اپلیکیشن آکادمی مالـی یـاس

دنیای آموزش حسابداری در جیب شـــــــما !

اپلیکیشن آکادمی مالی یاس
همین حالا اپلیکیشن آکادمی مالی یاس را دانلود کنید

درباره اپلیکیشن آکادمی مالی یاس

سلام ، من آکادمی مالی یاس هستم.

وظیفه من اینه که امکان دسترسی به دانش مالی و آموزش مالیاتی رو در سریعترین زمان ممکن و به سادگی برای شما فراهم کنم.
صدها ساعت آموزش ویدئویی و پادکست های صوتی رایگانِ مالی و مالیاتی به همراه تمام قوانین مالیاتی، آموزش بیمه، آموزش قانون کار، قانون چک، حتی آخرین بخشنامه های مالی و مالیاتی بصورت دسته بندی شده و بسیاری امکانات دیگه برای شما فراهم شده. من همیشه همراه شما و در جیب شما هستم و چون به صورت اندروید و وب اپلیکیشن ارائه شدم، پس با هر گوشی، تبلت و کامپیوتری هم سازگارم! من اومدم به موفقیت بیشتر شما کمک کنم چون شعار ما اینه:

ما + شما = موفقیت به توان ۲!

آزمون و گواهینامه

آزمون حسابدار توانمند و مسابقات

مشاوره رایگان

مشاوره مالی و مالیاتی رایگان

فیلم و دوره آموزشی

فیلم های کاربردی و دوره های تخصصی

معرفی همکار

امکان معرفی حسابداران اماده به کار

استعلام ها

استعلام وضعیت چک ، بدهی مالیاتی و بیمه

تمام قوانین حسابداری

فایل صوتی قوانین مالیاتی ، بیمه و کار

نحوه دانلود اپلیکیشن آکادمی مالی یاس

اپلیکیشن آکادمی مالی یاس را می توانید به روش های زیر استفاده کنید:

تمامی امکانات اپلیکیشن آکادمی مالی یاس رایگان است

0 +
تعداد نصب های اپلیکیشن
0 +
ساعت فیلم دوره آموزشی
0 +
ساعت پادکست آموزشی

پشتیبانی : ۰۹۰۲۲۵۲۵۹۲۴

با اپلیکیشن آکادمی مالی یاس حرفه ای و به روز باشید

یاس سیستم با هدف ایجاد جریان زنجیره ارزش برای جامعه حسابداران کشور، و بهره گیری از ۲۷ سال تجربه موفق در زمینه طراحی و تولید نرم افزار یکپارچه حسابداری و مدیریتی، اپلیکیشن آکادمی مالی یاس را در اسفند ۹۸ با حضور مدیران اسبق سازمان امورمالیاتی کشور رونمایی کرد. هدف این اپلیکیشن کمک به توانمندتر شدن بیشتر و دسترسی سریع تر حسابداران کشور به اطلاعات مورد نیاز در راستای استفاده از نرم‌افزار حسابداری شرکتی یا نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی است.

بخشی از امکانات اپلیکیشن آکادمی مالی یاس :

یک حسابدار همیشه کار عملیاتی خود را در چهارچوب و قابل قوانین مشخصی انجام می‌دهد. برای همین حتما نیاز دارد تا با این قوانین آشنا باشد. با توجه به اینکه حسابداران معمولا درگیر کارهای روزمره می‌شوند، لذا ما همه قوانین مورد نیاز یک حسابدار را در این اپلیکیشن جمع‌آوری کرده‌ایم و حتی آنها را به صورت پادکست هم درآورده‌ایم تا در هر زمان و مکان ممکن بتوانند از آن استفاده کنند. 

قانون مالیاتی مستقیم

قانون مالیاتی بر ارزش افزوده (قدیم و جدید)

قانون کار

قانون بیمه تامین اجتماعی

قانون چک

قانون تجارت

استانداردهای حسابرسی

استانداردهای مالی

یکی از بندهای قانونی که سازمان‌ها به آن استناد می‌کنند این است که:

جهل به قانون، رافع مسوولیت نیست.

به همین دلیل، یکی از دغدغه‌های مهم هر حسابدار در هر سطح، اطلاع از آخرین بخشنامه‌ها و آیین نامه‌های صادره توسط سازمان‌های ذیربط است. چراکه اگر به موقع از این موضوعات با خبر نشوند، ممکن است فرصت‌هایی را برای استفاده از معافیت‌ها از دست بدهند و یا جرائمی مشمول آنها شود. در این بخش آخرین بخشنامه‌ها و آیین نامه‌ها، دستور العمل‌های مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی و قانون کار در دسترس شما قرار داده می‌شود.

آکادمی مالی یاس در هر سال حدود 100 دوره آموزشی رایگان مالی و مالیاتی و بیمه و قانون کار با حضور اساتید برجسته و به نام برگزار می‌کند. فیلم این دوره‌ها بعد از ادیت و آماده سازی در بخش فیلم‌های آکادمی اپلیکیشن قرار داده شده است. در حال حاضر حدود 400 ساعت فیلم آموزشی در قالب 200 دوره قابل استفاده است و دائما به فیلم‌های این بخش افزوده می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از این دوره‌های آموزشی مالی و مالیاتی به رایگان استفاده کنند.

در این قسمت ساعت‌ها پادکست آموزشی حرفه‌ای در حوزه‌های مالی، مالیاتی، قانون کار، بیمه تامین اجتماعی و … قرار داده شده و برای درک بهتر مطالب مثال هم زده شده. شما می‌تونید در طول مسیر و یا در هر زمان و مکان، از وقت خود استفاده کنید و بارها و بارها پادکست‌های حرفه‌ای و با کیفیت آموزشی را گوش دهید. برای کیفیت بالاتر، پادکست‌ها در استودیو و توسط گویندگان حرفه‌ای صداگذاری شده است.

در لا به لای انبوه خبرهای مختلف و با توجه به تراکم کار حسابداران، یافتن خبرهای اقتصادی مهم که به اقدام‌ها و تصمیم گیری‌های حال و آینده فعالیت یک کسب و کار یا انجام مسوولیت یک حسابدار مرتبط است، موضوعی است که شرکت یا حسابدار را به روز و حتی جلوتر از زمان خود نگه می‌دارد.

در این بخش از اپ آکادمی مالی یاس، گلچین اخبار اقتصادی مهم هفته در اختیار شما قرار داده شده است.

یک قسمت جذاب در اپ آکادمی مالی یاس برای مسابقه‌های تخصصی مالی قرار داده شده.  ما در همین قسمت بزرگترین مسابقه تخصصی مالی را با حضور حدود 1400 نفر و با عنوان مسابقه حسابدار میلیونر یا بازی مرکب مالی اجرا کردیم که بسیار جذاب بود و میلیون‌ها تومان جایزه به برندگان داده شد.

با توجه به استقبال از این دست مسابقات تخصصی که هم هیجان دارد و هم دانش علمی و عملی حسابداران را بالا می‌برد، می‌خواهیم باز هم برگزار کنیم و شما را در آن به چالش بکشیم و در عین حال شما هم یک حسابدار میلیونر شوید!

یک حسابدار هوشمند و توانمند، دائماً به دنبال افزایش دانش عملیاتی خود است. در این بخش از اپلیکیشن، مقالات تخصصی مالی و مالیاتی به صورت تالیف و یا ترجمه قرار داده شده. ضمن اینکه فایل‌های ارزشمندی که اساتید در دوره‌های برگزار شده آکادمی مالی یاس ارائه می‌نمایند در این قسمت برای شما قابل دسترسی است. فایل‌هایی که خلاصه مهم‌ترین موضوعات را که یک حسابدار باید بداند در اختیار قرار داده است.

یک حسابدار در هر سطح و در طول کار حرفه‌ای، به سوالات عملیاتی برخورد می‌کند که نیاز به راهنمایی دارد. بخشی در اپ آکادمی مالی یاس پیش بینی شده که از این طریق می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند. همکاران ما در آکادمی مالی یاس پاسخگوی این سوالات هستند و راهنمایی‌های لازم را تا حد امکان ارائه می‌کنند.

یک بخش جذاب دیگر هم برای موسسات مالی و حسابداران وجود دارد و آن معرفی برای یافتن کار مناسب و یا توسعه کسب و کار است. در این بخش می‌توانید مشخصاتتان و یا مشخصات موسسه مالی تان را وارد کنید و درخواست انتشار بدهید. پس از تایید، مشخصات شما در اپ انتشار می‌یابد و متقاضیان با شما تماس می‌گیرند.

با توجه به اینکه اپ آکادمی مالی یاس به عنوان بزرگ‌ترین و حرفه‌ای ترین اپلیکیشن تخصصی مالی با ده‌ها هزار نصب در دسترس قرار گرفته، احتمال توسعه کسب و کار و یا یافتن شغل مناسب زیاد است.

استعلام وضعیت چک در سامانه صیادی، وضعیت بدهی مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی

در این بخش، لینک سایت‌های مرجع برای استعلام چک، اعتبار چک، وضعیت بدهی مالیاتی، استعلام بیمه تامین اجتماعی برای راحتی کار یکجا قرار داده شده است.

تقویم مالی و مالیاتی

اینکه در چه زمانی از ماه، فصل و سال چه کارهای استانداردی باید انجام دهید را در این قسمت برای شما قرار داده‌ایم.

تکالیف مالیاتی

یک حسابدار تکالیف مالیاتی متعددی در طول سال دارد. این قسمت برای همه حسابداران، خصوصا حسابدارانی که تازه فعالیت خود را شروع کرده‌اند کاربرد زیادی دارد. چون حسابدار در یک نگاه می‌تواند تکالیفی که مسوولیت انجامش با اوست، چیست.

پیشنهادهای جذاب برای شما

مشاوره انتخاب بهترین نرم افزار

حال خوب با یک نرم افزار عالی

درآمد عالی با شریک تجاری

این مقاله ها را هم بخوانید