نرم افزارهای یاس سیستم
فروشگاهی ساده

یاس مارکت به شما کمک می کند تا بسادگی کالاها و محصولاتتان را تعریف کنید و با استفاده از بارکد، فاکتور فروش صادر نمایید.همچنین می توانید در هر لحظه از موجودی کالا در فروشگاه مطلع شوید و امکان ثبت تمام عملیات دریافتی و پرداختی را خواهید داشت. علاوه بر این می توانید از گزارشات هوشمند یاس مارکت در بخش مالی شامل سود و زیان ، تراز و دفاتر لذت ببرید. راحتی کار، استاندارد بودن، پیش بینی نیازهای مالی و مالیاتی و کارآمدی، ویژگی های مهم یاس مارکت برای یک فروشگاه موفق است.

چرا نرم افزار حسابداری فروشگاهی ساده یاس سیستم؟

کدینگ معتبر فروشگاهی

ما در یاس سیستم با بیش از ۲ دهه تجربه اجرای سیستم های یکپارچه به شما کمک می کنیم تا نگرانی از بابت ثبت سند حسابداری وقایع کسب و کارتان نداشته باشید. یاس مارکت دارای کدینگ معتبری می باشد که براساس آخرین استانداردهای مالی تدوین شده و به شما در گزارشگیری ها کمک می کند.

کدینگ معتبر فروشگاهی

مدیریت مشتریان

با توسعه کسب و کارها و رقابت فشرده قطعا حفظ و مدیریت تک تک مشتریان برای یک فروشگاه بسیار با اهمیت است. بنابراین دیگر نمی توان با اتکا به توانمندی اشخاص و کارکنان فروشگاه مدیریت مشتریان را انجام دهید. یاس مارکت با امکانات حرفه ای و در عین حال با کاربری بسیار ساده به شما کمک می کند تا همواره با مشتریان در ارتباط باشید و ارتباط شما با مشتریان محدود به حضور فیزیکی وی نباشد. گروه بندی مشتریان ، طراحی تخفیفات مختلف به تفکیک مشتریان و گروه مشتریان ، ارتباط پیامکی با مشتریان تنها بخشی از قابلیت های یاس مارکت در حوزه مدیریت مشتریان است.

مدیریت مشتریان

فروش هوشمند

یاس مارکت یک صندوق فروشگاهی هوشمند است که با قابلیت اتصال به بارکد، کار فروش و مدیریت مشتریان و نگهداری حساب ها را برای شما ساده و حرفه ای می کند. در سیستم فروش یاس مارکت می توانید چاپ فاکتورها را بصورت چاپ حرارتی (۸ سانتی) یا بصورت چاپ A4 تهیه نمایید و در بخش دریافتی ، انواع دریافتی شامل نقد، چک،POS و … را ثبت نمایید. همچنین در زمان صدور فاکتور می توانید از موجودی لحظه ای کالا در انبار مطلع گردید.

فروش هوشمند

مدیریت کالا

در یاس مارکت می توانید کالاها را به تفکیک گروه اصلی و فرعی در هر انبار تعریف نمایید و با استفاده از روش قیمت گذاری FIFO و میانگین، خروجی های انبار را قیمت گذاری نمایید. همچنین با استفاده از انواع دستگاه های بارکدخوان می توانید در سیستم فروش، کالا یا خدمات را بر اساس بارکد ثبت کنید. همچنین با بهره گیری از گزارشات متنوع یاس مارکت در بخش کالا می توانید از موجودی کالاها به اشکال مختلف آگاه شوید.

مدیریت کالا

همیشه در دسترس

در یاس مارکت برای دسترسی به اطلاعات فروشگاه یا محل کارتان حتما نباید در محل کارتان باشید بلکه با استفاده از دسترسی ابری می توانید از هر مکان و در هر زمان به اطلاعاتتان دسترسی پیدا کنید و علاوه بر ثبت اطلاعات می توانید از گزارشات یاس مارکت لذت ببرید.

همیشه در دسترس

سیستم های نرم افزار فروشگاهی ساده یاس سیستم

بر اساس اصلاحیه قانون مالیات و رویه جدید سازمان امور مالیاتی، نه تنها فروشگاه ها، بلکه افراد نیز نسبت به درآمد خود مشمول پرداخت مالیات خواهند بود. در نتیجه فروشگاه هایی که گردش مالی قابل توجهی دارند، باید اسناد مالی خود را نگهداری نموده و دفاتر مالیاتی ارائه دهند.
نرم افزار مالی یاس مارکت با محیطی ساده و کاربر پسند و با امکاناتی کامل، اسناد مالی را از سایر سیستمهای یاس مارکت به صورت اتوماتیک دریافت نموده و گزارشات مورد نیاز برای اداره فروشگاه و گزارشات استاندارد برای ارائه به سازمان امور مالیاتی را ارائه می دهد.
همواره کالا به عنوان سرمایه اصلی یک فروشگاه است و هر کجا نام کالا باشد، ابزاری برای ثبت ورود و خروج و کنترل موجودی کالا ضروری است.
نرم افزار انبار یاس مارکت امکان تعریف کالا را به صورت کامل و در عین حال ساده به شما می دهد و با ثبت ورودی و خروجی و برگشتی و کنترل موجودی از سرمایه شما حفاظت می کند. انبارهای متعدد در اختیار شما قرار می دهد و اسناد ورود و خروج را به صورت اتوماتیک در نرم فزار مالی یاس مارکت صادر می کند. انبارگردانی در انبار یاس مارکت هم اتوماتیک است و کار شما را بسیار راحت می کند.
کنترل نقدینگی و دریافت و پرداخت و چکها، خصوصا با وجود قانون جدید چک بسیار مهم تر از قبل شده. گردش بالای نقدینگی و اسناد دریافتنی و پرداختنی در یک فروشگاه، بدون استفاده از نرم افزاری برای کنترل آن، بسیار انرژی بر و پر ریسک است.
نرم افزار دریافت و پرداخت یاس مارکت، با نگهداری اطلاعات این اسناد و کنترل نقدینگی، خیال شما را برای مدیریت صندوق و بانک راحت می کند. علاوه بر آن، آلارم های سررسید چکهای دریافتی و پرداختی، کنترل موجودی بانک، مغایرت گیری با بانک برای اطمینان از مفقود نشدن یا فراموش نشدن یک چک، صدور اسناد دریافتی و پرداختی به صورت اتوماتیک در نرم افزار مالی یاس مارکت و ارائه گزارشات متعدد در زمینه گردش حساب گذشته و تعهدات آینده، امکاناتی مناسب و ضروری برای یک فروشگاه معتبر است.

 

 
فروش سریع، POS فروشگاهی یا فروش اکسپرس، از نیازهای اولیه یک فروشگاه از بدو تاسیس است.
نرم افزار فروش سریع یاس، بدون نیاز به نرم افزار انبار، به صورت ساده فروشها را هم از طریق بارکد و هم از طریق کد کالا ثبت می کند و فاکتور فروشگاهی و رسمی صادر می کند. جستجوی هوشمند کالا در فاکتور، جمع نمودن تعداد اقلام مشابه در پرینت فاکتور، چاپ فاکتور فروشگاهی زیبا و استاندارد، محیطی ساده و حرفه ای، امکان تخصیص مشتری به فاکتور، گزارش روزانه و دوره ای فروش ها به تفکیک اقلام و دهها امکان دیگر در فروش سریع یاس مارکت در اختیار شماست.
صندوق فروش و صندوقدار کار مشخصی دارد و به سبب نوع کار، محدودیت هایی نیز برایش در نظر گرفته می شود و مدیریت فروشگاه اختیاراتی برای رفع محدودیت ها دارد.
با نرم افزار فروش ادمین، امکان تغییر در فاکتور صادر شده، ارائه دسترسی به صندوقدارها، ثبت برگشت از فروش، دسترسی به گزارشات فروش، تعریف مشتریان خاص و کالاها، صدور فاکتور رسمی و بسیاری موارد دیگر برای مدیریت فروشگاه فراهم است.

افزونه های فروشگاهی ساده یاس سیستم

برای داشتن اطلاعات دقیق تر و بهتر، نیاز به ثبت دقیق تر است. افزونه مالی پیشرفته، یک سطح بیشتر (زیر مجموعه تفضیلی) در حسابداری باز می کند و می توانید اطلاعات را دقیق تر دسته بندی و نگهداری کنید.

برای فروشگاههای که واردات مستقیم کالا دارند و یا به نوعی با ارز سر و کار دارند، افزونه ارزی می تواند اطلاعات انواع ارز را به قیمت نگهداری نموده و گزارشات ارزی در کنار گزارشات ریالی ارائه کند.

فروشگاهها، خصوصا فروشگاههای بزرگ معمولا چند انبار داشته و انتقال کالا از یک انبار به انبار دیگر فروشگاه و نگهداری تعدادی و ریالی کالا در انبار مبدا و مقصد اجتناب ناپذیر است. افزونه انبار به انبار یاس سیستم علاوه بر انجام مراحل فوق به شیوه ای ساده، کالا را در انبار مقصد قیمت گذاری می کند. در عین حال می توانید موجودی یک کالا را بین انبارهای مختلف گزار بگیرید.

 

یک فروشگاه حرفه ای و موفق، فرصت خرید را برای مشتری فراهم می کند! شما با استفاده از افزوه سبد کالا، می توانید مجموعه ای از چند کالا را با شرایط خاص (تخفیف ویژه) در یک سبد قرار داده و آن سبد کالا را در معرض فروش قرار دهید و با این کار هم فروش خود را بالا ببرید و هم مشتری را نسبت به فروشگاه خود راضی و وفادار کنید.

 

اگر بخواهیم عوامل بسیار مهم را در مدیریت یک فروشگاه نام ببریم، قطعا کنترل کردن هزینه ها یکی از مهمترین هاست. با استفاده از این افزونه می توانید هزینه ها (آب، برق، گاز، اجار، حقوق و …) را به تفکیک ثبت کنید و در بازه های زمانی مختلف از آن گزارش بگیرید. جالب اینجاست که سند همه این هزینه ها به صورت اتوماتیک در سیستم مالی ثبت می شود و شما نیاز به دانش مالی در این زمینه ندارید!

 

ارتباط با مشتریان با بهانه های مختلف، باعث بالا رفتن وفاداری مشتریان به فروشگاه و ایجاد حس پویایی و اعتماد می شود. افزونه پیامکی، قابل برنامه ریزی است تا بر اساس رویه ای که شما مشخص می کنید، به صورت هوشمند و خودکار به مشتری پیامک زده و اطلاع رسانی لازم را انچام دهد. حتی وقتی شما مشغول کار دیگری هستید، این افزونه مراقب مشتری شماست!

رضایت مشتری، مهم ترین وظیفه ما