حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت 1402!

فقط تا ۸ خرداد

نرم افزار مالی یاس سیستم

دستیار هوشمند صوتی با ویدیو پروژکتور داخلی

اکسپریا ایجنت در واقع یک ربات کوچک است که نقش دستیار صوتی را ایفا می‌کند و نکته‌ متمایز کننده‌ آن با رقبا در نحوه‌ تعامل با کاربر و وجود ویدیو پروژکتور داخلی آن است.

یکی از این ابزارها که هنوز یک طرح مفهومی به شمار می‌رود و به تکامل نرسیده، اکسپریا ایجنت است. این دستگاه به صدا و ژست‌های حرکتی کاربر، واکنش نشان می‌دهد تا به گفته‌ سونی، زندگی روزمره‌ مردم را ارتقاء داده و اطلاعات مفید را در اختیار کاربر قرار دهد. این دستگاه همچون دیگر دستیارهای صوتی قادر است به سوالات شما پاسخ دهد، دمای خانه را کنترل کند، لوازم خانگی سازگار با آن را براساس میل شما تنظیم کند یا براساس شرایط مختلف تصمیمات متفاوتی بگیرد.

ربات کوچک سونی برای یادگیری علایق و مشخصات شما ساخته شده و به شما اطلاعات و پیشنهاداتی در این زمینه ارائه می‌کند. علاوه بر این اکسپریا ایجنت به فناوری صدای اختصاصی سونی مجهز است. این بدین معنی است که سونی در حال توسعه‌ دستیار صوتی اختصاصی خود است که رفتاری نسبتا مشابه با سیری یا گوگل ناو دارد. سونی ادعا می‌کند که این ربات قادر به انجام اموری است که دستیارهای صوتی موجود در بازار قادر به انجام آن‌ها نیستند.

اکسپریا ایجنت علاوه بر صفحه‌ نمایشی که در قسمت جلوی آن وجود دارد، دارای یک پروژکتور داخلی است و قادر است تصاویر را بر روی سطح نمایش دهد، تا ارتباط با کاربر تنها صوتی نباشد. به عنوان مثال این ربات می‌تواند اخبار را برای شما بخواند و همزمان روی صفحه به نمایش درآورد یا مثلا زمانی که گزارش آب و هوا را می‌دهد، تصاویر مرتبط با آن را نیز نشان دهد و قرار ملاقات شما را یادآوری کند، اطلاعات مرتبط با آن را برایتان نشان داده و اموری از این دست را انجام دهد.

سونی می‌گوید این ربات باعث می‌شود تا کاربران در خانه کمتر از تلفن هوشمند خود استفاده کنند و بیشتر در کنار خانواده باشند؛ به عبارتی ایجنت نه تنها امور مورد نظر آن‌ها را انجام می‌دهد، بلکه باعث سرگرمی خانواده نیز می‌شود.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2015/11/110315.png’ attachment=’1343′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=’manually,https://yassystem.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-2asdco’][/av_image]

دانلود خبر: دستیار هوشمند صوتی با ویدیو پروژکتور داخلی