نرم افزار مالی تحــــت وب یاس سیستم

امنیت اطلاعات، ســـادگی در کار، امکانات حــــرفه ای

چـــرا یاس ابری؟

با گسترده شدن کسب و کارها و پیشرفته تر شدن ابزارها و همچنین دسترسی راحت به اینترنت ، یاس ابری می تواند برای کسب و کارهایی که می خواهند از هر جایی به نرم افزارمالی خود دسترسی داشته باشند و با هر ابزاری ، مثل موبایل ، تبلت و … با نرم افزار خود کار کنند ، پیشنهاد خوبی است.

سرویس های ابری معمولا به روشهای مختلفی ارائه می شود که هر کدام مزایا و طبعا معایبی برای مصرف کننده دارند. بین این سرویس ها، SaaS متداول ترین روش برای نرم افزارهای کاربردی مثل نرم افزارهای مالی است، اما روش های دیگری نیز ایجاد شده تا محدودیتهای روش SaaS را بپوشاند.

سرویس SaaS ؟
SaaS مخفف Software As A Service (نرم افزار به عنوان سرویس) است و نرم‌افزاری است که در اکثر مواقع از طریق اینترنت و مرورگر کاربر در دسترس است. با استفاده از این سرویس ابری، مشتریان می‌توانند بدون نگرانی در مورد منابع سخت افزاری موردنیاز، از آن نرم‌افزارها بر بستر ابر استفاده کنند. در این حالت، شما مالک نرم افزار نیستید و صرفا آن را برای استفاده در مدت مورد نظر اجاره کرده اید.
مزایای SaaS:
عدم نیاز به دانلود و نصب نرم‌افزار
ذخیره داده‌ها به صورت آنلاین
دسترسی به داده‌ها و نرم‌افزار با هر دستگاهی
اشتراک‌گذاری آسان داده‌ها بین چندین کاربر

معایب SaaS:
با وجود سهولت استفاده از سرویس SaaS از معایب آن می‌توان به عدم کنترل بر زیرساخت‌های مبتنی بر ابر که بر روی آن اجرا می‌شود، اشاره کرد، بنابراین اگر ارائه‌دهنده نرم افزار با مشکل و اختلالی روبرو شود، دسترسی شما به سرویس نیز مختل می‌شود و فرآیند‌های تجاری سازمان شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
در عین حال در این روش، حتی افراد داخل شرکت و کاربران محلی (Local) برای استفاده از نرم افزارها به صورت روزمره، ناچارند بالاجبار از سرویس ابری و اینترنت استفاده کنند که طبعا محدودیتها و مشکلات و کندی هایی را به همراه خواهد داشت.

روش YaaS_aS:
این روش مخفف Yas as a Software And Service است. در این روش شرکت مشتری می تواند در حالی که از مزایای سرویس ابری Saas استفاده می کند، دچار مشکلات این روش نشده و در محل خود شرکت، به صورت محلی (LOCAL) از نرم افزار یاس سیستم استفاده کند.
مزایای YaaS_aS:
طبعا این روش، معایب روش Saas را نداشته و با سرعت و امنیت بالاتر و اطمینان بیشتر از اینکه اطلاعات شرکت در اختیار مجموعه و بر روی سرورهای خود شرکت قررا دارد، راحتی بیشتری را برای استفاده از نرم افزار ایجاد می کند.
در این روش، مالکیت نرم افزار در اختیار شما بوده و نیاز به اجاره و تمدید زمان استفاده از نرم افزار نخواهید داشت و در عین حال، می توانید از هر نقطه ای و هر زمانی به اطلاعات نرم افزار به صورت ابری دسترسی داشته باشید. یعنی از هر دو مزین محلی بودن (Local) و ابری بودن (SaaS) بهره مند می شوید.

معایب YaaS_aS:
این روش معایب خاصی ندارد و ویژگی مهم آن این است که تامین بستر سخت افزاری مناسب در این روش بر عهده شرکت مشتری است.

بک اپ گیری روزانه

سرعت بالا در اتصال

استفاده با موبایل، تبلت و …

امنیت بالا و چند لایه

چگونه یاس ابری را تهیه کنیم؟

با توجه به اینکه تعرفه تهیه یــاس ابــری کاملا برپایه وسعت کسب و کار و نیاز آن مجموعه می باشد، لذا خواهشمند است جهت اطلاع از تعرفه های یــاس ابــری ، با شماره زیر در تماس باشید :

۰۲۱-۲۵۹۲۴

۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴