جدید ترین متد کسب و کار مالی و راه های مدیریت بهینه سرمایه ها استفاده کنیم. سرمایه مجموعه مانند خون در شریان های یک شرکت می باشند ، پس مهم است که از آنن ها درست استفاده کنیم.

نیاز و چالش های کسب و کارهای SME در سال ۹۹

یک شرکت زمانی می تواند به موفقیت برسد که از ابزار به روز ، صحیح و متناسب با نیاز خود استفاده کند. همواره باید ابزارهای جدید و حرفه ای را جایگزین ابزارهای قدیمی تر کردن تا بتوانیم به کارها سرعت دهیم و بازده را بالا ببریم. در این بخش می خواهیم ابزار متناسب برای مدیران مالی و حسابداران برای موفقیت هرچه بیشتر را بررسی کنیم.

با سخنرانان مــــا آشنا شوید

ما گروهی از سخنرانان با تجربه ، مطرح و حرفه ای که انرژی و وقت خود را صرف پرورش کارآفرینان ،

مدیران مالی و حسابداران کرده اند را برای شــــما گــرد آوری کردیم.

مدل های موفق کسب و کار مالی

روش های موفقیت مدیران مالی و حسابداران

تحلیل نیازها و چالش های SME ها

و روش ایجاد رابطه فروش موفق به آن ها

نقش نرم افزار مناسب برای نظارت بر نقدینگی

و مدیریت ســـــــود شرکت ها

آخرین تغییرات قوانین مالیاتی در سال ۹۹

مطابق با دستور العمل سازمان امورمالیاتی کشور

چرا در این گردهمایی شرکت کنیم؟

در همه دنیا کسب و کارهای کوچک و متوسط به عنوان عوامل بسیار مهم در رشد اقتصادی یک کشور به شمار می آیند. در ایران بیش از نیم میلیون کسب و کار کوچک و متوسط درحال فعالیت می باشند.

به همین علت مدیریت دقیق و حرفه ای اطلاعات برای آنان بسیار مهم است تا در شرایط پیچیده اقتصادی به راحتی به رشد و توسعه خود ادامه دهند.

در این گردهمایی می خواهیم اهیمت کسب و کارهای کوچک و متوسط ، بازار پیش روی ما و ابزار مناسب برای مدیریت حرفه ای کسب و کارهای کوچک و متوسط را در کنار هم بررسی کنیم.

یک خــانواده توانمند

مــــا و شرکای تجاری یاس ، پیش از آنکه یک تیم باشیم ، یک خانواده ایم و توانمندی اعضای این خانواده برایمان بسیار مهم است …

هوشمندی در انتخاب اهــداف پیش رو ، دقت در مدیریت صحیح منابع و کنترل سرمایه های شرکت ، مدیریت اطلاعات با جزئیات بسیار زیاد، می تواند یک شرکت را از مشکلات اقتصادی نجات دهد و نگذارد آسیبی به شرکت وارد شود. ما در کنار هم می خواهیم راه های مختلف را برای رشد و موفقیت شرکت بررسی کنیم.

بخش های مختلف این گردهمایی

مـــــــــــــا

شــــــــــما

موفقیت به توان ۲ !

مشـــاوره و کسب اطلاعات بیشتر

۰۹۰۲۰۰-۲۵۹۲۴

 ۰۲۱-۲۵۹۲۴

۰۹۲۰۲۰-۲۵۹۲۴

تهران – بزرگراه یادگار امام جنوب – نرسیده به فرحزاد – خیابان ایثارگران شمالی – نبش کوهسار سوم – شماره 36 – موسسه آموزش عالی آزاد اندیش معین – طبقه سوم

تاریخ : ۱ اسفند ماه

شروع : ساعت ۸ صبح

همراه با فایل های آموزشی

و عضویت در آکادمی مالی یاس

آقای اخوان – مدیر موسسه حسابداری

در سمینارهای مختلفی از یاس سیستم بهره گرفتم. بطور کلی سمینارهای مجموعه آرک و یاس از سطح علمی بالایی برخوردار است و می تواند در طول مسیر حرفه ای هر مدیر مالی و حسابدار بسیار مفید باشد.

با مشاور شخصی خود در ارتباط باشید

می خواهید در مورد این سمینار اطلاعات بیشتری کسب کنید؟