پشتیبانی نرم‌افزار حسابداری یاس سیستم

پشتیبانی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

هریک از محصولات یاس سیستم در شرایط فروش عادی، یک سال پشتیبانی رایگان دارند. بلافاصله پس از خرید، شما در سامانه باشگاه مشتریان یاس سیستم تعریف شده و نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال می‌شود. این سامانه ابری، پل ارتباطی ماست و شما در هر لحظه و هر مکان از این طریق می‌توانید با ما در ارتباط باشید. علاوه بر این، شما می‌توانید در سامانه باشگاه مشتریان یاس سیستم، به بخش سوالات متداول و راهنمای سیستم‌ها (فیلم و کتاب الکترونیک) نیز دسترسی داشته باشید. پس از مدت پشتیبانی رایگان، فقط کافی است یکی از بسته‌های تیکت زیر را تهیه کنید و همواره از این سامانه ارتباطی استفاده کنید.

نصب و راه اندازی

درصورت نیاز به نصب سیستم بر روی سرور و یا کلاینت‌ها، به دلیل تغییر سیستم عامل، تعویض هارد، ویروسی شدن کامپیوترها و یا هر علت دیگری که نیاز به نصب مجدد باشد، همکاران ما در بخش پشتیبانی، آماده ارائه خدمت به شما هستند و علاوه بر نصب مجدد یاس سیستم، اطلاعات شما را (بر اساس آخرین اطلاعات بکاپ گرفته شده) منتقل خواهند کرد.

برای درخواست نصب بر روی کلید زیر کلیک کنید.

استقرار

درصورت نیاز به همکاری در استقرار و ارائه مشاوره در پیاده‌سازی سیستم‌های خریداری شده در مجموعه شما و انجام تنظیمات مورد نیاز کسب و کارتان در یاس سیستم، می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. استفاده از این خدمت، بهره‌وری شما از نرم‌افزار و کارایی اطلاعات را به دلیل پایه ریزی صحیح، به شدت بالا می‌برد.

برای درخواست استقرار بر روی کلید زیر کلیک کنید.

آموزش

یاس سیستم دارای فیلم‌ها و کتاب الکترونیک راهنماست. اما اکیدا توصیه می‌کنیم در زمان شروع استفاده از سیستم و یا تغییر کاربر، استفاده کنندگان حتما در دوره‌های آموزشی درصورت نیاز به آموزش سیستم شرکت کنند تا با تسلط بیشتر، بتوانند از امکانات وسیع و حرفه‌ای یاس سیستم به نفع کسب و کار شرکت استفاده کنند.

برای درخواست آموزش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود سریع نرم افزارهای سرویس از راه دور

نکات مهم برای عضویت در سامانه مشتریان

بعد از تهیه نرم افزار یاس سیستم، نام کاربری و رمز عبور جهت استفاده از سامانه باشگاه مشتریان یاس برای شما ارسال می‌شود. تمامی خدمات پشتیبانی و اطلاع‌رسانی‌ها از طریق این سامانه به شما ارائه می‌شود. سامانه باشگاه مشتریان یاس در طول زمان پشتیبانیِ رایگان برای شما قابل استفاده بوده و پس از این مدت، با خرید بسته های تیکت می‌توانید از این سامانه استفاده نموده و خدمات دریافت کنید.

در صورت نیاز به دریافت رمز عبور، با واحد فروش (شماره 25924-021 داخلی 222) تماس بگیرید.