سیستم صندوق یاس

اطلاعات شرکت خود را حـــــــرفه ای مدیریت کنید

مهم ترین مزایا

گزارش مغایرت بانکی

امکان ردگیری اسناد

امکان تحت وب

سایر سیستم های یاس سیستم 

حسابداری مالی همواره به عنوان جزء لاینفک سیستم های اطلاعاتی در شرکت ها و بنگاه های اقتصادی محسوب می گردد.
سیستم مالی یاس با محیطی ساده و با امکاناتی کامل و حرفه ای، ثبت سند را نه به عنوان یک شغل، بلکه به کاری لذت بخش و راحت تبدیل نموده است. دسترسی به بخشهای مختلف از داخل سند و انجام تعاریف و کنترل های ضروری بدون خروج از سند، گزارشات متنوع و جستجوهای بسیار دقیق و هوشمند، بخشهایی است که حسابدار از استفاده از آن احساس راحتی می کند.
 
سیستم انبار، بخش جدایی ناپذیر مجموعه هایی است که با کالا سر و کار دارند.
نرم افزار انبار یاس، کلیه عملیات مربوط به تشخیص میزان نیاز کالا و تامین آن و گردش کالا (ورود و خروج) را به سادگی انجام می دهد و با رعایت اصول استاندارد، کلیه عملیات انبار را در مجموعه های تولیدی، بازرگانی و ساختمانی ثبت و کنترل می کند. سرمایه گذاری اندک برای تهیه نرم افزار انبار، از اشکالات بسیار زیادی که گاها هزینه های بالایی را بوجود می آورد جلوگیری می نماید. ثبت رسید و برگشتی، حواله انبار و حواله فروش، انبارگردانی، ثبت هزینه های خرید در رسید کالا، ارائه گزارشات فصلی خرید و فروش، صدور اسناد مالی انبار به صورت اتوماتیک و گزارشات بسیار وسیع و متنوع، از امکانات نرم افزار انبار یاس سیستم است.
 

منابع انسانی هر مجموعه، به عنوان مهمترین عامل رشد و پیشرفت آن شناخته می شود. سرمایه ای است که پس از ورود آن به سازمان نه تنها مستهلک نشده، بلکه در یک سازمان سالم روز به روز رشد نموده و در نتیجه این رشد، مجموعه نیز توسعه می یابد. امکان تعریف پرونده پرسنلی، احکام، چاپ اتوماتیک قراردادها، محاسبه اتوماتیک حقوق، ارتباط با انواع کارت ساعت، محاسبه و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق، گزارش و فایل بانکی پرداخت حقوق و بسیاری گزارشات و امکانات دیگر، گوشه ای از امکانات نرم افزار دستمزد یاس سیستم است.

سیستم فروش به عنوان یک ابزار مهم و اثر گذار در بنگاههای اقتصادی، می بایستی علاوه بر امکانات استاندارد و حرفه ای، ساده و هوشمند نیز باشد تا کاربر در زمان استفاده از آن ضمن احساس امنیت و اطمینان، امور محوله را به سرعت و سهولت به انجام رساند. نرم افزار فروش یاس، سیستمی است کارآمد، حرفه ای و ساده که ارتباط شما را با مشتریانتان با اعتماد و احترام متقابل همراه نموده و جایگاه شرکت شما را در بازار کار مستحکم می نماید. صدور پیش فاکتور، فاکتور، برگشت فروش، نگهداری حساب مشتریان، کنترل اعتبار مشتری، تعریف لیست قیمت محصول، تعریف فرمول های مختلف برای تخفیفات و گزارشات متعدد، بخشی از امکاناتی است که نرم افزار فروش یاس در اختیار شما قرار می دهد.

گاهی با داشتن اطلاعاتی ساده از بهای تمام شده محصول و اجزاء آن می توان در یک مجموعه، تصمیمات مهم و اساسی گرفته و از بروز اشکالات ناخواسته و هزینه های بی مورد و حتی فرصتهای از دست رفته جلوگیری نمود. چرا که در جریان پیوسته تولید مواد زیادی می تواند تلف شود و هزینه های سربار زیادی نیز می تواند به سازمان تحمیل گردد که کنترل آن بدون داشتن اطلاعات به موقع و مناسب ممکن نیست.
کنترل نکردن موارد یاد شده، در نهایت منجر به بالا رفتن بهای تمام شده محصول می شود که طبعا رقابت در بازار را با سختی مواجه می سازد. این در حالی است که با در اختیار داشتن این اطلاعات، مجموعه می تواند به مراتب چابک تر و سریعتر نسبت به بازار عکس العمل نشان دهد. سیستم صنعتی یاس، نرم افزاری است کاربردی که به دور از هیاهو و پیچیدگی های یک نرم افزار قیمت تمام شده وسیع، امکان محاسبه بهای تمام شده کالا را به صورت ساده برای شرکت فراهم می نماید.
 
مدیریت منابع مالی مجموعه از جمله مسائلی است که مدیران هوشمند و با تدبیر همواره به آن توجه داشته اند. طبعا تعیین بودجه برای بنگاه اقتصادی برای درآمد و هزینه و کنترل نمودن این عملکرد با برنامه، در مدیریت منابع سازمان بسیار موثر است. برای این منظور، نرم افزار بودجه یاس به شیوه ای بسیار ساده و کارآمد در کنار نرم افزار مالی یاس به راحتی و با دقت، بودجه تعیین شده برای هر سرفصل را با وضعیت واقعی مرتبا کنترل نموده و گزارشات مناسبی را ارائه قرار می دهد. 
این سیستم ساده و کارآمد به سادگی به شما کمک می نماید تا در هر یک از سرفصل های دلخواه ، بودجه ماهانه و یا سالانه تعریف نمایید. همچنین شما می توانید در هنگام تعریف سقف بودجه، بصورت لحظه ای (Online) گردش لحظه ایِ سرفصل انتخابی را رویت نموده و همواره برنامه تعیین شده را با عملکرد واقعی مقایسه کنید. همچنین شما قادر خواهید بود گردش هر سرفصل را در دوره های مشابه قبلی نیز به صورت مقایسه ای مشاهده کرده و روند تغییرات بودجه و عملکرد مجموعه را در بین چند سال ملاحظه نمایید.
 
 
شما در این نرم افزار، امکان ثبت مشخصات کامل داراییهای ثابت، صدور خودکار اسناد خرید و برگشت از خرید و فروش و استهلاکات مربوطه و تهیه گزارشات مربوط به گردش اموال و وضعیت آنها را، به سادگی در اختیار دارید. پلاک گذاری خودکار و نیز تعیین بهای تمام شده هر یک از اموال و داراییهای ثابت، ترهین اموال و اسقاط آن از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد. طراحی ویژه نرم افزار اموال یاس سیستم به شما این امکان را می دهد که به سادگی اموال سازمانتان را ثبت و مدیریت کنید و دغدغه ای از بابت مدیریت و محاسبه استهلاک اموال تحت اختیارتان نداشته باشید. بروز بودن سیستم و تطابق آن با آخرین آیین نامه ها و دستورالعمل های سازمان امور مالیاتی باعث شده تا محاسبات اموال در یاس سیستم با دقت و مطمئن صورت پذیرد. گزارشات متعدد و متنوع سیستم اموال یاس یکی از ویژگی های منحصر بفرد آن است و به سادگی و در کمترین زمان ممکن می توانید از اطلاعات اموال از زوایای مختلف و با فیلترهای متنوع گزارش تهیه کنید.

نرم افزارهای حسابداری یاس سیستم