" /> اطلاعات بشتر | یاس سیستم

در هر کسب و کار، نوسانات درآمد عادی است و صاحبان سرمایه تلاش می کنند تا درآمد ثابت داشته باشند. افزایش هزینه های نیروی انسانی و هزینه های تکنولوژی مسئولیت مدیران کسب و کار و البته مدیران مالی را سنگین تر می کند.
صاحبان و تصمیم گیران کسب و کار کوچک می توانند از نکات مدیریت مالی زیر استفاده کنند که به آنها کمک می کند تا از چالش های اولیه مالی گذر کنند و حتی از پیش این مشکلات را بدانند.

1- راحت و حرفه ای گزارش تهیه کنید و تصمیم بگیرید
مدیریت صورتحساب ها و امور مالی یک کار پیچیده است و همچنین می تواند به شدت استرس زا باشد. بسیاری از شرکت ها این را فرصتی برای کمک به کسب و کارهای کوچک در این حوزه می بینند. سادگی و در عین حال امکانات حرفه ای نرم افزار مالی یاس سیستم، به حسابداران، مدیران مالی و مشاوران کمک می کند تا به سادگی اطلاعات شرکت را ثبت و نگهداری نمایند و در نتیجه، نه تنها صرفه جویی در هزینه ها و انجام فعالیتها در امور مالی را بیشتر و بهتر کنند، بلکه در تصمیم گیری های موثر و مفید و به موقعبرای کسب و کار کمک نمایند. برای آشنایی بیشتر با ویژگی های نرم افزار مالی یاس سیستم، کلیک نمایید.

2- زنجیره منبع مالی خود را مدیریت کنید
یکی از مشکلات بزرگ شرکتها، ارائه گزارشت صحیح و به موقع به سازمانهای قانونی (بیمه و مالیات) است که شرکتها عمدتا به صورت ناخواسته و در اثر یک بی توجهی یا اشتباه کوچک، دچار هزینه های گزافی که قانونی است اما به حق نیست می شوند. به منظور مدیریت زنجیره منبع مالی به طور صحیح، صاحبان کسب و کار کوچک باید اطمینان حاصل کنند که نظارت دقیق در این فرایند وجود دارد همچنین از امکان وجود افراد واسطه که ممکن است هزینه ها را بیشتر کنند، جلوگیری کنند. کسب و کارهای کوچک قادرند روند زنجیره اطلاعات را هر زمان به صورت دقیق ثبت نموده و در قالب یکپارچگی کامل، ازطلاعات صحیحی در اختیار داشته باشند. با این کار، امکان بروز اشکال و اشتباه در گزارشات برون شرکتی و قانونی (لیستهای بیمه، گزارشات ارزش افزوده، گزارشات فصلی و اظهارنامه عملکرد) به حداقل ممکن رسیده و هزینه های بی مورد و اضافی بر شرکت تحمیل نمی کردد.

3-برای ریسک آماده باشید
بحران های مالی پی در پی و گاها پیش بینی نشده، به کسب و کارها آموخته است برای انواع خطرات احتمالی آماده باشند. از این رو، ارزیابی ریسک، پیش بینی هزینه ها، محاسبه بهای تمام شده محصول یا خدمت، گزارش از وضعیت پروژه ها و … باید جزء جدایی ناپذیر از برنامه ریزی کسب و کار و مالی باشد. کسب و کارهای کوچک باید در هنگام مدیریت جریان نقدی بسیار مراقب باشند و اطمینان حاصل کنند که در صورت هرگونه آشفتگی در محیط کسب و کار، یک استراتژی خطر وجود دارد. قطعا برای انتخاب راهکار مناسب، نیاز به اطلاعات صحیح و به موقع است. نرم افزار صنعنی یاس سیستم، سیستم بودجه یاس سیستم، افزونه تنخواه یاس سیستم و ساختار پروژه ای یاس سیستم، کمک شایانی به کسب و کار شما در این زمینه می کند. برای اطلاعات از امکانات هر یک از موارد فوق، بر روی آن کلیک نمایید.

4- بدون کاغذ و کم هزینه کار کنید
وقتی تصمیم بگیرید بدون کاغذ کار کنید حتما از میزان صرف جویی شگفت زده می شوید چون نه تنها کاهش هزینه در کسب و کار را تضمین می کند، بلکه به بهبود محیط زیست هم کمک می نماید. همه دوست دارند هزینه های کمتری در شرکت خود داشته باشند و البته از جمله کسب و کارهایی باشند که بیشتر از نیازهای اجتماعی و زیست محیطی آگاهی دارند و برای حفظ آن تلاش می کنند. در نرم افزار یاس سیستم، بخشی تحت عنوان “پیام رسان” قرار داده شده که بوسیله آن کاربران می توانند به راحتی یادداشتها و مستندات مورد نیاز را برای افراد مورد نظر (با در نظر گرفتن امنیت و حقوق دسترسی) به اشتراک بگذارند. برای آگاهی از این امکان، کلیک کنید.

5- تلفن همراه، اطلاعات همراه!
احتمالا تصوری از داشتن اطلاعات کسب و کار خود بر روی تلفن همراه به صورت لحظه ای، آنهم بدون استفاده از اینترنت و فقط با استفاده از پیامک ندارید. وقتی اطلاعات را در هر لحظه در اختیار دارید، اعتماد به نفس شما در جلسات و در مقابل مشتری بالا می رود و طرف مقابل شما را یک فرد توانمند و سوار بر کار می بیند. افزونه “ارتباطات ویژه” یاس سیستم، امکانی است که می توانید به راحتی به این رویا تحقق ببخشید. این افزونه، همچنین بر اساس برنامه ای که شما آن را مشخص نموده اید، اطلاعات رسانی لازم را برای مشتریان شما انجام می دهد!

6- دقیق تر و حرفه ای تر کار کنید
درست است که کسب و کارهای کوچک، حجم اطلاعات کمتری دارند، اما این اصلا به معنی دقیق نبودن نیست. در هر کاری، چه کسب و کار بزرگ باشد و چه کوچک، اصل رفتار حرفه ای، اصلی قطعی و مسلم است و هرچه دقیق تر کار کنید، حرفه ای تر به نظر می رسید. نرم افزار مالی یاس سیستم، با یک سطح حساب بیشتر، امکان کارکرد حرفه ای و دقیقی را برای شما ایجاد می کند. برای اطلاع از افزونه “مالی پیشرفته”، کلیک کنید.

7- و در نهایت، می توانید از راه حل های رایانش ابری استفاده کنید
اگر شرکت شما علاقه ای به سرمایه گذاری برای خرید نرم افزار ندارد و در عین حال نیازمند به استفاده از نرم افزار مالی مطمئن و جامع و کارآمد است، می توانید از تکنولوژی جدید در این زمینه استفاده نمایید. آخرین گزارش ها حاکی است که برخی کسب و کارهای کوچک در دنیا برای راه حل های مدیریت مالی موجود خود از ساختار ابری استفاده می کنند. این روند به سرعت در حال پیشروی است؛ چرا که هزینه های تکنولوژی بسیار ارزان تر از استخدام کارمندان بیشتر است.
نرم افزار یاس سیستم، سیستم مبتنی بر ابر را با هزینه ای به مراتب کمتر از خرید نرم افزار ارائه می دهد. برای اطلاع از نحوه استفاده سیستم ابری، کلیک نمایید.