• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » شریک تجاری

با گروه شرکت های آرک بیشتر آشنا شوید​

۲۰۰ میلیارد دلیل برای همکاری با یاس سیستم

یاس سیستم با موتور سیستم های مالی و مدیریتی کسب و کارهای بزرگ می باشد که با نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط متناسب شده است. ما به توسعه و پیشرفت کسب و کارها و رشد اقتصادی صنایع و همچنین مدیریت و کنترل سریع ، دقیق و هوشمند اطلاعات کمک می کنیم.

فرصت های توسعه با یاس​

برای توسعه و معرفی یاس سیستم به کسب و کارهای کوچک و متوسط یا به اختصار SME ها ، فرصت های بسیار مناسبی وجود دارد. حدود ۵۰۰ هزار کسب و کار کوچک و متوسط در ایران درحال فعالیت می باشند. ارزش معرفی یاس سیستم به این کسب و کارها بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان می باشد.

اما ما به تنهایی قادر نیستیم تا به تمامی کسب و کارهای کوچک و متوسط مراجعه کنیم و نیاز هر یک را بیابیم ، پس به کمک همکارانی دقیقا مثل شما نیاز داریم.

شریک تجاری کیست؟

شریک تجاری فردی متخصص است که در کنار کسب و کار حرفه ای خود ، در صورت تشخیص نیاز یک کسب و کار ، محصول یاس سیستم را به او معرفی می کند.

با اینکار علاوه بر رفع نیاز از آن کسب و کار ، سیستمی ساده ، پویا و مطمئن را به او معرفی کرده و در منافع مالی هم سهیم خواهد شد.

منافع همکاری با یاس

در هر همکار حرفه ای ، هردو طرف شراکت در منافع مالی بدست آمده سهیم می شوند.

در شراکت تجاری با یاس سیستم ، منافع مالی بصورت پله کانی می باشد و تا سقف ۵۰ درصد از فروش به عنوان سهم شراکت شرکای تجاری یاس در نظر گرفته می شود که در کوتاه ترین زمان واریز خواهد شد.

جای شما در جمع خانواده یاس خالیست

اطلاعات زیر را برای پیوستن به شرکای تجاری یاس سیستم تکمیل و ارسال نمایید

تجربه اولین برخورد با یاس

تجربه همکاری با یاس

هنوز آماده نیستید؟ این متن را مطالعه کنید​

اگر هنوز برای همکاری با ما آماده نیستید، ما یک راهکار متفاوت برای شما داریم. ما به این روش می گوییم Test-Drive. شما بصورت امتحانی به مدت ۲ ماه می توانید شریک تجاری گروه شرکت های آرک و یاس سیستم باشید. در این مدت شما با مسئولیت های یک شریک تجاری آشنا می شوید. همچنین در بعضی از دوره های رایگان و ویژه شرکای تجاری شرکت می کنید و از بخشی از امتیازات آنان استفاده می کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۲۵۹۲۴

مشتریان یاس سیستم را مشاهده کنید​

به بالای صفحه بردن