اتوماسیون تحت وب سایه

سازمان یکپارچه هوشمند

ســـازمان هوشمند و یکپارچه با ســـایه

همواره در هر سازمان موفق، مدیران و کارشناسان به دنبال تسهیل ارتباطات و اطلاعات در درون و بیرون سازمان می باشندکه این امر منجر گردیده تا بسیاری از سازمان ها بدنبال استفاده از سیستم اتوماسیون اداری باشند تا جایگزین روش های کند و بی دقت و پرهزینه قبلی باشد.که این امر اینک در کشور عزیزمان ایران (گرچه با کمی تامل و تاخیر) متدوال و محبوب گردیده است.

سازمان الکترونیک تحت وب گروه آرک نسل جدید و متمایزی است که راهکار مناسبی برای همه سازمان ها چه بزرگ و چه کوچک می باشد که علاوه بر ایجاد بستری روان، سهل و هوشمند برای تبادل اطلاعات، نیازهای سازمان را از جمله سرعت ، دقت و امنیت تبادل اطلاعات را پاسخ می دهد که این امر در هر سازمان دارای اهمیتی اساسی است.

چــــــرا به اتوماسیون نیاز داریم؟

یکی از مهمترین خصوصیاتی که بهره گیری از این سیستم در کلیه سازمان ها ایجاد می نماید، کاهش چشمگیر هزینه های سربار اداری سازمان (بین ۳۰ تا ۶۰ درصد) می باشد که این خود به تنهایی انرژی و انگیزه ای بالا، علاوه بر استفاده از ویژگی های ذکر شده، برای عملیاتی نمودن این نظام را در هر سازمانی درپی دارد. چراکه تجربه ثابت نموده است که اجرای این سیستم و راه اندازی بخشهای مختلف آن در یک برنامه استقرار مناسب، ظرف مدت کوتاهی (یک سال تا ۱۸ ماه) تمام سرمایه گذاری انجام شده برای تهیه و راه اندازی آن را به سازمان باز گردانده و از آن پس به همان میزان (و یا حتی بیشتر) سود ویژه ای (حاصل از کاهش چشمگیر هزینه های سربار اداری) را برای سازمان ایجاد می نماید، که این یک سرمایه گذاری فوق العاده است . .

ویژگی های سایه

قیمت سایه

با توجه به تحت وب بودن ســـــایه ، امکانات بسیار وسیع و متنوع و اهمیت تعداد کاربران ، هزینه راه اندازی اتوماسیون اداری ســــایه برای هر شرکت بصورت مجزا محاسبه می شود و با توجه به نیاز آن کسب و کار برآورد می شود.

برای اطلاع از قیمت با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۲۵۹۲۴

۰۹۰۲۲۵۲۵۹۲۴

مــــــــا

شـــــــما

موفقیت به توان ۲ !

مشـــاوره و کسب اطلاعات بیشتر

۰۹۰۲۰۰-۲۵۹۲۴

 ۰۲۱-۲۵۹۲۴

۰۹۲۰۲۵-۲۵۹۲۴

با مشاور شخصی خود در ارتباط باشید

می خواهید در مورد این محصول اطلاعات بیشتری کسب کنید؟