نرم افزار مالی تحت وب - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

نرم افزار مالی تحت وب

نرم افزار مالی تحت وب یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارها برای حل اغلب مشکلات مدیران شرکت و حسابدار به‌حساب می‌آید. استفاده از نرم افزار مالی به‌صورت ابری و تحت وب، نیازی به دانلود نرم افزار نیست. در این حالت خریدار، مالک نرم افزار بوده و می‌تواند به اطلاعات خود دسترسی داشته باشد. امنیت اطلاعات در نرم افزار ابری به‌صورت چندلایه تأمین می‌شود و سرعت آن بسیار بالاست. در حقیقت نرم افزار مالی تحت وب یاس سیستم، به معنی دسترسی ابری به نرم افزار است (برخلاف سایر شرکت‌ها، نیازی به پرداخت آبونمان ماهیانه نیست). برای دسترسی ابری یک‌بار از طریق یاس سیستم خریداری می‌شود و مشتری همواره می‌تواند به‌صورت ابری و از هرجا به اطلاعات خود که روی سرور مشتری قرار دارد، دسترسی داشته باشد.

شرکای تجاری نرم افزار حسابداری یاس سیستم

ویژگی‌های نرم افزار مالی تحت وب

نرم افزار مالی تحت وب یاس سیستم با ویژگی‌های خاص و فرایند محور بودن، امکان دسترسی سریع و به‌موقع از هر جا و با هر ابزاری با امنیت بالا در اختیار شما قرار داده می‌شود. فرایندهای داخلی این نرم افزار شامل ثبت و تأییدیه اسناد حسابداری، گردش درخواست وجه در خزانه‌داری، درخواست کالا از طریق واحدها و خرید کالا، تأییدیه مالی پیش‌فاکتور است. همچنینمی‌توانید تأییدیه مالی پیش‌فاکتور را تبدیل به فاکتور کنید و سپس از طریق کارتابل آن را مشاهده و مدیریت نمایید. این نرم افزار شامل زیر سیستم‌های مالی، کنترل بودجه، حسابداری یکپارچه، خرید و تدارکات، فروش و بازرگانی و باشگاه مشتریان، تولید و قیمت تمام شده، اموال و دارایی‌های ثابت، انبار و حسابداری انبار، حقوق و دستمزد است. این نرم افزار مالی ارتباط مستقیمی با اتوماسیون اداری دارد.

مزایای نرم افزار مالی تحت وب

این امکان وجود دارد نرم افزار حسابداری شما تحت ویندوز باشد و تمام داده‌های حسابداری نظیر ترازنامه و گزارشات تحلیلی در آن ثبت و نگهداری شود، به دلایلی همانند ایراد در سیستم سخت‌افزاری، ویروسی شدن و یا اخاذی سودجویان، اطلاعات بسیار زیادی از دست رود. همچنین در برخی از مواقع خسارات جبران‌ناپذیری متحمل شوند. با استفاده از نرم افزار مالی تحت وب و تهیه فایل پشتیبان، می‌توانید مانع این مشکلات شوید.

مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم افزار دسترسی در هر مکان، زمان از طریق هر نوع پلتفرم با استفاده از اینترنت است. با استفاده از این نوع نرم افزار، کاربران دیگر محدود به حضور در محل شرکت یا سازمان نخواهند بود و امکان دسترسی در هر مکانی از طریق نام کاربری و رمز عبور وجود دارد. در این صورت با حضور نیافتن کاربر در محل شرکت یا سازمان، مشکلی رخ نمی‌دهد و به‌راحتی زمینه دورکاری ایجاد می‌شود.

اگر نیاز به استفاده از چندین سیستم با کاربر متعدد برای نرم‌افزارهای خود دارید، اما زیرساخت و بودجه لازم برای ایجاد شبکه‌های داخلی ندارید، در این صورت می‌توانید دسترسی کاربران به‌صورت نامحدود از طریق این نرم افزار را فراهم کنید.

به‌دلیل قرارگیری بر روی سرور اصلی امکان به‌روزرسانی تمام کاربران وجود دارد. از طریق این ویژگی می‌توانید در صرف زمان و هزینه، صرفه‌جویی چشم‌گیری داشته باشید.