• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » جلسات یاس سیستم
شریک-تجاری-یاس

باهم در مسیر موفقیت

شروع همکاری به عنوان شریک تجاری گروه آرک

ویــــژه موسسات فعال در زمینه خــدمــــــات مـــالــی

خلاصه ای درباره ما

گروه شرکت های آرک از سال ۱۳۷۶ شروع به فعالیت نمود. اساس شرکت ما مالی-IT است و فعالیت ما طراحی و تولید نرم افزارهای یکپارچه مالی و مدیریتی می باشد.

بعد از سال ها تجربه موفق و راه اندازی نرم افزارهای مالی در بزرگترین سازمان های دولتی و خصوصی ، بانک ها و هلدینگ های نام آشنای کشور و استفاده از نظرات صدها مدیرمالی، از سال ۱۳۹۴ تصمیم به تولید نرم افزارمالی یاس سیستم ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط گرفتیم و در این راه، از تجربه، ویژگی ها و کیفیت نرم افزار سازمانهای بزرگ بهره گرفتیم و آن را با نیازها و چالش های یک کسب و کار کوچکتر بومی سازی کردیم.

یاس سیستم نرم افزاری یکپارچه، هوشمند و جامع هست که با کاربری بسیار ساده، می تواند اطلاعات مالی شرکت های کوچک و متوسط را به سادگی و با قابلیت هایی فراتر از بسیاری نرم افزارهای فعلی، ثبت و مدیریت کند.

شریک تجاری کیست؟

شراکت تجاری ، همکاری در منافع می باشد.

یاس سیستم بالغ بر ۱۲۰۰ شریک تجاری در سراسر ایران دارد. 

به دلیل نقش حیاتی مؤسسات مالی در پیشبرد امور مالی شرکت های کوچک و متوسط، بنا داریم در مسیر ارزش آفرینی برای این شرکت ها با هم هم-قدم شویم و در کنار هم، تجربه کار با محصولی برتر و خدماتی متفاوت را به این شرکت ها ارائه کنیم.

از شما دعوت می کنیم در این طرح با ما مشارکت کنید و در جلسه ما حضور بیابید. در این جلسه بعد از معرفی ارزش های گروه آرک، توانمندی های سیستم و ویژگی های آن، می توانید همکاری با ما را در زمینه معرفی، فروش، استقرار و آموزش یاس سیستم آغاز کنید.

۰۲

منافع مشترک ، سود بیشتر

منافع همکاری در این طرح ، از ۱۰ درصد شروع شده و تا بیش از ۴۰  افزایش پیدا می کند

۷۰

خانواده بزرگ شرکای تجاری

در این خانواده ، ۱۲۶۳ شخص حقیقی و حقوقی به عنوان شریک تجاری حضور دارند

۰۵

شروع همکاری حرفه ای

تجربه ارائه خدمات به بزرگترین هلدینگ ها ، سازمان های دولتی و بانک های کشور

۰۱

ارزش آفرینی در کنارهم

هدف، ایجاد ارزش است. تابحال ۵ دوره ارزش آفرینی ویژه این خانواده برگزار شده 

تجربه کار با یاس سیستم

[av_contact title='' button='ارسال درخواست' on_send='' sent='از پیام شما متشکریم ، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت' link='manually,http://' captcha='' captcha_theme='light' captcha_size='normal' captcha_score='0.5' email='meeting@yassystem.com' from_email='meeting@yassystem.com' subject='درخواست همکاری - موسسه مالی' autoresponder_email='meeting@yassystem.com' autoresponder_reply_to='' autorespond='' form_align='centered' color='' heading_tag='' heading_class='' alb_description='' id='' custom_class='' aria_label='' av_uid='av-kk9clt3j' admin_preview_bg=''] [av_contact_field label='نام موسسه' type='text' options='' check='is_empty' width='element_third'][/av_contact_field] [av_contact_field label='صاحب امتیاز موسسه' type='text' options='' check='is_empty' width='element_third'][/av_contact_field] [av_contact_field label='شماره تماس موبایل' type='text' options='' check='is_empty' width='element_fourth'][/av_contact_field] [av_contact_field label='استان' type='text' options='' check='is_empty' width='element_third'][/av_contact_field] [av_contact_field label='ایمیل' type='text' options='' check='is_email' width='element_third'][/av_contact_field] [/av_contact]

سوالی دارید ؟ ۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴

مشتاقانه منتظر حضور شما هستیم...

سوالات متداول

یاس سیستم ، محصولی مطمئن ، که حاصل ۲۳ سال تجربه موفق و بهره گیری از دانش صدها مدیرمالی و صاحب کسب و کار می باشد.

بیش از ۱۲۰۰ شخص حقیقی و حقوقی درحال همکاری با گروه آرک هستند و از این همکاری منافع خیلی خوبی بدست آوردند.

شما هم می توانید به این خانواده بپیوندید.

وقتی که می خواهیم از محصولی استفاده کنیم و آن را معرفی کنیم ، میبایست ابتدا از ویژگی ها و توانمندی های آن سیستم اطلاع داشته باشیم.

بعد از ارسال درخواست ، برای جلسات آشنایی و دموی نرم افزار مالی یاس سیستم با شما تماس خواهیم گرفت و در صورتی که بخواهید ، می توانید نرم افزارمالی ویژه شرکای تجاری را تهیه فرمایید.

بله ، طراحی یاس به نحوی است که به سادگی می توانید بصورت تحت وب (با کامپیوتر ، تبلت ، موبایل و …) به سادگی با یاس سیستم کار کنید.

شما می توانید یاس تحت وب را در دیتا سنتر آرک ، یا بر روی سرورهای مجموعه خودتان راه اندازی کنید.

امنیت چند لایه و سرعت بالا، از ویژگی های یاس ابری است.

زمینه های همکاری با گروه آرک بسیار زیاد است.

می توانید در زمینه های معرفی ، فروش ، استقرار و آموزش نرم افزار مالی یاس سیستم همکاری کنیم و شما در منافع این همکاری سهیم باشید.

به بالای صفحه بردن