نرم‌افزار حسابداری شرکتی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

نرم‌افزار حسابداری شرکتی

ویژگی نرم افزار حسابداری شرکتی یاس سیستم

نرم‌افزار حسابداری شرکتی یاس سیستم محصولی است که شرکت‌ها برای ثبت دقیق و محاسبات صحیح هزینه درآمد، سود و زیان، گرفتن گزارش‌های مالی و مالیاتی، برنامه‌ریزی دریافت و پرداخت و هرآنچه ریسک مالی و مالیاتی شرکت را به حداقل برساند، نیاز دارند. بدون نرم‌افزار حسابداری مناسب، شرکت‌ها در خطر محاسبات اشتباه، عدم انجام به‌موقع پرداخت‌ها یا دریافت‌ها، بی‌اطلاعی از سودآوری یا زیان‌دهی فعالیت‌ها و در نهایت مشکلات مالیاتی و حقوقی، نارضایتی ذی‌نفعان یا حتی خطر ورشکستگی قرار می‌گیرند. نرم افزار حسابداری شرکتی یاس سیستم شامل 5 بسته تولیدی، بازرگانی، خدماتی، پروژه‌ای و توزیع و پخش است که برای مدیریت چابک تر شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده و متناسب با نیاز این کسب و کارها، کاربری ساده و در عین حال امکانات حرفه‌ای دارد. نرم‌افزار حسابداری یاس سیستم شامل 8 سیستم و 13 افزونه است که از طریق این صفحه می‌توانید با آن آشنا شوید.

مشاوره تلفنی برای انتخاب بهترین نرم‌افزار:

021-25924 (داخلی 1)

09020025924 (تماس سریع)

انواع نرم‌افزار حسابداری شرکتی

نرم‌افزارهای حسابداری شرکتی براساس حوزه فعالیت شرکت‌ها دسته‌بندی می‌شوند و امکان دارد هر توسعه‌دهنده‌ای، تقسیم‌بندی منحصربه‌فرد خود را مدنظر قرار دهند. اغلب نرم‌افزارهای حسابداری شرکتی به‌صورت زیر دسته‌بندی می‌شوند:

نرم‌افزار حسابداری شرکتی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

پروژه ای​

نرم‌افزار حسابداری شرکتی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

تولیدی

نرم‌افزار حسابداری شرکتی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

خدماتی

نرم‌افزار حسابداری شرکتی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

بازرگانی

نرم‌افزار حسابداری شرکتی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

توزیع و پخش

نرم‌افزار حسابداری بازرگانی - یاس سیستم

بسته نرم‌افزار حسابداری بازرگانی

در این نوع نرم افزار ماژول بازرگانی یا خرید و فروش اصلی‌ترین و قدرتمندترین بخش است و اغلب توسعه نرم افزار در این قسمت به چشم می‌خورد. موجودیت‌هایی مانند خرید و فروش، برگشت از خرید و فروش، هزینه و روش‌های حمل، محاسبه پورسانت بازاریابان و عوامل فروش جزء مواردی است برنامه‌نویسان در هنگام طراحی آن موردتوجه قرار می‌دهند. نکته قابل‌توجه در این نرم افزار این است که بخش انبار باید بصورت جامع و کامل باشد و ارتباط بین واحدهای بازرگانی و انبار باید بصورت درست و اصولی پیاده‌سازی گردد. یکی از ویژگی‌هایی که تازه به نرم‌افزارهای شرکتی بازرگانی اضافه شده، پیش‌فاکتور آنلاین است که امکان اتصال به درگاه پرداخت بانکی در سیستم فروش را فراهم می‌کند.

نرم‌افزار حسابداری تولیدی - یاس سیستم

بسته نرم‌افزار حسابداری تولیدی

در این نوع نرم‌افزار ماژول‌های تولید نسبت به سایر بخش‌ها نظیر خزانه‌داری، حسابداری اسناد و بازرگانی، انبار، حقوق و دستمزد اهمیت بیشتری دارد و توسعه قابل‌قبولی یافته است. در این نرم افزار علاوه‌بر به‌دست‌آوردن بهای تمام شده محصول تولید شده، سود ناشی از تولید، نرخ ضایعات، میزان مواد اولیه مصرفی، نرخ دستمزد مستقیم و غیرمستقیم پرداختی برای تولید و سایر موارد مرتبط با پروسه تولید را محاسبه می‌کند تا مجموعه‌های صنعتی بتوانند بهترین تصمیم‌گیری را طبق گزارشات داشته باشند.

نرم‌افزار حسابداری تولیدی - یاس سیستم
نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری - یاس سیستم

بسته نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری

مهم‌ترین اقدامات حسابداری شرکت‌های پیمانکاری، پروژه محسوب می‌شود. ثبت داده‌های مالی و تجزیه‌‎وتحلیل اطلاعات هر پروژه باید به تفکیک قابل انجام و گزارش‌گیری باشد. در این نوع نرم‌افزار بخش‌های انبار و تولید اهمیت چندانی ندارد و خریدوفروش محصول و خدمات نیز معنایی متفاوت دارد.

نرم‌افزار حسابداری شرکتی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

بسته نرم‌افزار حسابداری خدماتی

این نرم افزار تمرکز خود را برای محاسبه هزینه‌ها و درآمد حاصل از فروش خدمات می‌کند. تفاوت این نرم افزار با سیستم حسابداری بازرگانی در موجودی کالا است. در نرم افزار حسابداری شرکتی خدماتی محصولی وجود ندارد، چراکه انبار و عملیات مرتبط با آن حذف می‌شود.

نرم‌افزار حسابداری شرکتی - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

مزایای نرم‌افزار حسابداری شرکتی یاس سیستم

مزایای یک نرم‌افزار حسابداری شرکتی شامل گزارش دقیق برای تصمیمات تجاری عاقلانه‌تر، افزایش دقت داده‌ها برای کاهش خطاهای انسانی و تشکیل پرونده مالیاتی ساده و انطباق برای اطمینان از همسویی شیوه‌ای مالی شما با مقررات IRS است. اغلب سیستم‌های حسابداری تاکتیک‌های امنیت سایبری متعددی را برای محافظت از اطلاعات ارائه می‌دهند. احراز هویت دومرحله‌ای یا چندعاملی به شما امکان می‌دهد رمز عبور وارد کنید و به سؤالات امنیتی پاسخ دهید یا کدها را از طریق پیام‌های متنی برای ورود به سیستم دریافت نمایید. همچنین با رمزگذاری داده‌ها، اطلاعات را به زبانی غیر قابل خواندن تبدیل می‌کند که تنها با یک کلید رمزگشایی قابل شفاف‌سازی است. این ابزار هکرها و سایر مجرمان سایبری را از خواندن اطلاعات حساس باز می‌دارد.

سیستم‌های یاس سیستم 

سیستم حسابداری مالی

حسابداری مالی همواره به عنوان جزء لاینفک سیستم‌های اطلاعاتی در شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی محسوب می‌گردد. سیستم مالی یاس با محیطی ساده و با امکاناتی کامل و حرفه‌ای، ثبت سند را نه به عنوان یک شغل، بلکه به کاری لذت بخش و راحت تبدیل نموده است. دسترسی به بخش‌های مختلف از داخل سند و انجام تعاریف و کنترل‌های ضروری بدون خروج از سند، گزارشات متنوع و جستجوهای بسیار دقیق و هوشمند، بخش‌هایی است که حسابدار در استفاده از آن احساس راحتی می‌کند.

سیستم انبار و تامین

سیستم انبار، بخش جدایی ناپذیر مجموعه‌هایی است که با کالا سر و کار دارند. نرم‌افزار انبار یاس سیستم، کلیه عملیات مربوط به تشخیص میزان نیاز کالا و تامین آن و گردش کالا (ورود و خروج) را به سادگی انجام می‌دهد و با رعایت اصول استاندارد، کلیه عملیات انبار را در مجموعه‌های تولیدی، بازرگانی، خدماتی و ساختمانی ثبت و کنترل می‌کند. سرمایه‌گذاری اندک برای تهیه نرم‌افزار انبار، از مشکلات بسیار زیادی که گاهاً هزینه‌های بالایی را بوجود می‌آورد جلوگیری می‌نماید. ثبت رسید و برگشتی، حواله انبار و حواله فروش، انبارگردانی، ثبت هزینه‌های خرید در رسید کالا، ارائه گزارشات فصلی خرید و فروش، صدور اسناد مالی انبار به صورت اتوماتیک و گزارشات بسیار وسیع و متنوع، از امکانات نرم افزار انبار یاس سیستم است.

سیستم دستمزد

منابع انسانی هر مجموعه، به عنوان مهم‌ترین عامل رشد و پیشرفت آن شناخته می‌شود. سرمایه‌ای است که پس از ورود آن به سازمان نه تنها مستهلک نشده، بلکه در یک سازمان سالم روز به روز رشد نموده و در نتیجه این رشد، مجموعه نیز توسعه می‌یابد. امکان تعریف پرونده پرسنلی، احکام، چاپ اتوماتیک قراردادها، محاسبه اتوماتیک حقوق، ارتباط با انواع کارت ساعت، محاسبه و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق، گزارش و فایل بانکی پرداخت حقوق و بسیاری گزارشات و امکانات دیگر، گوشه‌ای از امکانات نرم‌افزار دستمزد یاس سیستم است.

سیستم اموال و دارایی ثابت

کنترل منابع و اموال شرکت به عنوان سرمایه داخلی برای صاحبان کسب و کار اهمیت دارد. برای حسابداران هم از نظر محاسبه هزینه استهلاک اموال و ثبت آن در اسناد مالی مهم و بلکه اساسی است. نرم‌افزار اموال یاس سیستم به صورت یکپارچه با انبار و مالی، اطلاعات اموال شرکت را نگهداری و استهلاک را محاسبه و سند استهلاک و قیمت تمام شده اموال و نیز فروش آن را صادر می‌کند.

سیستم فروش

فروش، موتور محرکه شرکت و سیستم فروش به عنوان یک ابزار مهم و اثر‌گذار در مدیریت درآمد شرکت است که باید علاوه بر امکانات استاندارد و حرفه‌ای، ساده و هوشمند باشد تا کاربر در زمان استفاده از آن ضمن احساس امنیت و اطمینان، امور محوله را به سرعت و سهولت به انجام رساند. نرم‌افزار فروش یاس سیستم، ابزاری است کارآمد، حرفه‌ای و ساده که ارتباط شما را با مشتریانتان با اعتماد و احترام متقابل همراه نموده و جایگاه شرکت شما را در بازار کار مستحکم می‌نماید. صدور پیش فاکتور، فاکتور، برگشت فروش، نگهداری حساب مشتریان، کنترل اعتبار مشتری، تعریف لیست قیمت محصول، تعریف فرمول‌های مختلف برای تخفیفات و گزارشات متعدد، بخشی از امکاناتی است که نرم‌افزار فروش یاس سیستم در اختیار شما قرار می‌دهد.

سیستم دریافت و پرداخت

موضوع نقدینگی و مدیریت آن، (خصوصاً با قانون جدید چک و رصد تراکنش‌های بانکی) و مشاهده منابع مالی شرکت و میزان تعهدات در بازه‌های زمانی مختلف، برای مدیران و صاحبان شرکت‌ها امری ضروری و شاید روزمره است. موضوعی که بروز کوچک‌ترین اشتباه در آن (اعم از فراموش نمودن سررسید چک‌های پرداختی، تساهل در تامین موجودی و …)، اعتبار مجموعه را برای مدت‌های طولانی در بانک و میان طرف‌های تجاری و در نهایت در کل بازار کار به خطر می‌اندازد. سیستم صندوق یاس (یا همان دریافت و پرداخت)، ثبت اطلاعات اسناد دریافتی و پرداختی را آسان نموده و با توجه به صدور اسناد اتوماتیک در حسابداری یاس و نیز آلارم‌ها و اخطارهای مختلف در سیستم (چه در زمینه اسناد روز و یا اخطارهای تعیین شده برای اسناد آینده)، از بروز اشتباهات جلوگیری نموده و اطمینان را در بخش نقدینگی و اسناد دریافتنی و پرداختنی برای حسابدار و مدیریت سازمان بالا می‌برد.

سیستم صنعتی (بهای تمام شده)

گاهی با داشتن اطلاعاتی ساده از بهای تمام شده محصول و اجزاء آن می‌توان در یک مجموعه، تصمیمات مهم و اساسی گرفته و از بروز اشکالات ناخواسته و هزینه‌های بی مورد و حتی فرصت‌های از دست رفته جلوگیری نمود. چرا که در جریان پیوسته تولید مواد زیادی می‌تواند تلف شود و هزینه‌های سربار زیادی نیز می‌تواند به سازمان تحمیل گردد که کنترل آن بدون داشتن اطلاعات به موقع و مناسب ممکن نیست. کنترل نکردن موارد یاد شده، در نهایت منجر به بالا رفتن بهای تمام شده محصول می‌شود که طبعاً رقابت در بازار را با سختی مواجه می‌سازد. این در حالی است که با در اختیار داشتن این اطلاعات، مجموعه می‌تواند به مراتب چابک‌تر و سریع‌تر نسبت به بازار عکس العمل نشان دهد. سیستم صنعتی یاس، نرم‌افزاری است کاربردی که به دور از هیاهو و پیچیدگی‌های یک نرم‌افزار قیمت تمام شده وسیع، امکان محاسبه بهای تمام شده کالا را به صورت ساده برای شرکت فراهم می‌نماید.

سیستم بودجه

تعیین بودجه، یعنی برنامه‌ریزی برای آینده و کنترل عملکرد شرکت با این برنامه مسیر حرکت شرکت را مشخص و اصلاح می‌کند. نرم‌افزار بودجه یاس سیستم به صورت ساده و کارآمد به شما کمک می‌کند تا بودجه را به صورت ماهانه و یا سالانه در سطح هر یک از سرفصل‌های دلخواه تعیین کنید و بصورت لحظه‌ای (Online) عملکرد (هزینه یا فروش یا …) را با بودجه تعیین شده مقایسه کنید. همچنین شما قادر خواهید بود بودجه هر سرفصل را در دوره‌های مشابه قبلی نیز به صورت مقایسه‌ای مشاهده کرده و روند تغییرات بودجه و عملکرد مجموعه را در بین چند سال ملاحظه نمایید.

 

سیستم حسابداری مالی

حسابداری مالی همواره به عنوان جزء لاینفک سیستم‌های اطلاعاتی در شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی محسوب می‌گردد. سیستم مالی یاس با محیطی ساده و با امکاناتی کامل و حرفه‌ای، ثبت سند را نه به عنوان یک شغل، بلکه به کاری لذت بخش و راحت تبدیل نموده است. دسترسی به بخش‌های مختلف از داخل سند و انجام تعاریف و کنترل‌های ضروری بدون خروج از سند، گزارشات متنوع و جستجوهای بسیار دقیق و هوشمند، بخش‌هایی است که حسابدار در استفاده از آن احساس راحتی می‌کند. «اطلاعات بیشتر این سیستم»

سیستم انبار و تامین

سیستم انبار، بخش جدایی ناپذیر مجموعه‌هایی است که با کالا سر و کار دارند. نرم‌افزار انبار یاس سیستم، کلیه عملیات مربوط به تشخیص میزان نیاز کالا و تامین آن و گردش کالا (ورود و خروج) را به سادگی انجام می‌دهد و با رعایت اصول استاندارد، کلیه عملیات انبار را در مجموعه‌های تولیدی، بازرگانی، خدماتی و ساختمانی ثبت و کنترل می‌کند. سرمایه‌گذاری اندک برای تهیه نرم‌افزار انبار، از مشکلات بسیار زیادی که گاهاً هزینه‌های بالایی را بوجود می‌آورد جلوگیری می‌نماید. ثبت رسید و برگشتی، حواله انبار و حواله فروش، انبارگردانی، ثبت هزینه‌های خرید در رسید کالا، ارائه گزارشات فصلی خرید و فروش، صدور اسناد مالی انبار به صورت اتوماتیک و گزارشات بسیار وسیع و متنوع، از امکانات نرم افزار انبار یاس سیستم است. «اطلاعات بیشتر این سیستم»

سیستم دستمزد

منابع انسانی هر مجموعه، به عنوان مهم‌ترین عامل رشد و پیشرفت آن شناخته می‌شود. سرمایه‌ای است که پس از ورود آن به سازمان نه تنها مستهلک نشده، بلکه در یک سازمان سالم روز به روز رشد نموده و در نتیجه این رشد، مجموعه نیز توسعه می‌یابد. امکان تعریف پرونده پرسنلی، احکام، چاپ اتوماتیک قراردادها، محاسبه اتوماتیک حقوق، ارتباط با انواع کارت ساعت، محاسبه و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق، گزارش و فایل بانکی پرداخت حقوق و بسیاری گزارشات و امکانات دیگر، گوشه‌ای از امکانات نرم‌افزار دستمزد یاس سیستم است.«اطلاعات بیشتر این سیستم»

سیستم اموال و دارایی ثابت

کنترل منابع و اموال شرکت به عنوان سرمایه داخلی برای صاحبان کسب و کار اهمیت دارد. برای حسابداران هم از نظر محاسبه هزینه استهلاک اموال و ثبت آن در اسناد مالی مهم و بلکه اساسی است. نرم‌افزار اموال یاس سیستم به صورت یکپارچه با انبار و مالی، اطلاعات اموال شرکت را نگهداری و استهلاک را محاسبه و سند استهلاک و قیمت تمام شده اموال و نیز فروش آن را صادر می‌کند.«اطلاعات بیشتر این سیستم»

سیستم فروش

فروش، موتور محرکه شرکت و سیستم فروش به عنوان یک ابزار مهم و اثر‌گذار در مدیریت درآمد شرکت است که باید علاوه بر امکانات استاندارد و حرفه‌ای، ساده و هوشمند باشد تا کاربر در زمان استفاده از آن ضمن احساس امنیت و اطمینان، امور محوله را به سرعت و سهولت به انجام رساند. نرم‌افزار فروش یاس سیستم، ابزاری است کارآمد، حرفه‌ای و ساده که ارتباط شما را با مشتریانتان با اعتماد و احترام متقابل همراه نموده و جایگاه شرکت شما را در بازار کار مستحکم می‌نماید. صدور پیش فاکتور، فاکتور، برگشت فروش، نگهداری حساب مشتریان، کنترل اعتبار مشتری، تعریف لیست قیمت محصول، تعریف فرمول‌های مختلف برای تخفیفات و گزارشات متعدد، بخشی از امکاناتی است که نرم‌افزار فروش یاس سیستم در اختیار شما قرار می‌دهد.«اطلاعات بیشتر این سیستم»

سیستم دریافت و پرداخت

موضوع نقدینگی و مدیریت آن، (خصوصاً با قانون جدید چک و رصد تراکنش‌های بانکی) و مشاهده منابع مالی شرکت و میزان تعهدات در بازه‌های زمانی مختلف، برای مدیران و صاحبان شرکت‌ها امری ضروری و شاید روزمره است. موضوعی که بروز کوچک‌ترین اشتباه در آن (اعم از فراموش نمودن سررسید چک‌های پرداختی، تساهل در تامین موجودی و …)، اعتبار مجموعه را برای مدت‌های طولانی در بانک و میان طرف‌های تجاری و در نهایت در کل بازار کار به خطر می‌اندازد. سیستم صندوق یاس (یا همان دریافت و پرداخت)، ثبت اطلاعات اسناد دریافتی و پرداختی را آسان نموده و با توجه به صدور اسناد اتوماتیک در حسابداری یاس و نیز آلارم‌ها و اخطارهای مختلف در سیستم (چه در زمینه اسناد روز و یا اخطارهای تعیین شده برای اسناد آینده)، از بروز اشتباهات جلوگیری نموده و اطمینان را در بخش نقدینگی و اسناد دریافتنی و پرداختنی برای حسابدار و مدیریت سازمان بالا می‌برد. «اطلاعات بیشتر این سیستم»

سیستم صنعتی (بهای تمام شده)

گاهی با داشتن اطلاعاتی ساده از بهای تمام شده محصول و اجزاء آن می‌توان در یک مجموعه، تصمیمات مهم و اساسی گرفته و از بروز اشکالات ناخواسته و هزینه‌های بی مورد و حتی فرصت‌های از دست رفته جلوگیری نمود. چرا که در جریان پیوسته تولید مواد زیادی می‌تواند تلف شود و هزینه‌های سربار زیادی نیز می‌تواند به سازمان تحمیل گردد که کنترل آن بدون داشتن اطلاعات به موقع و مناسب ممکن نیست. کنترل نکردن موارد یاد شده، در نهایت منجر به بالا رفتن بهای تمام شده محصول می‌شود که طبعاً رقابت در بازار را با سختی مواجه می‌سازد. این در حالی است که با در اختیار داشتن این اطلاعات، مجموعه می‌تواند به مراتب چابک‌تر و سریع‌تر نسبت به بازار عکس العمل نشان دهد. سیستم صنعتی یاس، نرم‌افزاری است کاربردی که به دور از هیاهو و پیچیدگی‌های یک نرم‌افزار قیمت تمام شده وسیع، امکان محاسبه بهای تمام شده کالا را به صورت ساده برای شرکت فراهم می‌نماید.«اطلاعات بیشتر این سیستم»

سیستم بودجه

تعیین بودجه، یعنی برنامه‌ریزی برای آینده و کنترل عملکرد شرکت با این برنامه مسیر حرکت شرکت را مشخص و اصلاح می‌کند. نرم‌افزار بودجه یاس سیستم به صورت ساده و کارآمد به شما کمک می‌کند تا بودجه را به صورت ماهانه و یا سالانه در سطح هر یک از سرفصل‌های دلخواه تعیین کنید و بصورت لحظه‌ای (Online) عملکرد (هزینه یا فروش یا …) را با بودجه تعیین شده مقایسه کنید. همچنین شما قادر خواهید بود بودجه هر سرفصل را در دوره‌های مشابه قبلی نیز به صورت مقایسه‌ای مشاهده کرده و روند تغییرات بودجه و عملکرد مجموعه را در بین چند سال ملاحظه نمایید.«اطلاعات بیشتر این سیستم»

داستان موفقیت مشتریان یاس سیستم

وظایف نرم‌افزار حسابداری شرکتی یاس سیستم

وظایف نرم‌افزار حسابداری شرکتی

این وظایف شامل سازماندهی حساب‌های پرداختنی و دریافتنی، انجام تطبیق‌های بانکی دقیق، صورت‌حساب مشتریان و موارد دیگر است. نرم افزار حسابداری شرکتی می‌تواند کارهای روزانه را به‌صورت خودکار انجام دهد تا زمان صرف شده برای کارکردهای آن را کاهش دهد. بسیاری از شرکت‌های نرم‌افزاری عملکردهای پیشرفته‌تری مانند مدیریت دارایی‌های ثابت، بودجه‌بندی و پیش‌بینی، تطبیق بانک‌ها و مدیریت موجودی را ارائه می‌دهند.

با آرامش و اطمینان انتخاب کنید

هر نوع فعالیتی که دارید، بهترین پیشنهاد را برای سازمان شما با ترکیبی بهینه از سیستم‌ها و افزونه‌ها چیده‌ایم. در طراحی راهکارهای اختصاصی برای شما از 27 سال سابقه فعالیت در صنایع مختلف بزرگ و معتبر بهره گرفته‌ایم و نیازهای ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط را لحاظ کرده‌ایم. پس با خیال راحت و به پشتوانه اعتبار و تجربه چندین ساله ما و مشتریانمان، می‌توانید بسته ویژه خود را از میان بسته های پیشنهادی انتخاب کنید و مدیریت اطلاعاتتان را به یاس سیستم بسپارید.

اگر شرکت هلدینگ هستید یا نیازهای پیچیده تری دارید جهت طراحی راهکار اختصاصی با ما تماس بگیرید.