نرم افزار حسابداری و انبارداری

نرم افزار حسابداری و انبارداری - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

نرم افزار حسابداری و انبارداری مسئول مدیریت گردش کالا در شرکت‌ها با ابعاد مختلف را دارد. این نرم افزار به‌گونه‌ای طراحی شده است که از زمان درخواست محصول تا تحویل آن به‌صورت مکانیزه صورت می‌گیرد و ارتباط دو طرفه با نرم‌افزارهای جانبی مانند مدیریت اموال، خرید و تدارکات دارد. این سیستم معادل نرم افزار حسابداری به‌همراه سیستم انبار ویژه شرکت‌هایی است که با کالا سروکار دارند و می‌تواند مجموعه‌ای از دو سیستم مالی و انبار باشد. این نرم افزار مربوط به شرکت‌هایی است که کار تولیدی یا بازرگانی یا حتی پروژه‌ای انجام می‌دهند و می‌توانند پکیج نرم افزاری کامل آن شرکت‌ها را هم تهیه کنند. در این نرم‌افزارها جریان اطلاعات مرتبط با تشخیص نیاز کالا، تأمین آن و گردش در انبار و یکپارچه شدن با اطلاعات مالی شرکت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ثبت رسید و برگشتی، حواله انبار و فروش، انبارگردانی، ثبت هزینه‌های خرید در رسید کالا، ارائه گزارشات فصلی خریدوفروش، صدور اسناد مالی و انبار به‌صورت خودکار جزء ویژگی‌های سیستم انبارداری یاس سیستم است.

ویژگی‌های نرم افزار حسابداری و انبارداری

 

نرم افزار حسابداری و انبارداری برای این‌که از کارایی مناسبی برخوردار باشد، باید بیشترین تناسب با نیازهای واحد مورداستفاده را داشته باشد. نرم افزار انبارداری باید بتواند بیشترین کارایی را برای واحدهای خود داشته باشد. همچنین بتواند بیشترین تطابق و تناسب را براساس نیازهای واحد تدارکات را داشته باشد.

امکانات نرم افزار حسابداری و انبارداری

امکانات پایه

امکانات پایه شامل امکان تعریف انبار و خصوصیات آن، واحدهای سنجش محصول، ویژگی‌های کالا، کنترل موجودی، اجزای محصولات، دسته‌بندی و طبقه‌بندی آن‌ها است.

اسناد انبار

اسناد انبار شامل فرم درخواست محصول از انبار، فرم تأمین و خرید کالا، فرم رسید به‌صورت تعدادی و ریالی، درخواست خروج یا حواله انبار است. همچنین می‌توان به درخواست برگشت از رسید و خروج انبار اشاره کرد. همین‌طور می‌توان گفت قابلیت انبارگردانی، صدور سند اضافات و کسری انبارگردانی، قیمت‌گذاری اسناد، صدور سند حسابداری اسناد انبار، امکان انجام عملیات پایان سال، انتقال موجودی ریالی و فیزیکی به سال مالی را دارا است. امکان گرفتن گزارش‌های متعدد نظیر موجودی کالا، گردش و کاردکس محصول را فراهم می‌کند.