نرم‌افزارهای حسابداری و مالی یاس سیستم

یاس سیستم با یک نرم افزار خوب در حوزه حسابداری و مالی که دارای امکانات حرفه ای، پشتیبانی سریع و گزارشات گسترده است، مشکل شرکت‌های کوچک و متوسط و صنایع مختلف و معتبر زیادی را حل کرده‌ است. می خواهید بدانید چگونه؟ از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

نرم‌افزارهای حسابداری و مالی یاس سیستم​
نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی یاس سیستم با توجه به نوع فعالیت شرکت‌ها، بسته‌های نرم افزاری تخصصی برای صنایع سفارش‌گیری و پخش، بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری را ارائه داده است که هر کدام شامل سیستم‌ها و زیرسیستم‌های متناسب آن صنعت است. نرم افزار یاس شامل سیستم‌های مختلفی از جمله حسابداری، دارایی ثابت، مشتریان و فروش، پخش و سفارش‌گیری، دریافت و پرداخت، انبار، حقوق و دستمزد، پیمانکاری، بودجه و قیمت تمام شده و سایر امکانات و قابلیت‌های متدوال مالی است.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

مدیریت حساب‌ها در فروشگاه‌ها از دغدغه‌های اصلی فروشگاه‌داران است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاس مارکت، با ارائه بسته‌های زیر می‌تواند پاسخگوی نیازهای اصناف در سطوح مختلف باشد. نرم افزار یاس مارکت نرم افزاری دقیق و هوشمند و ابزاری مطمئن و کارآمد برای حساب‌وکتاب‌های فروشگاه و مغازه شما خواهد بود.

قیمت

حسابداری شرکتی

از ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان

 

حسابداری فروشگاهی

از ۵۶۲ هزار تومان

مطمئن

باگ دیدی جایزه بگیر!

همراه

هر گزارشی که فکرش رو بکنی!

مورد تأیید

هم سازمان امور مالیاتی

 

هم شورای عالی انفورماتیک

ساده

رابط کاربری راحت و حرفه ای!

قوی

با هر تعداد کاربر، هنگ کردنی در کار نیست!

ابری

سیستم ابری با تکنولوژی ویژه!

داستان موفقیت مشتریان یاس

درباره ما

انواع نرم افزارهای حسابداری، ویژگی ها و تفاوت هایی دارند. حتی یک نرم افزار حسابداری رایگان هم از امکانات و ویژگی هایی – گرچه محدود – برخوردار است. اما بهترین نرم افزارها علاوه بر امکانات قدرتمند و حرفه ای باید ساده بوده و پشتیبانی خوبی داشته باشند. یاس سیستم به عنوان یک نرم افزار حسابداری مالی حرفه ای و در عین حال ساده، با امکانات و گزارشات بسیار گسترده و پشتیبانی لحظه ای همراه با مشاوره اجرایی، در زمینه ارائه نرم‌افزارهای حسابداری و مالی جامع و یکپارچه شرکتی و فروشگاهی فعالیت می‌کند. نرم افزار حسابداری شرکتی یاس به مدیریت بهینه امور شرکت‌های کوچک و متوسط در حوزه‌های بازرگانی، تولیدی، پخش، خدماتی و پیمانکاری، کمک می‌کند. یاس سیستم تا کنون موفق شده حال خوب کسب و کار را برای شرکت هایی در صنایع چوب، پتروشیمی، غذایی، دام و طیور، نساجی، کشت و صنعت، ساختمانی، بازرگانی، تجهیزات پزشکی و … به ارمغان آورد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاس مارکت نیز برای رفع نیاز اصناف و فروشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف مانند عمومی، سوپرمارکت، پوشاک و … ارائه شده است.

نرم‌افزارهای حسابداری و مالی یاس سیستم - یاس سیستم - نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

نرم افزار مالی ساده، هوشمند، مطمئن
ما +‌ شما = موفقیت به توان ۲

ارتباط با ما

تلفن تماس : ۲۵۹۲۴-۰۲۱