پشتیبانی

هریک از محصولات یاس سیستم در شرایط فروش عادی، یک سال پشتیبانی رایگان دارند. بلافاصله پس از خرید، شما در سامانه ارتباط با مشتری یاس تعریف شده و نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال می شود. این سامانه ابری، پل ارتباطی ماست و شما در هر لحظه و هر مکان از این طریق می توانید با ما در ارتباط باشید. علاوه بر این، در سامانه ارتباط با مشتریان یاس، شما به بخش سوالات متداول و راهنمای سیستمها (فیلم و کتاب الکترونیک) نیز دسترسی داشته باشید. پس از مدت پشتیبانی رایگان، فقط کافی است یکی از بسته های تیکت زیر را تهیه کنید و همواره از این سامانه ارتباطی استفاده کنید.

نصب و راه اندازی

درصورت نیاز به نصب سیستم بر روی سرور و یا کلاینت‌ها، تغییر سیستم عامل، تعدیض هارد، ویروسی شدن کامپیوترها و یا هر علت دیگری که نیاز به نصب مجدد باشد، همکاران ما در بخش پشتیبانی، آماده ارائه خدمت به شما هستند و علاوه بر نصب مجدد یاس سیستم، اطلاعات شما را (در صورتی که تخریب نشده و یا از بین نرفته باشد) منتقل خواهند کرد.
تعرفه: ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر سرور و ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر کلاینت

استقرار

درصورت نیاز به همکاری در استقرار و ارائه مشاوره در پیاده‌سازی سیستم‌های خریداری شده در مجموعه شما و انجام تنظیمات مورد نیاز کسب و کارتان در یاس سیستم، می توانید از این خدمات استفاده کنید. استفاده از این خدمت، بهره وری شما از نرم افزار و کارایی اطلاعات را به دلیل پایه ریزی صحیح، به شدت بالا می برد.

تعرفه: ۳۸۱,۵۰۰ تومان به ازای هر ۶۰ دقیقه

آموزش

یاس سیستم دارای فیلم ها و کتاب الکترونیک راهنماست. اما اکیدا توصیه می کنیم در زمان شروع استفاده از سیستم و یا تغییر کاربر، استفاده کنندگان حتما در دوره های آموزشی درصورت نیاز به آموزش سیستم شرکت کنند تا با تسلط بیشتر، بتوانند از امکانات وسیع و حرفه یاس سیستم به نفع کسب و کار شرکت استفاده کنند.
تعرفه: ۱۰۰ هزار تومان به ازای هر ۶۰ دقیقه

لینک سریع دانلود نرم افزارهای سرویس از راه دور

نکات مهم برای عضویت در سامانه مشتریان

بعد از تهیه نرم افزار یاس سیستم، نام کاربری و رمز عبور جهت استفاده از سامانه پشتیبانی برای شما ارسال می‌شود. تمامی خدمات پشتیبانی و اطلاع‌رسانی‌ها از طریق سامانه مشتریان به شما ارائه می‌گردند. عضویت شما در سامانه مشتریان در طول پشتیبانی رایگان و یا فعال بودن بسته های تیکت معتبر است.

در صورتی که عضو سامانه هستید و درخواست خدمات دارید، از اینجا وارد شوید.

در صورت نیاز به دریافت رمز عبور، با واحد فروش تماس بگیرید.