یاس سیستم خانه » دستمزد

سیستم

دســـتمزد یاس

اطلاعات شرکت خود را حـــــــرفه ای مدیریت کنید

کاربرد سیستم دستمـــزد یاس

امروزه منابع انسانی هر مجموعه، به عنوان مهمترین عامل رشد و پیشرفت آن شناخته می شود. شاید این بدان دلیل است که ابزارها و تجهیزات (بسته به میزان سرمایه گذاری انجام شده و اهداف مورد نظر) قابل تهیه است و پس از تهیه آن روز به روز مستهلک می شود.

اما نیروی انسانی کارآمد، سرمایه ای است که پس از ورود آن به سازمان نه تنها مستهلک نشده، بلکه در یک سازمان سالم روز به روز رشد نموده و در نتیجه این رشد، سازمان نیز توسعه می یابد. نیروی انسانی کارآمد نه تنها به عنوان هزینه محسوب نشده، بلکه به عنوان یک سرمایه مهم و اساسی برای سازمان می تواند از هزینه های جدید و فرصتهای از دست رفته جلوگیری نموده و در عین حال هزینه های جاری سازمان را نیز به بهترین نحو مدیریت نماید و این بدان معنی است که سازمان روز به روز بهره ور تر می گردد.

گاهی با یک سرمایه گذاری اندک و به موقع می توان از هزینه های چند برابری ریالی و اعتباری بعدی جلوگیری نمود!

0 %
اسناد بصورت اتوماتیک صادر می شوند

یاس سیستم با سرعت بسیار بالا ، در طول روز میلیون ها رکود اطلاعاتی را در صدها مجموعه ، ثبت و مدیریت می کند. یاس در هلیدنگ های بزرگ کشور هم در حال اجرا می باشد.

0 %
افزایش سرعت در محاسبات

بخشی از هزینه های شرکت ، “هزینه های پنهان” هستند ، یاس سیستم با مدیریت دقیق اطلاعات به شما کمک می کند تا این هزینه های را شناسایی کرده و آن ها را کاهش دهید.

0
تعداد کلیک تا رسیدن به گزارش

دسترسی به گزارشات با سرعت بالا ، بسیار مهم است. از هرجایی از سیستم مالی یاس ، با ۲ کلیک به گزارشات دلخواه خود برسید. گزارشات حرفه ای ، دقیق و متنوع از ویژگی های یاس بشمار می رود.

ویژگی های اصلی

پارامترهای پرسنلی متنوع

صدور اتوماتیک اسناد

امکان تحت وب

سیستم مالی یاس ، ســـاده اما حرفه ای

سیستم مالی یاس با محیطی ساده و با امکاناتی کامل و حرفه ای، ثبت سند را نه به عنوان یک شغل، بلکه به کاری لذت بخش و راحت تبدیل نموده است. دسترسی به بخشهای مختلف از داخل سند و انجام تعاریف ضروری بدون خروج از سند و جستجوهای بسیار دقیق و هوشمند، بخشهایی است که امور مالی مجموعه ها از استفاده از آن احساس راحتی می نمایند.

داستان موفقیت مشتریان در خانواده یاس

قیمت این نرم افزار

۳,۷۳۰,۰۰۰ تومـان

پیش نیاز

سیستم مالی یاس

به بالای صفحه بردن