نرم افزار فروشگاهی ابری - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

نرم افزار حسابداری ابـــری یاس سیستم

امنیت اطلاعات، ســـادگی در کار، امکانات حــــرفه ای

چرا یاس ابری ؟

با گسترده شدن کسب و کارها و پیشرفته‌تر شدن ابزارها و همچنین دسترسی راحت به اینترنت، نرم افزار حسابداری ابری یاس می‌تواند برای کسب و کارهایی که می‌خواهند از هر جایی به نرم افزار مالی خود دسترسی داشته باشند و با هر ابزاری، مثل موبایل، تبلت و … با نرم افزار خود کار کنند، پیشنهاد خوبی است. هرچند در قیاس با نرم‌افزار حسابداری شرکتی یا فروشگاهی، مزایای استفاده از نرم‌ افزار حسابداری ابری از منظر تنوع دسترسی، یک عامل جذاب است اما سایر مزایای یاس ابری موجب تجربه متمایزی است که پیشنهاد می‌گردد حتما از این لذت بهرمند شودید.

نرم‌افزار حسابداری تحت وب معمولا به روش‌های مختلفی ارائه می‌شود که هر کدام مزایا و طبعا معایبی برای مصرف کننده دارند. بین این سرویس ها، SaaS متداول‌ترین روش برای نرم افزارهای کاربردی مثل نرم افزارهای مالی است، اما روش های دیگری نیز ایجاد شده تا محدودیت‌های روش SaaS را بپوشاند.

 

نرم افزار حسابداری ابری تحت روش SaaS

SaaS مخفف Software As A Service (نرم افزار به عنوان سرویس) است و نرم‌افزاری است که در اکثر مواقع از طریق اینترنت و مرورگر کاربر در دسترس است. با استفاده از این سرویس ابری، مشتریان می‌توانند بدون نگرانی در مورد منابع سخت افزاری موردنیاز، از آن نرم‌افزارها بر بستر ابر استفاده کنند. در این حالت، شما مالک نرم افزار نیستید و صرفا آن را برای استفاده در مدت مورد نظر اجاره کرده‌اید.

مزایای SaaS:
عدم نیاز به دانلود و نصب نرم‌افزار
ذخیره داده‌ها به صورت آنلاین
دسترسی به داده‌ها و نرم‌افزار با هر دستگاهی
اشتراک‌گذاری آسان داده‌ها بین چندین کاربر

معایب SaaS:
با وجود سهولت استفاده از سرویس SaaS از معایب آن می‌توان به عدم کنترل بر زیرساخت‌های مبتنی بر ابر که بر روی آن اجرا می‌شود، اشاره کرد، بنابراین اگر ارائه‌دهنده نرم افزار با مشکل و اختلالی روبرو شود، دسترسی شما به سرویس نیز مختل می‌شود و فرآیند‌های تجاری سازمان شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
در عین حال در این روش، حتی افراد داخل شرکت و کاربران محلی (Local) برای استفاده از نرم افزارها به صورت روزمره، ناچارند بالاجبار از سرویس ابری و اینترنت استفاده کنند که طبعا محدودیتها و مشکلات و کندی هایی را به همراه خواهد داشت.

 

نرم افزار حسابداری ابری تحت روش YaaS_aS

این روش مخفف Yas as a Software And Service است. در این روش شرکت مشتری می تواند در حالی که از مزایای سرویس ابری Saas استفاده می کند، دچار مشکلات این روش نشده و در محل خود شرکت، به صورت محلی (LOCAL) از نرم افزار یاس سیستم استفاده کند.

مزایای YaaS_aS:
طبعا این روش، معایب روش Saas را نداشته و با سرعت و امنیت بالاتر و اطمینان بیشتر از اینکه اطلاعات شرکت در اختیار مجموعه و بر روی سرورهای خود شرکت قررا دارد، راحتی بیشتری را برای استفاده از نرم افزار ایجاد می کند.
در این روش، مالکیت نرم افزار در اختیار شما بوده و نیاز به اجاره و تمدید زمان استفاده از نرم افزار نخواهید داشت و در عین حال، می توانید از هر نقطه ای و هر زمانی به اطلاعات نرم افزار به صورت ابری دسترسی داشته باشید. یعنی از هر دو مزین محلی بودن (Local) و ابری بودن (SaaS) بهره مند می‌شوید.

معایب YaaS_aS:
این روش معایب خاصی ندارد و ویژگی مهم آن این است که تامین بستر سخت افزاری مناسب در این روش بر عهده شرکت مشتری است.

ویژگی های یاس سیستم ابری در یک نگاه

بکاپ‌گیری روزانه

سرعت بالا در اتصال

استفاده با موبایل، تبلت و …

امنیت بالا و چند لایه

مشاوره تلفنی برای انتخاب بهترین نرم افزار:

021-25924 (داخلی 1)

09020025924 (تماس سریع)

چرا نرم افزار حسابداری یاس ابـــری را تهیه کنیم ؟

دسترسی به اطلاعات در هر زمان و از هر مکان و با ابزارهای مختلف نیازی است که امروزه ضروری و شاید بدیهی به نظر می‌رسد. نسخه ابری یاس سیستم با دارا بودن تمام امکانات نرم افزار یاس سیستم، این امکان را برای کاربران و مدیران قابل دسترس نموده و امکان ثبت و گزارش‌گیری را برای کاربر فراهم کرده است. امنیت اطلاعات چند لایه در یاس ابری ضامن امنیت اطلاعات شماست.

شما حق بهترین انتخاب را دارید

محصولات یاس سیستم را ببینید

 

 

نرم افزار فروشگاهی ابری - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

نـرم افزار حسـابـداری شرکتی

 

 

نرم افزار فروشگاهی ابری - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

نـرم افزار حسـابـداری فروشگاهی

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

همین حالا با دریافت مشاوره حرفه‌ای و رایگان حال کسب و کارتون رو خوب کنید!