آشنایی با یاس

ویـــژگی های یـــاس

محصولی از گروه شرکت های آرک

تـولـــد یــاس

یاس سیستم محصولی نوآور از گروه شرکت های آرک و شامل مجموعه ای از نرم افزارهای کاملا یکپارچه و هوشمند است که با توجه به نیازهای خاص مشتریان در شرکت های کوچک و متوسط طراحی و تولید شده است. شرکت آرک در طراحی و تولید یاس سیستم از دو دهه تجربه حضور در این حوزه استفاده نموده و سیستم های یاس، پس از چندین مرحله بازنگری و اعمال نقطه نظر صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط و متخصصین این حوزه طراحی و تولید شد. یاس سیستم توانست در شروع کار خود و هنگام ورود به بازار ، تمامی تاییدیه های لازم را دریافت نماید ، تاییدیه هایی مانند : تاییدیه شورای عالی انفورماتیک ، ثبت در سایت سازمان امورمالیاتی کشور به عنوان نرم افزار مورد تایید سازمان ، تایید شده توسط وزارت اقتصاد و دارایی و …

چــرا کسب و کارهای کوچک و متوسط؟

کسب و کارهای کوچک ویژگی ها و خصیصه های منحصر بفرد خود را دارند. مدیران ارشد در شرکت های کوچک بدلیل چابکی و همبستگی بالا در شرکت، سریع تصمیم می گیرند و تصمیمات خود را سریع اجرا می کنند. گزارش دهی و مدیریت اطلاعات در شرکت های کوچک نقش تشریفاتی نداشته و قطعا تاثیر مستقیم در سرنوشت شرکت خواهد داشت، به همین دلیل نمی توان از لزوم استفاده از سیستم های یکپارچه و هوشمند در شرکت های کوچک چشم پوشی کرد. با توجه به بهره وری بالا در شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط و عدم استفاده از منابع انسانی متعدد، این شرکت ها برای ثبت و مدیریت اطلاعات، کاربران و کارشناسان محدودی را دراختیار دارند ، لذا در طراحی یاس سیستم توجه ویژه ای در خصوص سادگی نرم افزار و کاربر پسند بودن آن شده است.

ویــــژگی های اصلی یــاس

چرا سادگی ابزار مهم است؟

سادگی در همه ابزارها اهمیت داره. خصوصا در محصولات جدید، هرچی امکانات پیشرفته تر می شه، به سادگی هم توجه بیشتری می شه. سادگی یکی از ویژگی های مهمیه که در یاس سیستم به اون توجه ویژه شده. چون ما معتقدیم ساده بودن یک نرم افزار مالی، حداقل ۴۰% در بالا رفتن بهره وری شرکت استفاده کننده و کاهش هزینه های اون شرکت موثره.

۲ سطح حساب بیشتر دارید!

مدیریت دقیق و حرفه ای اطلاعات مهم است. مخصوصا اینکه اینکار را بتوان با ابزاری حرفه ای اما ساده انجام داد.

در یاس سیستم ، شما به شش سطح حساب دسترسی دارید.

این یعنی شما دسترسی بیشتری به اطلاعات دارید و می توانید اسناد خود را با جزئیات بیشتری ثبت و مدیریت کنید و گزارشات دقیق تری بگیرید.

گروه – کل – معین – تفصیلی – مرکز – پروژه

در ساختاری پروژه محور کار کنید!

پروژه یعنی چی؟

همه سیستم ها به صورت معمول اطلاعات مالی و انبار و دستمزد و فروش و … رو نگه میدارن. اما یکی از موضوعاتی که در شرکت های مختلف، خصوصا شرکت های پیمانکاری یا بازرگانی اهمیت داره، مدیریت اطلاعات پروژه است. پروژه در یاس سیستم به معنی فعالیتیه که ابتدا و انتهای مشخصی داره. پروژه میتونه یه قرارداد خرید، قرارداد فروش، سفارش، برنامه تولید، پروژه ساختمانی یا عمرانی یا هر موضوع دیگه ای در این ارتباط باشه.

هر تعدادی که می خواهید شرکت تعریف کنید

چند شرکته یعنی چی؟

سوال اینه که آیا میشه با تهیه یک نرم افزار، اطلاعات چند شرکت رو به صورت همزمان مدیریت کرد؟   و جواب اینه که بله . . .

در سیستم یاس امکانی پیش بینی شده که شما می تونید با تهیه یک نسخه از نرم افزار، اطلاعات چند شرکت رو به صورت همزمان ثبت، کنترل و نگهداری کنید. اون هم بسیار ساده! یعنی با تهیه یک نرم افزار و یک هزینه پشتیبانی ، چندین شرکت را مدیریت کنید!

کاهش هزینه های شرکت شما

تنخواه مجموعه خود را به سادگی مدیریت کنید

مدیریت صحیح تنخواه یک شرکت ، بطور مستقیم در کاهش هزینه های شرکت نقش دارد. اگر بصورت دقیق و حرفه ای تنخواه را مدیریت کنید ، می توانید بطور چشمگیری هزینه های خود را کاهش دهید.

در یاس سیستم شما می توانید به سادگی در بستری حرفه ای تنخواه شرکت خود را کنترل و مدیریت کنید.

برخی از مشتریان خانواده آرک و یاس

با مشاورین ما در ارتباط باشید

۰۹۰۲۰۰-۲۵۹۲۴

 ۰۲۱-۲۵۹۲۴

۰۹۲۰۲۵-۲۵۹۲۴

محصولی از گروه شرکت های آرک | Arkgrop.ir