حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت ۱۴۰۲!

فقط تا ۹ خرداد

نرم افزار مالی یاس سیستم

تخفیف ویژه ۱۵% برای مدت محدود: کد YAS0001001

نرم افزار واسط سامانه مودیان و صورتحساب الکترونیک

در هر کسب و کار یا صنفی که باشید، از ابتدای دی ماه امسال، میبایست صورتحساب الکترونیک خود را در سامانه مودیان مالیاتی ارسال کنید.

انجام مستمر و آنلاین اینکار بصورت دستی امکان پذیر نیست و نیاز به یک نرم افزار واسط برای ارسال اطلاعات می باشد.

با یاس فاکتور می توانید به سادگی و فقط با آپلود یک فایل اکسل، اینکار را انجام دهید.

تخفیف ویژه ۱۵% برای مدت محدود: کد YAS0001001

یاس فاکتور، نرم افزار واسط سامانه مودیان و صورتحساب الکترونیک

یاس فاکتور متعلق به یاس سیستم می باشد و حتی اگر از نرم افزارمالی یاس سیستم استفاده نمی‌کنید، می توانید یاس فاکتور را به سادگی استفاده کنید.

یاس فاکتور، نرم افزار واسط سامانه مودیان مالیاتی می باشد که بصورت تحت وب در دسترس شماست. تنها کاری که نیاز دارید که انجام دهید، خروجی گرفتن از نرم افزار حسابداری خود و آپلود آن در یاس فاکتور است…

ساده و سریعتر از این روش هم هست؟!

مشاوره رایگان: ۰۹۹۱۲۱۱۳۹۹۵

یاس فاکتور، سامانه واسط صورتحساب الکترونیک

یاس سیستم در همین راستا نرم افزار واسط ارسال صورتحساب الکترونیک به سامانه امور مالیاتی را به نام یاس فاکتور ایجاد و ارائه نموده و مودیان اعم از مشتریان نرم افزار یاس سیستم و یا سایر مودیان که از نرم افزار یاس سیستم استفاده نمی کنند می توانند به راحتی و با اطمینان خاطر بوسیله آن صورتحساب های خود را ارسال نمایند.

فرآیند ارسال بسیار ساده و راحت است!

 

ویژگی های یاس فاکتور

گروه آرک (یاس سیستم) از جمله نرم افزارهای معرفی شده و معتبر در سایت سازمان امور مالیاتی کشور می باشد. امنیت، سادگی، سرعت و پوشش تمام نیازها از ویژگی های مهم نرم افزارها یاس سیستم می باشد.

یاس فاکتور با تیمی از نخبگان، تجربه ۲۷ ساله در طراحی نرم افزارهای مالی، طراحی و عرضه شد. برخی از ویژگی های سامانه یاس فاکتور به شرح زیر است:

تخفیف ویژه ۱۵% برای مدت محدود: کد YAS0001001

هر زمان که می‌خواهید استفاده کنید

یکی از ویژگی های یاس فاکتور این است تنها سامانه ای در این زمینه است که شما می توانید به هر میزان که نیاز دارید اشتراک آن را تمدید کنید. اشتراک ماهانه، سه ماهه، 6 ماهه و یکساله (با تخفیفات ویژه) تهیه کنید و در زمان مورد نیاز آن را تمدید کنید. این نشانه اطمینان ما به عملکرد سامانه بوده و شما هم می توانید با استفاده عملیاتی به این باور برسید که یاس فاکتور عملیاتی، ساده و مطمئن است و نیاز شما را به خوبی برطرف می کند.

با هر بار تمدید، تخفیف بگیرید

هر بار که شما سامانه یاس فاکتور را برای ارسال صورتحساب الکترونیک تمدید می کنید، یک کد تخفیف ویژه به صورت اتوماتیک برای شما ارسال می شود که می توانید در تمدیدهای بعدی از آن استفاده کنید. ما به مشتریان خود احترام می گذاریم و به انتخابشان ارج می نهیم، لذا این رویه با هر بار تمدید شما تکرار خواهد شد تا به این وسیله از شما برای حضور در خانواده یاس سیستم تقدیر کرده باشیم و این اعتقاد به این باور را نشان دهیم که: ما + شما = موفقیت به توان ۲!

پشتیبانی حرفه‌ای و مطمئن

یکی از دغدغه های استفاده کننده های نرم افزارها، پشتیبانی مناسب آن است. اهمیت و حساسیت ارسال صورتحساب الکترونیک، این دغدغه را به حق برای استفاده کنندگان بیشتر می کند. یاس سیستم به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان نرم افزارهای مالی، طی حدود 30 سال سابقه خود، این حساسیت را شناخته و آماده پاسخگویی به نیازها به وسیله تماس، سامانه تیکتینگ و شماره تماس ضروری هست. شماره تلفن شرکت: 25924-021

نیازی به ایجاد یک اکسل با فرمت خاص ندارید!

برای راحتی شما، امکانی در یاس فاکتور پیش بینی شده که شما اطلاعات ضروری را بارگذاری می کنید و سامانه هم اطلاعات شما را ارسال می کند. به همین راحتی. ما برای اینکه خیال شما در بارگذاری و ارسال اطلاعات راحت باشد چند کار مهم را انجام داده ایم.

فرمت اکسل برای هر 7 نوع صورتحساب (ارزی، پیمانکاری، بازرگانی و ...) آماده است و شما کافی است نوع کسب و کار خود را انتخاب کنید که سامانه آن را در اختیار شما قرار دهد.

 

اطلاعات ضرروی و اختیاری (بر اساس مستندات سازمان امور مالیاتی) برای شما مشخص شده که اگر نیازی نیست، وقت خود را برای جمع آوری و ثبت اطلاعات غیر ضروری صرف نکنید.

 

نگران جابجایی ستونها نباشید، به هر شکلی اطلاعات را بدهید، یاس فاکتور تشخیص می دهد. برای این کار یک بخشی پیش بینی کرده ایم که ستونهای شما را با اطلاعات استاندارد سازمان امور مالیاتی تطبیق دهد.

 

اگر نرم افزاری دارید و در حال استفاده هستید و نمی خواهید به نرم افزار حسابداری یاس سیستم مهاجرت کنید، باز هم مشکلی نیست، فقط کافی است خروجی اکسل از نرم افزار مربوطه بگیرید و در یاس فاکتور بارگذاری کنید. مسیر برای شما در آنجا مشخص و ساده است.

 
محیط کاربری ساده

محیط کاربری ساده

محیط کاربری بسیار ساده

قدرتمند

قدرتمند

بدون باگ و هنگ کردن

پیشرفته

پیشرفته

به همراه جدیدترین تغییرات سامانه مودیان

ابری

ابری

از هر جایی بهش دسترسی داری

پشتیبانی قدرتمند

پشتیبانی قدرتمند

پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط تیم مالی و حسابداری

تخفیف ویژه ۱۵% برای مدت محدود: کد YAS0001001

حتی اگر نرم افزار هم ندارید، یاس فاکتور به شما کمک می کند!
ممکن است شما از نرم افزار یاس سیستم استفاده نکنید و یا حتی نرم افزار مناسبی نداشته باشید. یا نرم افزار شما به سامانه مودیان متصل نباشد و یا متصل باشد ولی عملکرد غیر مطمئنی را نشان داده باشد. و یا حتی بخواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید و در عین حال سامانه واسط مطمئن، ساده و کاربردی، کم هزینه و با کارایی بالایی در اختیار داشته باشید. در این صورت ما به شما یاس فاکتور را پیشنهاد می کنیم.