یاس فاکتور
را همین الان با 15% تخفیف بیشتر تهیه کنید!

کد تخفیف : yas@esfand15

نرم افزار واسط سامانه مودیان و صورتحساب الکترونیک

الزام به ثبت اطلاعات صورتحساب الکترونیک توسط مودیان در سامانه امور مالیاتی از ابتدای سال 1402 الزامی شد، گرچه زمان هایی برای تنفس اعلام شد، اما صرفا جرائم دوره ای که مودیان به دلایل فنی یا اجرایی نتوانسته اند ثبت کنند مشمول بخشودگی قرار گرفت. موضوع مهم این است که به هر حال همه کسب و کارها اعم از شرکتها یا اصناف طی روزها و ماه های آینده باید به سامانه مودیان متصل شوند و صورتحساب های خود را به صورت الکترونیک بارگذاری کنند.

یاس فاکتور، نرم افزار واسط سامانه مودیان و صورتحساب الکترونیک

یاس سیستم در همین راستا نرم افزار واسط ارسال صورتحساب الکترونیک به سامانه امور مالیاتی را به نام یاس فاکتور ایجاد و ارائه نموده و مودیان اعم از مشتریان نرم افزار یاس سیستم و یا سایر مودیان که از نرم افزار یاس سیستم استفاده نمی کنند می توانند به راحتی و با اطمینان خاطر بوسیله آن صورتحساب های خود را ارسال نمایند.

فرآیند ارسال بسیار ساده و راحت است!

یاس فاکتور، سامانه واسط صورتحساب الکترونیک

یاس سیستم در همین راستا نرم افزار واسط ارسال صورتحساب الکترونیک به سامانه امور مالیاتی را به نام یاس فاکتور ایجاد و ارائه نموده و مودیان اعم از مشتریان نرم افزار یاس سیستم و یا سایر مودیان که از نرم افزار یاس سیستم استفاده نمی کنند می توانند به راحتی و با اطمینان خاطر بوسیله آن صورتحساب های خود را ارسال نمایند.

فرآیند ارسال بسیار ساده و راحت است!

 

ویژگی های یاس فاکتور

استانداردهای یاس سیستم برای تولید و ارائه محصول بسیار سختگیرانه است. با توجه به تغییرات مکرر داکیومنت ها و دستورالعمل های سازمان امور مالیاتی و نوپا بودن این سامانه در کشور و البته حساسیت بالای موضوع ارسال صورتحساب الکترونیک، مسوولیت ما در گروه یاس سیستم بسیار سخت‌تر شد و تلاش بیشتری را برای ایجاد یک سامانه و فرآیند امن، ساده و مطمئن در این زمینه می طلبید. لذا با تشکیل تیمی از نخبگان، نرم افزار یاس فاکتور طراحی، تولید و عرضه شد. برخی از ویژگی های سامانه یاس فاکتور به شرح زیر است:

یاس فاکتور سامانه ابری با استفاده زمانی دلخواه

یکی از ویژگی های یاس فاکتور این است تنها سامانه ای در این زمینه است که شما می توانید به هر میزان که نیاز دارید اشتراک آن را تمدید کنید. اشتراک ماهانه، سه ماهه، 6 ماهه و یکساله (با تخفیفات ویژه) تهیه کنید و در زمان مورد نیاز آن را تمدید کنید. این نشانه اطمینان ما به عملکرد سامانه بوده و شما هم می توانید با استفاده عملیاتی به این باور برسید که یاس فاکتور عملیاتی، ساده و مطمئن است و نیاز شما را به خوبی برطرف می کند.

با هر بار تمدید، تخفیف بگیرید

هر بار که شما سامانه یاس فاکتور را برای ارسال صورتحساب الکترونیک تمدید می کنید، یک کد تخفیف ویژه به صورت اتوماتیک برای شما ارسال می شود که می توانید در تمدیدهای بعدی از آن استفاده کنید. ما به مشتریان خود احترام می گذاریم و به انتخابشان ارج می نهیم، لذا این رویه با هر بار تمدید شما تکرار خواهد شد تا به این وسیله از شما برای حضور در خانواده یاس سیستم تقدیر کرده باشیم و این اعتقاد به این باور را نشان دهیم که: ما + شما = موفقیت به توان 2!

یاس فاکتور پشتیبانی مطمئن و حرفه‌ای دارد

یکی از دغدغه های استفاده کننده های نرم افزارها، پشتیبانی مناسب آن است. اهمیت و حساسیت ارسال صورتحساب الکترونیک، این دغدغه را به حق برای استفاده کنندگان بیشتر می کند. یاس سیستم به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان نرم افزارهای مالی، طی حدود 30 سال سابقه خود، این حساسیت را شناخته و آماده پاسخگویی به نیازها بوسیله تماس، سامانه تیکتینگ و شماره تماس ضروری هست. شماره تلفن شرکت: 25924-021

نیازی به ایجاد یک اکسل با فرمت خاص ندارید!

برای راحتی شما، امکانی در یاس فاکتور پیش بینی شده که شما اطلاعات ضروری را بارگذاری می کنید و سامانه هم اطلاعات شما را ارسال می کند. به همین راحتی. ما برای اینکه خیال شما در بارگذاری و ارسال اطلاعات راحت باشد چند کار مهم را انجام داده ایم.

فرمت اکسل برای هر 7 نوع صورتحساب (ارزی، پیمانکاری، بازرگانی و ...) آماده است و شما کافی است نوع کسب و کار خود را انتخاب کنید که سامانه آن را در اختیار شما قرار دهد.

 

اطلاعات ضرروی و اختیاری (بر اساس مستندات سازمان امور مالیاتی) برای شما مشخص شده که اگر نیازی نیست، وقت خود را برای جمع آوری و ثبت اطلاعات غیر ضروری صرف نکنید.

 

نگران جابجایی ستونها نباشید، به هر شکلی اطلاعات را بدهید، یاس فاکتور تشخیص می دهد. برای این کار یک بخشی پیش بینی کرده ایم که ستونهای شما را با اطلاعات استاندارد سازمان امور مالیاتی تطبیق دهد.

 

اگر نرم افزاری دارید و در حال استفاده هستید و نمی خواهید به نرم افزار حسابداری یاس سیستم مهاجرت کنید، باز هم مشکلی نیست، فقط کافی است خروجی اکسل از نرم افزار مربوطه بگیرید و در یاس فاکتور بارگذاری کنید. مسیر برای شما در آنجا مشخص و ساده است.

 
محیط کاربری ساده

محیط کاربری ساده

محیط کاربری بسیار ساده

قدرتمند

قدرتمند

بدون باگ و هنگ کردن

پیشرفته

پیشرفته

به همراه جدیدترین تغییرات سامانه مودیان

ابری

ابری

از هر جایی بهش دسترسی داری

پشتیبانی قدرتمند

پشتیبانی قدرتمند

پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط تیم مالی و حسابداری

حتی اگر نرم افزار هم ندارید، یاس فاکتور به شما کمک می کند!
ممکن است شما از نرم افزار یاس سیستم استفاده نکنید و یا حتی نرم افزار مناسبی نداشته باشید. یا نرم افزار شما به سامانه مودیان متصل نباشد و یا متصل باشد ولی عملکرد غیر مطمئنی را نشان داده باشد. و یا حتی بخواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید و در عین حال سامانه واسط مطمئن، ساده و کاربردی، کم هزینه و با کارایی بالایی در اختیار داشته باشید. در این صورت ما به شما یاس فاکتور را پیشنهاد می کنیم.

از 40% تخفیف

نرم افزار مالی یاس سیستم هم استفاده کنید!

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

همین حالا با دریافت مشاوره حرفه‌ای و رایگان حال کسب و کارتون رو خوب کنید!