کدینگ معتبر تولیدی

کدینگ حسابداری پایه های اطلاعاتی شرکت شماست که اگر درست و استاندارد تعریف شود، در ارائه گزارشات استاندارد و مدیریتی، کارتان بسیار راحت خواهد بود و اگر به شکل اصولی تعریف نشود، نه تنها دسترسی به اطلاعاتتان سخت می شود، بلکه تغییر آن بسیار سخت خواهد بود. بنابراین امکاناتی در یاس سیستم پیش بینی شده که شما از یک کدینگ حساب حرفه ای، ویژه شرکت های تولیدی بهره مند باشید!

کدینگ معتبر تولیدی

سطح حساب ششم

امکان ثبت اسناد حسابداری تا ۶ سطح حساب فقط یکی از قابلیت های ارزشمند یاس سیستم برای شرکت های تولیدی است.
در یاس سیستم می توانید در سطح گروه، کل، معین، تفصیلی، مراکز هزینه و پروژه سند حسابداری ثبت نمایید.

سطح حساب ششم

ردیابی کالا و محصول

در یاس سیستم می توانید کنترل فرآیند تولید از تامین مواد تا تولید محصول را به سادگی ردیابی نمایید. امکان ردیابی مواد و محصولات یا batch number به شما این قدرت را می دهد که هر کالا را در زمان ورود به انبار با سریال مخصوص به خود و تاریخ انقضاء وارد کرده و در زمان خروجی انبار، کالای مدنظر را با سریال مورد نظر خارج نمایید.

ردیابی کالا و محصول

بهای تمام شده حرفه ای

محاسبه بهای تمام شده به روش استاندارد و واقعی در یاس سیستم بسادگی در دسترس شماست.
شما می توانید در نرم افزار صنعتی یاس سیستم دوره های دلخواه برای محاسبه بهای تمام شده تعریف کنید و به راحتی ببینید که به تفکیک هر دوره و به تفکیک عوامل بهای تمام شده (شامل مواد ، دستمزد ، سربار) بهای تمام شده استاندارد و واقعی برای شما محاسبه می شود.

بهای تمام شده حرفه ای

گزارشات عالی

هدف اصلی ثبت اطلاعات، دریافت گزارشات مناسب است. بنابراین یکی از دغدغه های مدیران و حسابداران در شرکت های تولیدی دسترسی به گزارشات متنوع در هر یک از سیستم ها است. در یاس سیستم شما می توانید به گزارشات دسترسی محلی و یا ابری داشته باشید و از هر نقطه و در هر زمان دلخواه با استفاده از طریق گزارشات به جزیی ترین اطلاعات دسترسی داشته باشید. برخی از گزارشات پرکاربرد در شرکت های تولیدی عبارتند از مرور حساب ها، گزارشات تراز، دفاتر و سود و زیان، مغایرت بانکی، گزارشات مربوط به حقوق و دستمزد و گزارشات دریافتی/پرداختی گزارشات از فرآیند تامین مواد تا تولید محصولات و کنترل ضایعات

گزارشات عالی