• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » فروش

سیستم

فــــــروش یاس

اطلاعات شرکت خود را حـــــــرفه ای مدیریت کنید

کاربرد سیستم فـــروش یاس

مبحث فروش و نگهداری دقیق اطلاعات فروش و مشتری به دو دلیل از مهمترین موضوعاتی است که مجموعه های مربوطه را درگیر می نماید. اول اینکه موضوع فروش به خودی خود به عنوان منبع درآمد و موتور شرکت برای هر سازمانی اهمیت بسیار بالایی دارد. و دوم اینکه ارائه اطلاعات دقیق و به موقع و صحیح، ضامن اعتبار مجموعه در مقابل مشتریان شرکت (به عنوان منابع درآمد) محسوب می گردد.

در عین حال، ناگفته پیداست که نگهداری اطلاعات مربوط به حوزه فروش و مشتریان چه اثر مهمی در تصمیم گیری ها و استراتژی شرکتها می گذارد. لذا بهره گیری از نرم افزاری مناسب و متناسب برای این امر علاوه بر تضمین و توسعه اعتبار شرکت در بازار کار و در میان مشتریان و ایجاد اطمینان در آنها، در برنامه ریزی و پیشبرد اهداف شرکت نیز بسیار موثر است.

گاهی با یک سرمایه گذاری اندک و به موقع می توان از هزینه های چند برابری ریالی و اعتباری بعدی جلوگیری نمود!

0 %
مدیریت دقیق تر اطلاعات مشتریان

اطلاعات مشتریان برای یک شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد. در سیستم فروش یاس ، شما می توانید ضمن گروه بندی مشتریان مختلف ، اطلاعات آنان را به سادگی مدیریت کنید.

0
تعداد کلیک تا رسیدن به گزارش

دسترسی به گزارشات با سرعت بالا ، بسیار مهم است. از هرجایی از سیستم مالی یاس ، با ۲ کلیک به گزارشات دلخواه خود برسید. گزارشات حرفه ای ، دقیق و متنوع از ویژگی های یاس بشمار می رود.

ویژگی های اصلی

لیست قیمت های متعدد

تخفیف های هوشمند و ترکیبی

گروه بندی مشتریان

امکان تحت وب

سیستم فـــروش یاس ، ســـاده اما حرفه ای

سیستم فروش به عنوان یک سیستم مهم و اثر گذار در بنگاههای اقتصادی، می بایستی علاوه بر امکانات استاندارد و تکمیلی، سریع ، ساده و هوشمند نیز باشد تا کاربر در زمان استفاده از آن ضمن احساس امنیت و اطمینان، امور محوله را به سرعت و سهولت به انجام رساند.

سیستم فروش یاس، سیستمی است کارآمد، حرفه ای و ساده که ارتباط شما را با مشتریانتان با اعتماد و احترام متقابل همراه نموده و جایگاه سازمان شما را در بازار کار مستحکم می نماید.

۱۰۰۱۰۱۱۰۰۱

داستان موفقیت مشتریان در خانواده یاس

قیمت این نرم افزار

۳,۷۳۰,۰۰۰ تومـان

پیش نیاز

سیستم های : مالی ، انبار ، صندوق

به بالای صفحه بردن