ورود به رویدادهای شرکای تجاری

شما در صفحه ورود به رویدادهای رایگان آکادمی مالی یاس (متعلق به نرم‌افزار حسابداری یاس سیستم) هستید. لطفا دوره مورد نظر را انتخاب کنید، در صورت باز بودن اتاق وارد دوره خواهید شد.

در صورت وجود سوال با شماره  ۰۲۱۲۵۹۲۴ داخلی ۲۲۹ و ۲۳۱ و ۲۳۴ تماس بگیرید یا از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

ثبت نام جلسات آموزشی

ورود به رویداد نحوه همکاری برای درآمد بیشتر

دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها مخصوص علاقمندانی که دوست دارند بیشتر و راحت‌تر پول دربیاورند

ورود به رویداد حسابداری بازار کار

هر هفته شنبه‌ها آموزش رایگان یاس، شیوه گزارشگری و استفاده از نرم افزار یکپارچه حسابداری را داریم

ورود به رویداد ارزش آفرینی

اگر شریک تجاری و عضو خانواده ما هستید در این رویداد اختصاصی شرکت کنید.

این مقاله ها را هم بخوانید

پیشنهادهای جذاب برای شما

دنیای مالی در جیب شما

حال خوب با یک نرم افزار عالی

همه رویدادهای آموزشی ماه

درآمد عالی با شریک تجاری

معرفی ورود به رویدادهای شرکای تجاری

حسابداری علاوه بر معلومات آکادمیک، نیاز به جهت دهی ذهنی صحیح و البته کسب تجربه داره. از طرفی، ما در ایران در معرض تغییرات گسترده قوانین مالیاتی در جهت اصلاح ساختار مالیاتی کشور هستیم و اطلاع نداشتن از حتی یکی از این قوانین، و یا یکی از این تغییرات و ندانستن نحوه کاربرد قوانین در کار جاری حسابداری، می تونه خسارات مالی و اعتباری زیادی رو برای شرکت و حتی حسابدار به همراه داشته باشه. 

تغییرات در قانون چک، قانون مالیاتی مستقیم، قانون ارزش افزوده، نحوه رسیدگی به اظهارنامه‌ها و … بسیاری موارد دیگه، موجب اشتباهات ناخواسته در نحوه محاسبه و یا زمان ارائه گزارشات ضروری میشه.
ضمن اینکه یک حسابدار چشم سازمانشه و دائما باید مسیر رو رصد کنه و احیاناً تغییرات پیش رو را هم پیش‌بینی کنه و از این طریق به حسب مسئولیت حرفه‌ای خودش، به کسب و کارش کمک کنه تا بهتر تصمیم بگیره و تصمیمات بهتری بگیره! و این محقق نمیشه مگر با تسلط به استانداردهای مالی، ساختار کدینگ حسابداری، گزارشگری مالی، بالا بردن قرت رقابت با محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات، نحوه صحیح دسته بندی اطلاعات و …
از طرفی ما در یاس سیستم نرم‌افزار حسابداری شرکتی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، همچنین نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی تولید می‌کنیم و میدونیم که بهترین نرم افزارهای مالی بدون یک حسابدار توانمند، نمیتونه اونجور که باید و شاید به کسب و کار کمک کنه و یا اعتبار حسابدار رو بالا ببره. خوب توانمندی و اعتبار حسابدار بالا بره، حقوقش بالا میره، فرصت های شغلی بیشتر بهش رو میاره و …
ما نرم افزار یکپارچه حسابداری با کیفیت و حرفه ای تولید کرده بودیم، بنابراین از سال ۹۸، شروع کردیم به ایجاد یک بال بزرگ دیگه برای حسابدارها از طریق توانمندسازی اونها تا بتونن تا اوج موفقیت پرواز کنن.
از اون تاریخ تا آبان ۱۴۰۱، حدود ۲۰۰ دوره آموزشی مالی، مالیاتی رایگان با اساتید به نام کشور برگزار کردیم و انواع موضوعات مالی و مالیاتی رو تدریس کردیم و بیش از ۲۰ هزار حسابدار رو توانمندتر از قبل کردیم.
با استقبال و تشویق جامعه حسابداری کشورمون، در کرونا و قطعی اینترنت و شرایط بد هم سعی کردیم این مسئولیت اجتماعی رو انجام بدیم تا بلکه حال حسابداران کشورمون یه کم بهتر بشه.
الان هم این دوره‌ها ادامه داره و شما رو هم دعوت می‌کنیم به استفاده از ورود به رویداد توانمندتر بشین و شما هم این چرخه رو ادامه بدین تا بقیه رو توانمندتر کنیم.
همین الان در نزدیک‌ترین دوره ثبت نام کن و ببین که تعریف‌هایی که همکارانت در سراسر کشور از این دوره‌های آموزشی می‌کنن درسته؟ یادتون باشه این دوره‌ها رایگانه و برای توانمندتر کردن حسابدارها و حال خوب کسب و کار برگزار میشه.