" /> انبار و تامین | یاس سیستم

سیستم

انــبار و تامـــین

اطلاعات شرکت خود را حـــــــرفه ای مدیریت کنید

کاربرد سیستم انبار و تامین یاس

سیستم انبار، بخش جدایی ناپذیر مجموعه هایی است که با کالا به صورت حرفه ای سر و کار دارند. این مجموعه ها شامل شرکتهای تولیدی، بازرگانی (واردات و صادرات) و یا مجموعه های ساختمانی و پروژه ای بوده که مخاطبان اصلی این سیستم می باشند.

در مجموع می توان چنین بیان داشت که سرمایه گذاری اندک برای تهیه سیستم انبار و نگهداری کالا، از اشکالات بسیار زیادی که گاها هزینه های بالایی را بوجود می آورد جلوگیری می نماید.

گاهی با یک سرمایه گذاری اندک و به موقع می توان از هزینه های چند برابری ریالی و اعتباری بعدی جلوگیری نمود!

0 %
ثبت اتوماتیک اسناد انبار گردانی

انبار گردانی یکی از حساس ترین کارهای یک مجموعه دارای انبار است. این کار باید با دقت بالایی انجام شود. در یاس سیستم ، تمامی اسناد انبار گردانی بصورت هوشمند و اتوماتیک صادر می شوند.

0 %
افزایش سرعت امور انبارداری

در یاس سیستم ، سرعت گزارشات بسیار بالا است و همچنین بسیاری از امور بصورت هوشمند کنترل می شوند و بسیاری از اسناد بصورت کاملا اتوماتیک صادر می شوند که بهره وری را در مجموعه شما بیشتر می کند.

0
تعداد کلیک تا رسیدن به گزارش

دسترسی به گزارشات با سرعت بالا ، بسیار مهم است. از هرجایی از سیستم انبار یاس ، با ۲ کلیک به گزارشات دلخواه خود برسید. گزارشات حرفه ای ، دقیق و متنوع از ویژگی های یاس بشمار می رود.

ویژگی های اصلی

کنترل ورود و خروج

انبارگردانی و صدور اتوماتیک اسناد

ثبت برگشتی ها

امکان تحت وب

سیستم انبار یاس ، ســـاده اما حرفه ای

با توجه به گستردگى و پیچیدگى امور مربوط به انبار، سیستمى ایجاد گردید که کلیه عملیات مربوط به تشخیص میزان نیاز کالا، تامین کالاهای مورد نیاز و گردش آن در مجموعه (ورود و خروج) را به سادگی انجام دهد. سیستم انبار یاس به آسانی و با رعایت اصول استاندارد کلیه امور مربوط به کالا را در مجموعه های تولیدی و بازرگانی و ساختمانی ثبت و کنترل می نماید.

در این سیستم تلاش بر آن بوده که کاربران حداقل درگیری و صرف زمان را برای کار با سیستم داشته و در عین حال عملیات استاندارد و حتی حرفه ای این حوزه را در چارچوب ساختار یاس انجام دهند.

  • ثبت کالا
  • ثبت ورود و خروج
  • ثبت برگشتی ها
  • قیمت گذاری کالا
  • کنترل موجودی و نقاط سفارش
  • انبارگردانی و صدور اتوماتیک اسناد مربوطه

داستان موفقیت مشتریان در خانواده یاس

قیمت این نرم افزار

۲,۸۷۰,۰۰۰ تومـان

پیش نیاز

سیستم مالی یاس