• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » انبار و تامین

سیستم

انــبار و تامـــین

اطلاعات شرکت خود را حـــــــرفه ای مدیریت کنید

کاربرد سیستم انبار و تامین یاس

سیستم انبار، بخش جدایی ناپذیر مجموعه هایی است که با کالا به صورت حرفه ای سر و کار دارند. این مجموعه ها شامل شرکتهای تولیدی، بازرگانی (واردات و صادرات) و یا مجموعه های ساختمانی و پروژه ای بوده که مخاطبان اصلی این سیستم می باشند.

در مجموع می توان چنین بیان داشت که سرمایه گذاری اندک برای تهیه سیستم انبار و نگهداری کالا، از اشکالات بسیار زیادی که گاها هزینه های بالایی را بوجود می آورد جلوگیری می نماید.

گاهی با یک سرمایه گذاری اندک و به موقع می توان از هزینه های چند برابری ریالی و اعتباری بعدی جلوگیری نمود!

0 %
ثبت اتوماتیک اسناد انبار گردانی

انبار گردانی یکی از حساس ترین کارهای یک مجموعه دارای انبار است. این کار باید با دقت بالایی انجام شود. در یاس سیستم ، تمامی اسناد انبار گردانی بصورت هوشمند و اتوماتیک صادر می شوند.

0 %
افزایش سرعت امور انبارداری

در یاس سیستم ، سرعت گزارشات بسیار بالا است و همچنین بسیاری از امور بصورت هوشمند کنترل می شوند و بسیاری از اسناد بصورت کاملا اتوماتیک صادر می شوند که بهره وری را در مجموعه شما بیشتر می کند.

0
تعداد کلیک تا رسیدن به گزارش

دسترسی به گزارشات با سرعت بالا ، بسیار مهم است. از هرجایی از سیستم انبار یاس ، با ۲ کلیک به گزارشات دلخواه خود برسید. گزارشات حرفه ای ، دقیق و متنوع از ویژگی های یاس بشمار می رود.

ویژگی های اصلی

کنترل ورود و خروج

انبارگردانی و صدور اتوماتیک اسناد

ثبت برگشتی ها

امکان تحت وب

سیستم انبار یاس ، ســـاده اما حرفه ای

با توجه به گستردگى و پیچیدگى امور مربوط به انبار، سیستمى ایجاد گردید که کلیه عملیات مربوط به تشخیص میزان نیاز کالا، تامین کالاهای مورد نیاز و گردش آن در مجموعه (ورود و خروج) را به سادگی انجام دهد. سیستم انبار یاس به آسانی و با رعایت اصول استاندارد کلیه امور مربوط به کالا را در مجموعه های تولیدی و بازرگانی و ساختمانی ثبت و کنترل می نماید.

در این سیستم تلاش بر آن بوده که کاربران حداقل درگیری و صرف زمان را برای کار با سیستم داشته و در عین حال عملیات استاندارد و حتی حرفه ای این حوزه را در چارچوب ساختار یاس انجام دهند.

داستان موفقیت مشتریان در خانواده یاس

قیمت این نرم افزار

۳,۷۳۰,۰۰۰ تومـان

پیش نیاز

سیستم مالی یاس

به بالای صفحه بردن