ورود به رویداد

شما در صفحه ورود به رویدادهای رایگان آکادمی مالی یاس (متعلق به نرم‌افزار حسابداری یاس سیستم) هستید. لطفا دوره مورد نظر را انتخاب کنید، در صورت باز بودن اتاق وارد دوره خواهید شد.

در صورت وجود سوال با شماره  ۰۲۱۲۵۹۲۴ داخلی ۳۲۰ و ۲۰۷ تماس بگیرید یا از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

ثبت نام جلسات آموزشی

ورود به رویداد رایگان مالی و مالیاتی

هر هفته یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها این رویدادها به صورت مجازی و کاملاً رایگان برگزار می‌شود

این مقاله ها را هم بخوانید

پیشنهادهای جذاب برای شما

دنیای مالی در جیب شما

حال خوب با یک نرم افزار عالی

همه رویدادهای آموزشی ماه

درآمد عالی با شریک تجاری

معرفی ورود به رویداد

حسابداری علاوه بر معلومات آکادمیک، نیاز به جهت دهی ذهنی صحیح و البته کسب تجربه داره. از طرفی، ما در ایران در معرض تغییرات گسترده قوانین مالیاتی در جهت اصلاح ساختار مالیاتی کشور هستیم و اطلاع نداشتن از حتی یکی از این قوانین، و یا یکی از این تغییرات و ندانستن نحوه کاربرد قوانین در کار جاری حسابداری، می تونه خسارات مالی و اعتباری زیادی رو برای شرکت و حتی حسابدار به همراه داشته باشه.

تغییرات در قانون چک، قانون مالیاتی مستقیم، قانون ارزش افزوده، نحوه رسیدگی به اظهارنامه ها و … بسیاری موارد دیگه، موجب اشتباهات ناخواسته در نحوه محاسبه و یا زمان ارائه گزارشات ضروری میشه.
ضمن اینکه یک حسابدار چشم سازمانشه و دائما باید مسیر رو رصد کنه و احیانا تغییرات پیش رو را هم پیش بینی کنه و از این طریق به حسب مسئولیت حرفه‌ای خودش، به کسب و کارش کمک کنه تا بهتر تصمیم بگیره و تصمیمات بهتری بگیره! و این محقق نمیشه مگر با تسلط به استانداردهای مالی، ساختار کدینگ حسابداری، گزارشگری مالی، بالا بردن قرت رقابت با محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات، نحوه صحیح دسته بندی اطلاعات و …
از طرفی ما در یاس سیستم نرم‌افزار حسابداری شرکتی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، همچنین نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی تولید می کنیم و میدونیم که بهترین نرم افزارهای مالی بدون یک حسابدار توانمند، نمیتونه اونجور که باید و شاید به کسب و کار کمک کنه و یا اعتبار حسابدار رو بالا ببره. خوب توانمندی و اعتبار حسابدار بالا بره، حقوقش بالا میره، فرصت های شغلی بیشتر بهش رو میاره و …
ما نرم افزار یکپارچه حسابداری با کیفیت و حرفه ای تولید کرده بودیم، بنابراین از سال ۹۸، شروع کردیم به ایجاد یک بال بزرگ دیگه برای حسابدارها از طریق توانمند سازی اونها تا بتونن تا اوج موفقیت پرواز کنن.
از اون تاریخ تا آبان ۱۴۰۱، حدود ۲۰۰ دوره آموزشی مالی، مالیاتی رایگان با اساتید به نام کشور برگزار کردیم و انواع موضوعات مالی و مالیاتی در راستای سیاست‌های سازمان امورمالیاتی کشور رو تدریس کردیم و بیش از ۲۰ هزار حسابدار رو توانمندتر از قبل کردیم.
با استقبال و تشویق جامعه حسابداری کشورمون، در کرونا و قطعی اینترنت و شرایط بد هم سعی کردیم این مسوولیت اجتماعی رو انجام بدیم تا بلکه حال حسابداران کشورمون یه کم بهتر بشه.
الان هم این دوره ها ادامه داره و شما رو هم دعوت می کنیم به استفاده از ورود به رویداد توانمندتر بشین و شما هم این چرخه رو ادامه بدین تا بقیه رو توانمندتر کنیم.
همین الان در نزدیک ترین دوره ثبت نام کن و ببین که تعریف هایی که همکارانت در سراسر کشور از این دوره های آموزشی میکنن درسته؟ یادتون باشه این دوره ها رایگانه و برای توانمندتر کردن حسابدارها و حال خوب کسب و کار برگزار میشه و در پایان نیز شما میتونید دانش و توانایی علمی و عملی خودتون رو در حوزه حسابداری را با آزمون حسابدار توانمند بسنجیند.