حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت ۱۴۰۲!

فقط تا ۹ خرداد

نرم افزار مالی یاس سیستم

جشنواره فروش یاس سیستم

تا %۲۵ تخفیفات ویژه

تخفیف ویژه برای اینکه بتونیم حال کسب و کارها را با یاس سیستم خوب کنیم و نیاز آنها را برطرف کنیم. شما هم در این مسیر ارزش آفرینی همراه ما باشید!

هدایای ویژه جشنواره

علاوه بر تخفیف، هدایای ویژه‌ای هم با توجه به بسته مورد نظر شما درنظر گرفتیم که شامل استقرار رایگان و دوره آموزشی رایگان سیستم های خریداری شده شما می باشد.

پرداخت اعتباری

اگر یک نرم افزار جامع می‌خواهید اما امکان پرداخت یکجای مبلغ آن را ندارید، نگران نباشید ما برای شما پرداخت اقساطی در نظر گرفته‌ایم.

جشنواره فروش نرم افزار حسابداری یاس سیستم

جشنواره فروش نرم افزار حسابداری یکی از رویداد های مهم برای تامین نرم افزار حسابداری مورد نیاز است. در واقع انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب بسیار مهم است. به این دلیل که قرار است امور مالی شرکت شما را مدیریت کند و با گزارشات حرفه ای ، مسیر پیش رو را روشن کند.

در تهیه یک نرم افزار حسابداری ، نظرات مشتریان می تواند شما را با امکانات و توانمندی های محصول آشنا کند.

حضور صدها مشتری راضی در خانواده بزرگ یاس سیستم ، نمایانگر توانمندی های آن ، جامع بودن ویژگی ها برای صنایع مختلف و پشتیبانی حرفه ای می باشد.

یاس سیستم ، ساده و حرفه‌ای

چرا سادگی و درعین حال جامع بودن نرم افزار مهم است؟

سادگی می تواند دقت را بالا ببرد و از خطا جلوگیری کند. همچنین با بالا بردن دقت و سرعت، باعث صرفه جویی در زمان حسابداران می شود.

یاس سیستم با امکانات جامع ، می تواند شرکت ها و فروشگاه ها را در تمام اصناف و فعالیت های حسابداری، بصورت کامل پوشش دهد.

یاس سیستم با ۲۴ سال سابقه درخشان در صنعت طراحی ، تولید و پیاده سازی سیستم های مالی و مدیریتی ، می تواند انتخاب مناسبی برای کسب و کارها باشد.

از 35% تخفیف

سامانه ارسال صورتحساب الکترونیک هم استفاده کنید!

ویـــــژگی های یــاس

یاس سیستم برای اولین بار این امکان را فراهم کرده که شما می توانید بدون اینترنت و حتی کامپیوتر ، از سیستم ها گزارشات مورد نظر خود را دریافت کنید.

این کار را به راحتی ارسال پیامک می توانید انجام دهید و در هر زمانی از شبانه روز و در هرکجایی که هستید می توانید ورود و خروج انبار ، چک ها ، صورت حساب مشتری و … را کنترل کنید.

در طراحی و تولید یاس سیستم ار تظرات روانشناسان استفاده شده تا محیط کاربری یاس ساده و زیبا باشد و دقت کاربران در طول زمان کار با سیستم کم نشود.

به همین علت بهره وری سازمان بالا می رود و حسابداران با آرامش کار می کنند.

شما می توانید به تمامی امکانات یاس سیستم در هر زمان و هر مکان دسترسی داشته باشید.نرم افزارهای یاس قابلیت دسترسی آسان و ایمن را بر بستری ابری برای شما فراهم آورده اند تا بتوانید در هر جا که هستید با موبایل ، تبلت و کامپیوتر خود با اتصال به اینترنت به یاس دسترسی پیدا کنید. حتی اگر این امکانات را هم در اختیار نداشتید مشکلی نیست ، می توانید به سادگی ارسال پیامک با موبایل خود بدون نیاز به اینترنت از سیستم های یاس گزارشات دلخواه خود را دریافت کنید.

تمامی سیستم های یاس ، بر بستری یکپارچه هستند و این بدان معناست که شما نیازی به تعریف مجدد هیچ اطلاعاتی در سیستم ها ندارید. سیستم های  حسابداری ، انبار ، فروش ، بودجه ، صنعتی ، حقوق و دستمزد و صندق با یکدیگر در ارتباط هستند و با تعریف هر اطلاعاتی در هر سیستمی ، سند آن بصورت کاملا خودکار در تمام سیستم ها مرتبط تعریف می گردد و این یعنی صرفه جویی در انرژی و زمان.

امکانات یاس سیستم به نحوی طراحی شده که می تواند نیاز مجموعه های کوچک و متوسط را حتی برای آینده هم بطور کامل پوشش دهد و نیازی به تغییر نرم افزار بعد از گذشت سال ها نیست.

یاس سیستم دارای هشت سیستم و یازده افزونه می باشد.

یک خبر خوب ! در یاس سیستم شما هیچ محدودیتی برای ثبت رکورد ، ثبت و مدیریت شرکت و حتی کاربر ندارید. ضمن اینکه می توانید به هر تعدادی که می خواهید شرکت تعریف کنید و اطلاعات آن ها را مدیریت کنید. همیچنین می توانید گزارشات متنوع و مقایسه ای بین شرکت ها بگیرید.

با ما در ارتباط باشید ۲۵۹۲۴-۰۲۱ و ۰۹۰۲۰۰۲۵۹۲۴