نرم افزارهای یاس سیستم =
فروشگاهی زنجیره ای

نرم افزار یاس مارکت زنجیره ای با محیطی ساده و کاربر پسند و با امکاناتی کامل ویژه مجموعه هایی است که مالک چندین فروشگاه و مشاغل مختلف هستند، در یاس مارکت زنجیره ای شما می توانید با استفاده از یاس مارکت زنجیره ای، مدیریت فروشگاه های متعدد را به صورت پیوسته و یکپارچه انجام دهید. این اطلاعات یکپارچه شامل تعریف کالاها، ارائه لیست قیمت فروش و همچنین انواع تخفیفات است. در هر فروشگاه با استفاده از یاس مارکت به راحتی و با استفاده از بارکد، فاکتور فروش صادر نمایی و سیستم مالی یاس مارکت اسناد مالی را از سایر سیستم ها به صورت اتوماتیک دریافت نموده و گزارشات مورد نیاز برای اداره فروشگاه و گزارشات استاندارد برای ارائه به سازمان امور مالیاتی را ارائه می دهد.

چرا نرم افزار حسابداری فروشگاهی زنجیره ای یاس سیستم؟

کدینگ معتبر فروشگاهی

ما در یاس سیستم با بیش از ۲ دهه تجربه اجرای سیستم های یکپارچه به شما کمک می کنیم تا نگرانی از بابت ثبت سند حسابداری وقایع کسب و کارتان نداشته باشید. یاس مارکت دارای کدینگ معتبریست که براساس آخرین استانداردهای مالی تدوین شده و به شما در گزارشگیری ها کمک می کند. همچنین در یاس مارکت زنجیره ای قابلیت ویژه ای در اختیار شما قرار دارد که به واسطه آن می توانید یک اصلاح سرفصل و یا ایجاد سرفصل جدید را در تمامی فروشگاه ها بصورت اتوماتیک اعمال نمایید.

کدینگ معتبر فروشگاهی

مدیریت متمرکز

یکی از ویژگی های یاس مارکت زنجیره ای، مدیریت چند فروشگاه با فعالیت های متفاوت است. شما بسادگی می توانید کسب و کارتان را در قالب چندین مرکز یا فروشگاه توسعه دهید و در لحظه به اطلاعات تمامی فروشگاه ها یا مراکز دسترسی داشته باشید. شما در بخش راهبری فروشگاه (یاس سیستم) می توانید موجودی کالا، ریز هزینه ها و موجودی صندوق و بانک هر فروشگاه را مانیتور کنید. همچنین می توانید لیست قیمت و تخفیفات هر کسب و کار یا فروشگاه را بصورت متمرکز تعریف نمایید. ضمن اینکه سند حسابداری برای فعالیت همه فروشگاهها به صورت خودکار و ساده ثبت می شود.

مدیریت متمرکز

همیشه در دسترس

در یاس مارکت برای دسترسی به اطلاعات فروشگاه یا محل کارتان حتما نباید در محل کارتان باشید بلکه با استفاده از دسترسی ابری می توانید از هر مکان و در هر زمان به اطلاعاتتان دسترسی پیدا کنید و علاوه بر ثبت اطلاعات از گزارشات یاس مارکت لذت ببرید.

همیشه در دسترس

گزارشات عالی

در یاس مارکت زنجیره ای می توانید به تفکیک هر فروشگاه گزارشات مدیریتی تهیه کنید. برخی از این گزارشات عبارتند از: کنترل موجودی هر کالا در هر فروشگاه، نقدینگی و دریافت و پرداخت به تفکیک هر فروشگاه؛ گزارشگیری از سود و زیان هر فروشگاه و یا مجموع فروشگاهها، گزارشات ایتاندارد مالی، گزارش از هزینه ها و …

گزارشات عالی

تاییدیه مالیاتی

یکی از ویژگی های مهم در یاس مارکت، داشتن تایید فنی شورای عالی انفورماتیک و ثبت یاس سیستم بعنوان نرم افزار مورد تایید سازمان امور مالیاتی در سامانه جامع مالیاتی است و شما می توانید با خیال راحت و با استانداردهای بالا از یاس مارکت استفاده کنید.

تاییدیه مالیاتی

سیستم های نرم افزار فروشگاهی زنجیره ای یاس سیستم

بر اساس اصلاحیه قانون مالیات و رویه جدید سازمان امور مالیاتی، نه تنها فروشگاه ها، بلکه افراد نیز نسبت به درآمد خود مشمول پرداخت مالیات خواهند بود. در نتیجه فروشگاه هایی که گردش مالی قابل توجهی دارند، باید اسناد مالی خود را نگهداری نموده و دفاتر مالیاتی ارائه دهند.
نرم افزار مالی یاس مارکت با محیطی ساده و کاربر پسند و با امکاناتی کامل، اسناد مالی را از سایر سیستمهای یاس مارکت به صورت اتوماتیک دریافت نموده و گزارشات مورد نیاز برای اداره فروشگاه و گزارشات استاندارد برای ارائه به سازمان امور مالیاتی را ارائه می دهد.
همواره کالا به عنوان سرمایه اصلی یک فروشگاه است و هر کجا نام کالا باشد، ابزاری برای ثبت ورود و خروج و کنترل موجودی کالا ضروری است.
نرم افزار انبار یاس مارکت امکان تعریف کالا را به صورت کامل و در عین حال ساده به شما می دهد و با ثبت ورودی و خروجی و برگشتی و کنترل موجودی از سرمایه شما حفاظت می کند. انبارهای متعدد در اختیار شما قرار می دهد و اسناد ورود و خروج را به صورت اتوماتیک در نرم فزار مالی یاس مارکت صادر می کند. انبارگردانی در انبار یاس مارکت هم اتوماتیک است و کار شما را بسیار راحت می کند.
کنترل نقدینگی و دریافت و پرداخت و چکها، خصوصا با وجود قانون جدید چک بسیار مهم تر از قبل شده. گردش بالای نقدینگی و اسناد دریافتنی و پرداختنی در یک فروشگاه، بدون استفاده از نرم افزاری برای کنترل آن، بسیار انرژی بر و پر ریسک است.
نرم افزار دریافت و پرداخت یاس مارکت، با نگهداری اطلاعات این اسناد و کنترل نقدینگی، خیال شما را برای مدیریت صندوق و بانک راحت می کند. علاوه بر آن، آلارم های سررسید چکهای دریافتی و پرداختی، کنترل موجودی بانک، مغایرت گیری با بانک برای اطمینان از مفقود نشدن یا فراموش نشدن یک چک، صدور اسناد دریافتی و پرداختی به صورت اتوماتیک در نرم افزار مالی یاس مارکت و ارائه گزارشات متعدد در زمینه گردش حساب گذشته و تعهدات آینده، امکاناتی مناسب و ضروری برای یک فروشگاه معتبر است.

 

 
فروش سریع، POS فروشگاهی یا فروش اکسپرس، از نیازهای اولیه یک فروشگاه از بدو تاسیس است.
نرم افزار فروش سریع یاس، بدون نیاز به نرم افزار انبار، به صورت ساده فروشها را هم از طریق بارکد و هم از طریق کد کالا ثبت می کند و فاکتور فروشگاهی و رسمی صادر می کند. جستجوی هوشمند کالا در فاکتور، جمع نمودن تعداد اقلام مشابه در پرینت فاکتور، چاپ فاکتور فروشگاهی زیبا و استاندارد، محیطی ساده و حرفه ای، امکان تخصیص مشتری به فاکتور، گزارش روزانه و دوره ای فروش ها به تفکیک اقلام و دهها امکان دیگر در فروش سریع یاس مارکت در اختیار شماست.
صندوق فروش و صندوقدار کار مشخصی دارد و به سبب نوع کار، محدودیت هایی نیز برایش در نظر گرفته می شود و مدیریت فروشگاه اختیاراتی برای رفع محدودیت ها دارد.
با نرم افزار فروش ادمین، امکان تغییر در فاکتور صادر شده، ارائه دسترسی به صندوقدارها، ثبت برگشت از فروش، دسترسی به گزارشات فروش، تعریف مشتریان خاص و کالاها، صدور فاکتور رسمی و بسیاری موارد دیگر برای مدیریت فروشگاه فراهم است.

افزونه های فروشگاهی زنجیره ای یاس سیستم

برای داشتن اطلاعات دقیق تر و بهتر، نیاز به ثبت دقیق تر است. افزونه مالی پیشرفته، یک سطح بیشتر (زیر مجموعه تفضیلی) در حسابداری باز می کند و می توانید اطلاعات را دقیق تر دسته بندی و نگهداری کنید.

برای فروشگاههای که واردات مستقیم کالا دارند و یا به نوعی با ارز سر و کار دارند، افزونه ارزی می تواند اطلاعات انواع ارز را به قیمت نگهداری نموده و گزارشات ارزی در کنار گزارشات ریالی ارائه کند.

فعال سازی در سیستم مالی یاس

امکان ارتباط بین کاربران از داخل سیستم ها

افزایش دقت، ایمنی، بهره وری و مدیریت صحیح

 

 

فروشگاهها، خصوصا فروشگاههای بزرگ معمولا چند انبار داشته و انتقال کالا از یک انبار به انبار دیگر فروشگاه و نگهداری تعدادی و ریالی کالا در انبار مبدا و مقصد اجتناب ناپذیر است. افزونه انبار به انبار یاس سیستم علاوه بر انجام مراحل فوق به شیوه ای ساده، کالا را در انبار مقصد قیمت گذاری می کند. در عین حال می توانید موجودی یک کالا را بین انبارهای مختلف گزار بگیرید.

 

رضایت مشتری، مهم ترین وظیفه ما