چرا ویژگی سادگی مهمه؟

سادگی در همه ابزارها اهمیت داره. خصوصا در محصولات جدید، هرچی امکانات پیشرفته تر می شه، به سادگی هم توجه بیشتری می شه. سادگی یکی از ویژگی های مهمیه که در یاس سیستم به اون توجه ویژه شده. چون ما معتقدیم ساده بودن یک نرم افزار مالی، حداقل ۴۰% در بالا رفتن بهره وری شرکت استفاده کننده و کاهش هزینه های اون شرکت موثره.

چرا؟ چون:

کاربر را در استفاده از سیستم کمتر درگیر می کنه

ناخودآگاه استفاده از امکانات سیستم بیشتر می شه

دریافت اطلاعات راحت تر و در نتیجه بیشتر می شه

سرعت و قدرت تصمیم گیری در اثر استفاده مناسب تر از اطلاعات بیشتر می شه

کاربرها انرژی کمتری رو برای یادگیری سیستم صرف می کنن

استرس و خستگی ناشی از کار با سیستم کمتر می شه

و …

 ما معتقدیم میشه ساده تر هم کار کرد . . .
چند شرکته یعنی چی؟

سوال اینه که آیا میشه با تهیه یک نرم افزار، اطلاعات چند شرکت رو به صورت همزمان مدیریت کرد؟

و جواب اینه که بله . . .

در سیستم یاس امکانی پیش بینی شده که شما می تونید با تهیه یک نسخه از نرم افزار، اطلاعات چند شرکت رو به صورت همزمان ثبت، کنترل و نگهداری کنید. اون هم بسیار ساده!

شما کافیه نرم افزار یاس رو نصب کنید و تعداد شرکت مورد نظر رو تهیه کنید. اونوقت از داخل سیستم، میتونید شرکت مورد نظر رو تغییر بدید! انگار شما یک نسخه دیگه از همون نرم افزار رو تهیه کردید!

اما مسئله امنیت اطلاعات در حالت چند شرکته

این موضوع هم در یاس سیستم پیش بینی شده. شما میتونید به راحتی دسترسی به شرکتها رو به افراد بدید یا از اونها بگیرید. یعنی یک نفر میتونه به یک یا چند شرکت در سیستم شما دسترسی داشته یا نداشته باشه. حتی توی هر شرکت شما میتونید به کاربران دسترسی بدید که به کدوم قسمت دسترسی داشته یا نداشته باشند.

چند شرکته یاس سیستم ویژگی خاصی هم داره؟

بله. چند شرکته بودن در یاس سیستم خیلی کامل دیده شده به طور خلاصه:

شما میتونید چندین شرکت رو تعریف کنید

اطلاعات هر شرکت به صورت جداگانه نگهداری میشه

میتونید تعیین کنید چه کسی به چه شرکتی دسترسی داشته باشه

میتونید اسناد رو بین شرکتهای دلخواه منتقل کنید

میتونید گزارش مقایسه ای اطلاعات مالی رو بین دو یا چند شرکت به سادگی بگیرید

میتونید گزارش تجمیعی مالی رو بین دو یا چند شرکت به سادگی ببینید

ما معتقدیم میشه کم هزینه تر هم کار کرد . . .

 

پروژه یعنی چی؟

همه سیستمها به صورت معمول اطلاعات مالی و انبار و دستمزد و فروش و … رو نگه میدارن. اما یکی از موضوعاتی که در شرکتهای مختلف، خصوصا شرکتهای پیمانکاری یا بازرگانی اهمیت داره، مدیریت اطلاعات پروژه است. پروژه در یاس سیستم به معنی فعالیتیه که ابتدا و انتهای مشخصی داره. پروژه میتونه یه قرارداد خرید، قرارداد فروش، سفارش، برنامه تولید، پروژه ساختمانی یا عمرانی یا هر موضوع دیگه ای در این ارتباط باشه.

استفاده از پروژه چه کاربردی داره؟

شما اطلاعات اسناد رو در سیستم مالی، ورود و خروج کالا رو در سیستم انبار، فروش رو در سیستم فروش و … ثبت می کنید. اما چطور میشه یک هزینه، یک فاکتور، یک رسید یا حواله انبار، یک دریافت یا پرداخت رو به یک فعالیت مشخص ارتباط داد؟ طبعا اگر در سیستم ها اون فعالیت به صورت مستقل تعریف نشده باشه، نمیشه.

اما در یاس سیستم، امکان تعریف یک فعالیت یا پروژه به صورت مستقل وجود داره و نه تنها میتونید اطلاعات بالا رو روی هر فعالیت ثبت کنید، بلکه سند اتوماتیک اون هم در سیستم مالی ثبت میشه و ازش گزارش هم میتونید بگیرید.

نکته اینجاست که وقتی شما پروژه رو یکبار تعریف می کنید، در تمام سیستمهای مالی، انبار، فروش و صندوق به صورت یکپارچه نشون داده میشه و میتونید روی اون عملیات انجام بدید.

یه مثال:

مثلا شما یک پروژه ساختمانی یا یک سفارش کار دارید. ما اسم اون رو میذاریم پروژه.

در انبار: وقتی کالایی خریداری میشه نه تنها میتونید طرف حساب و کالا و بقیه موارد استاندارد رو تعریف کنید، بلکه میتونید تعیین کنید این خرید مربوط به کدوم پروژه است. اونوقت نه تنها سند اتوماتیک رسید و خرید در سیستم مالی ثبت میشه، بلکه به صورت اتوماتیک در سند مالی ثبت میشه که این خرید بر روی کدوم پروژه است. همینطور در حواله انبار و حواله فروش. یعنی نه تنها شما مشخص میکنید که این کالا برای کدوم مرکز هزینه داره ارسال میشه، بلکه میتونید تعیین کنید که این کالا برای کدوم پروژه مصرف شده.

در صندوق: شما در حالت عادی مشخص میکنید که این چک برای چه شخصی صادر شده و یا از چه کسی دریافت شده. اما با افزونه پروژه یاس، شما حتی میتونید بگید برای چه پروژه ای این دریافت یا پرداخت انجام شده.

در فروش: شما در فروش میگید این فاکتور یا سفارش یا پیش فاکتور مربوط به چه شخصیه. اما با افزونه پروژه یاس، شما میتونید مشخص کنید مربوط به کدوم پروژه هم هست.

در حسابداری: همه اسنادی که به صورت اتوماتیک در سیستم مالی صادر میشن، علاوه بر اطلاعات استاندارد، اطلاعات پروژه رو هم منتقل می کنن.

خوب با استفاده از افزونه پروژه یاس، شما میتونید اطلاعات دریافتی ها، پرداختی ها، مصرف مواد، فروش های مربوطه به هر پروژه رو به راحتی و به صورت یکپارچه گزارش بگیرید.

ما معتقدیم میشه حرفه ای تر هم کار کرد . . .
ارتباطات ویژه چیه؟

دیگه الان همه چیز به لحظه بستگی داره. ارتباط در لحظه، تصمیم در لحظه، اقدام در لحظه و … شاید اگه برای یک تصمیم و یا اقدام یه کم دیر بشه، جبرانش سخت باشه! یه بنگاه اقتصادی در هر زمانی باید بتونه درست و به موقع تصمیم بگیره.

خوب این نیاز به ابزار مناسب داره!

ارتباطات ویژه چیکار میکنه؟

افزونه ارتباطات ویژه یاس، به شما این امکان رو میده که به راحتی و بدون نیاز به کامپیوتر و اینترنت و فقط با استفاده از یه موبایل و ارسال پیامک، اطلاعات ضروری مورد نیاز رو در هر زمان و هر مکان به شما بده!

علاوه بر این شما میتونید سیستم رو طوری تنظیم کنید که با ورود اطلاعات خاصی، یک پیامک برای شما یا شخص مورد نظر ارسال بشه. مثلا اگه یه کالای خاص به انبار وارد یا خارج شد به من خبر بده. یا اگه این کالا به حداقل موجودی رسید یا از این حساب چک صادر شد، به من پیامک بده. یا اگه برای فلان مشتری فاکتور صادر شد به خودش یا به من یا هر دو پیامک بده.

چرا این ارتباط لازمه؟

خوب الان وسط عصر ارتباطاتیم. شما فرض کنید این امکان رو نداشته باشین. قطعا برای اطلاع از هر کدوم از این اخبار یا باید تماس بگیرید، یا باید با شما تماس بگیرند. تازه اگر یادمون بمونه!

این افزونه این کار رو بدون اینکه یادش بره یا خسته بشه به صورت هوشمند و اتوماتیک انجام میده.

کاربردش چیه؟

هم نگرانی و استرس رو کاهش میده

هم قدرت تصمیم گیری رو بالا میبره

هم اعتماد و اعتبار شرکت ما رو پیش مشتریان بالا میبره

هم هزینه صرف وقت برای تهیه و ارائه این اطلاعات رو به شدت کاهش میده

ما معتقدیم میشه موفق تر هم کار کرد  . . .
پیش بینی آینده

ممکنه الان شما نیازی به استفاده از بعضی امکانات یا سیستمها نداشته باشن، اما در آینده چی؟ به هر حال هر شرکت یا موسسه ای برای این تاسیس میشه که رشد کنه و توسعه پیدا کنه. اونوقته که اگر انتخاب درستی نکرده باشین، دوباره مجبور میشین نرم افزارتون رو تغییر بدین.

یاس سیستم با ۷ سیستم و ۱۰ افزونه، امکان چندشرکته و کارکرد تحت شبکه، آینده کسب و کارهای کوچک و متوسط رو هم پیش بینی کرده. پیشنهاد میکنیم سری به سیستمها و محصولات یاس بزنید.

 

شما نیاز به آموزش ندارید!

از جمله ویژگی هایی که برای یاس سیستم دیده شده، راهنمای بسیار کامله. یاس هم راهنمای تصویری هوشمند به فرم داره و هم فیلم آموزشی بسیار با کیفیت. عملا با استفاده از این دو امکان آموزشی، نیازی به آموزش نخواهید داشت!

هر اطلاعاتی رو بخواید در دسترسه!

گزارشات یاس سیستم هم خیلی کامل دیده شده. انواع خروجی ها برای گزارشها پیش بین شده و فیلترهای متعددی هم برای رسیدن دقیقتر به اطلاعات مورد نظر پیش بینی شده. ضمن اینکه انواع خروجی ها رو (اکسل، PDF، Word، و…) میتونید از گزارشات بگیرید.

با خیال راحت کار کنین!

گرچه یاس سیستم بر روی یک موتور قدرتمندی که سالها تست شده و کار میکرده ایجاد شده و این خودش عملکرد سیستم رو تضمین میکنه، اما کنترل کیفی خیلی سختگیرانه ای هم روی اون انجام شده. از این جهت بسیار قابل اعتماد و اطمینانه.

ما، در کنار شماییم . . .

یاس سیستم دارا ی شبکه نمایندگی وسیع در سراسر کشوره که این موضوع باعث اطمینان خاطر کاربر برای استفاده از این سیستم میشه. ضمن اینکه یک تیم حرفه ای و کارآمد همواره پاسخگوی شما در دفتر مرکزی شرکت هستند.